Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
prometeusz

Wuhlmaus 1033 czy Grimme SL 750

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Grimme
prometeusz    2

Mam zamiar kupić kombajn do ziemniaków i zastanawiam się nad tymi dwoma

Wuhlmaus 1033 https://www.google.pl/search?q=WUHLMAUS+1033+&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Grimme SL 750 https://www.google.pl/search?q=Grimme+SL+750&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

interesuje mnie wydajność, zapotrzebowanie mocy, dodam, że chciałbym kopać Ursusem 360 3p, jak radzą sobie z kamieniami i bryłami, dostępność części zamiennych, ergonomia obsługi,

z góry dziękuję za pomoc

Wiadomość z agroFakt.pl

bosss    4

witam, jeśli chcesz kopać c-360 to zapomnij o tych kombajnach, za słaby ciągnik, hydraulika za małą ma wydajność, nasypiesz pełen zbiornik i będziesz niebo oglądał

Szarlej    68

C360 na pewno nie poradzi sobie z SL-750, też miałem podobny dylemat i wybrałem Grimme, maszyna stara, ale nie ma co porównywać z Anną, po prostu inna bajka. I wydaje mi się, że dostępność części do Grimme jest większa niż do Wulmausa. Pozdrawiam.

yarpen12    0

Ja też mam grimme SL750 i próbowałem kopać MF255 bo większe ciągniki miałem akurat zajęte to przy dopełnianiu zbiornika przód był praktycznie cały czas w powietrzu a gdy trzeba było się zatrzymać to nie było mowy aby ponownie ruszyć. Jak będzie odpowiedni traktor to ogólnie polecam ten kombajn.

prometeusz    2

c 360 jest trochę cięższy od mf 255, w razie czego mam Zetora 12245 ale to chyba za ciężki do tego kombajnu

a jakiś inny kombajn z którym c 360 by sobie radził i dobrze by robotę robił

LostHeaven    12

Jak do 3P to polecam Ci kombajn Wuhlmaus 644 P sam mam takiego i tez pracuje z trzy pekiem :D Te dwie maszynki idealnie do siebie pasują.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować