Skocz do zawartości

Polecane posty

fillipp    0

Mam pytanie ma może ktoś zdjęcie gdzie siedzi filtr do wspomagania i jeszcze jedno w jaki sposob wymienia sie pompe hydrauliczną w 3085?

abq    0

Witam-czy ma ktoś ze szanownych forumowiczów instrukcje obsługi MF 3080?

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukash3060    105

a kolega chce w j. polskim czy inne wchodzą w grę ? Wystarczy poszukać i mozna pobrać w PDF. ;) Jest do serii 36XX która nie licząc tabelek pokrywa sie z naszą serią 30/31XX :) Jak naprawde nie będziesz mógł znaleźć pisz gg to wyślę jak będę :)

fillipp    0

Jeśli mozna to też bym prosił do swego 3085 w języku polskim instrukcję obsługi na krzyszfilipowicz@gmail.com

Jeśli mozna to też bym prosił do swego 3085 w języku polskim instrukcję obsługi na krzyszfilipowicz@gmail.com

abq    0

To może ja też bym poprosił instrukcje do MF 3080 po polsku na qba@503op.pl

Lukash3060    105

Wysłałem instrukcję do serii 36XX w j.Polskim :) Mam inne materiały w j. angielskim i francuskim :) Chętni niech piszą na PW bo tu się zaśmieca w pewnym sensie forum :)

PS. Adres qba@503op.pl nie działa bo z poczty o2.pl nie mogę wysłać na niego wiadomości :)

Edytowano przez Lukash3060

Zolwik1990    1

Witam rozbierał ktoś może wysprzęglik przy mf 3085? Dużo tam jest roboty żeby rozjechać ciągnik? Bo planuję wymienić uszczelniacze bo mi się strasznie leje jak się olej rozgrzeje.

abq    0

Poszukuję dobrego mechanika do masseja z okolic piotrkowa tryb. ....

abq    0

Uważajcie na gościa z pomorskiego a konkretnie z ZELGOSZCZ niejaki Józek -kupuje ciągniki uszkodzone i wystawia na tablicy a kiedy dzwonisz to wciska kity że w dobrym stanie,że on nimi nie pracuje i że wszystko w jak najlepszym porządku a oleju w skrzyni brak,biegi wyskakują,nie które nie wchodzą-znaczy skrzynia do roboty-gość dobrze wie co sprzedaje-ot taki naciągacz

fillipp    0

Panowie może ktos mi podac wymiar siłowników do szyby tylnej i do drzwi do mf 3085? Z góry dzieki

fillipp    0

Jeszcze jedno pytaniemam piątki pługi zagonówki 5x40 i sie zastanawiam cz 3085 da sobie z nimi radę czy tylko 4 skiby próbował ktos piątkami ??

sznajdik    131

Ja bym wolał 4 i o bieg wyżej latać lepszy efekt orki a i na podnośnik lżej bo krótsze chociaż przy zagonowych to mało istotne

Lukash3060    105

Kolego jest temat oleje i płyny i tam masz wszystko wypisane :) Ktos kiedyś pomyślał i zrobił coś dla ogółu tylko poszukać trzeba ;)

fillipp    0

Dziekuje za wszystkie podpowiedzi lecz jestm nowym nabywcą mf 3085 i pewnie będę miał jeszcze wiele pytań do was z prośbą o pomoc :). A mianowicie możecie mi powiedzieć jakie akumulatory macie w swoich 30 85 a jakie powinne być ile ich idzie , dwa czy jeden większy? U mnie jest włożony jeden 120 ah i nie wiem czy jest on odpowiedni nie moge znaleźć nigdzie o tym informacji. za podpowiedź dziękuję.

Lukash3060    105

W 3060 miałem 2 akumulatory nie pamiętam już jakie ( 12V ) a teraz mam założony jeden 190Ah, nie wiem jak by chodziło z dwoma mniejszymi ( myśle że lepiej) a z tym hmm jak dłużej pokręcić przychodziło to się męczy i jak dla mnie 3 letni akumulator a jest słaby , był uzupełniony elektrolit i podładowany ( wyjęty z ciagnika do ciepłego miejsca).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Papier
      witam mam taki problem
      kombajn na hydrostacie a z boku ma dzwignie od wlaczania biegow ;1.2.3
      i jak je wlaczac nie chce urwac dzwigni i co trzeba zrobic.
      Troche dziwne pytanie ale kupilismy 2006r
      i takie pytanie czy trzeba ja podniesc i przekrecic i czy jeszcze tzeba cos wdusic aby nie było oporow podczas przesuwania ? prosze o odpowiedz
    • Przez sebastian2295
      Witam. Posiadam deutz dx 6.50. Mam problem ze skrzynia biegów a mianowicie nie nie ma żadnego biegu oprócz 3. Nie mam pojęcia co się mogło stać dlatego jeżeli ktoś miał taki problem lub wie jak go rozwiązać to bardzo bym prosił o pomoc. Nie wiem czy to konkretnie skrzynia biegów się popsuła czy jakiś dany element który można wymienić bez demontowania skrzyni.
    • Przez 235Ferguson
      Witam,
      od dłuższego czasu Massey 235 pobiera mi sporo oleju i trafia on do ropy. Co jest dziwne, w większości przypadków to ropa trafia do oleju, lecz u mnie jest na odwrót. Paliwo w szkiełku jest czarne. Wymieniałem ze 3 razy pompkę paliwową i nic to nie dało. Co może to powodować? Jak temu zaradzić?
      Pozdrawiam
    • Przez Kubano
      Witam!
      Kupiłem jakiś czas temu ciągnik MF3070 z niedziałającą możliwością zmiany zakresów biegów z A na B. (Zakres A działa bez zarzutów;)Do przodu jak i do tyłu działa lekko i płynnie. Biegi główne również bez zastrzeżeń) Drążek zmiany biegów nie przesuwa się w bok. Wie ktoś może jaka część za to odpowiada i czy da się ją wymienić beż rozjazdu ciągnika? 
    • Przez Bieszczadek
      Witam
      Niedawno kupiłem ciągnik Massey Ferguson 8140 który miał wyciek z pomiędzy skrzyni a silnika. Naprawiłem awarię i powymieniałem przy okazji oringi na nowe gdyż te co były założone prędzej czy później i tak by siadły. Po zalaniu oleju i próbie odpowietrzenia sprzęgła lewarek zmiany biegów przód-tył ciężko chodzi po włączonym silniku. Biegi również ciężko wchodzą czasami z zgrzytem i podczas wrzucania przód lub tył ciągnik zaczyna się toczyć jakby nie do końca było sprzęgło odpowietrzone. Przy odpowietrzaniu sprzęgła spuściłem ponad litr oleju. Czy ktoś miał podobny problem ? Jak się z nim uporaliście ? Byłbym wdzięczny za pomoc