Skocz do zawartości

Polecane posty

ursusek360    9

ale prad z bezpiecznika dochodzi do komputera i masa tez masuje bo sprawdzałem czyli ogulmnie mówiac komputer ma zasilanie

aktualnie komputer jest wykrecony i jutro go wysylam do sprawdzenia

Edytowano przez ursusek360

lukbold    411

no cóż... jeśli pewny jesteś tego co napisałes no to faktycznie padł moduł... jakiś dziwny zbieg okoliczności albo przypadkowe zwarcie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Papier
      witam mam taki problem
      kombajn na hydrostacie a z boku ma dzwignie od wlaczania biegow ;1.2.3
      i jak je wlaczac nie chce urwac dzwigni i co trzeba zrobic.
      Troche dziwne pytanie ale kupilismy 2006r
      i takie pytanie czy trzeba ja podniesc i przekrecic i czy jeszcze tzeba cos wdusic aby nie było oporow podczas przesuwania ? prosze o odpowiedz
    • Przez sebastian2295
      Witam. Posiadam deutz dx 6.50. Mam problem ze skrzynia biegów a mianowicie nie nie ma żadnego biegu oprócz 3. Nie mam pojęcia co się mogło stać dlatego jeżeli ktoś miał taki problem lub wie jak go rozwiązać to bardzo bym prosił o pomoc. Nie wiem czy to konkretnie skrzynia biegów się popsuła czy jakiś dany element który można wymienić bez demontowania skrzyni.
    • Przez 235Ferguson
      Witam,
      od dłuższego czasu Massey 235 pobiera mi sporo oleju i trafia on do ropy. Co jest dziwne, w większości przypadków to ropa trafia do oleju, lecz u mnie jest na odwrót. Paliwo w szkiełku jest czarne. Wymieniałem ze 3 razy pompkę paliwową i nic to nie dało. Co może to powodować? Jak temu zaradzić?
      Pozdrawiam
    • Przez Kubano
      Witam!
      Kupiłem jakiś czas temu ciągnik MF3070 z niedziałającą możliwością zmiany zakresów biegów z A na B. (Zakres A działa bez zarzutów;)Do przodu jak i do tyłu działa lekko i płynnie. Biegi główne również bez zastrzeżeń) Drążek zmiany biegów nie przesuwa się w bok. Wie ktoś może jaka część za to odpowiada i czy da się ją wymienić beż rozjazdu ciągnika? 
    • Przez Bieszczadek
      Witam
      Niedawno kupiłem ciągnik Massey Ferguson 8140 który miał wyciek z pomiędzy skrzyni a silnika. Naprawiłem awarię i powymieniałem przy okazji oringi na nowe gdyż te co były założone prędzej czy później i tak by siadły. Po zalaniu oleju i próbie odpowietrzenia sprzęgła lewarek zmiany biegów przód-tył ciężko chodzi po włączonym silniku. Biegi również ciężko wchodzą czasami z zgrzytem i podczas wrzucania przód lub tył ciągnik zaczyna się toczyć jakby nie do końca było sprzęgło odpowietrzone. Przy odpowietrzaniu sprzęgła spuściłem ponad litr oleju. Czy ktoś miał podobny problem ? Jak się z nim uporaliście ? Byłbym wdzięczny za pomoc