Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Massey1993    15

witam panowie kilka dni temu podczas jazdy w zginęły kierunkowskazy tudzież światła awaryjne bezpieczniki w porządku i podłączenia też co może być przyczyną ?

wlkpmder    6

Sprawdź kable nad silnikiem tam są wtyczki u mnie tam zawsze był problem po zmianie wtyczek ze światłami spokój

Wiadomość z agroFakt.pl

janek91    0

Mam MF 3065 i nie moge wyłączyć napędu nie gasnie mi kontrolka jaka może być tego przyczyna

mariusz(ZDUN)    164

Zeby wyłaczyć pierwszy raz po odpaleniu musisz nacisknąć chamulec a jeśli wogule nie możesz i nie gasnie kontrolka to zapewne masz włacznik uszkodzony

StasiekS    72

Pytanie do znawców.

Mam problem z obrotami w MF 3085. Gdy wciskam pedał gazu, to z opóźnieniem reaguje na to silnik. Gdy szybko schodzę z obrotów, to silnik gaśnie. Jak ciągnik się rozgrzeję czy pochodzi dłużej na wyższych wszystko jest dobrze. Wszystkie filtry były zmienione więc to nie ich wina.

StasiekS    72

Odpala tak jak zawsze czyli za pierwszym razem, bez żadnych problemów. Wczoraj nim jeżdżąc zauważyłem, że na początku z opóźnieniem wchodzi w obroty, jak się przegazuje to jest dobrze ale jak znowu pochodzi chwilę na wolnych obrotach, to problem wraca. I trochę tak jakby brakowału mu mocy.

konrad82    46

Ja mam 3095 jak chcesz to ci sprzedam. :) Jak nie pojedziesz to sie nie dowiesz....

dawid2795x    0

Odpala tak jak zawsze czyli za pierwszym razem, bez żadnych problemów. Wczoraj nim jeżdżąc zauważyłem, że na początku z opóźnieniem wchodzi w obroty, jak się przegazuje to jest dobrze ale jak znowu pochodzi chwilę na wolnych obrotach, to problem wraca. I trochę tak jakby brakowału mu mocy.

Zlikwidowałeś ten problem, bo u mnie od pewnego czasu też tak się dzieje <_<

gregoryk    0

Koledzy dajcie namiary na komisy z traktorami najlepiej massey ferguson.Jestem z kuj.pomorskiego.Z góry dzięki.

dralo5    3

Panowie mam pytanie gdy prację z maszyną uprawową to przycisk opuszczania ma być cały czas wciśnięty na opuszczanie?

HondaMtx    120

wlkpmder od rolnika z niemiec?? :D To Ty z Niemiec jesteś? bo z ogłoszenia wynika ze Ciagnik sprowadzony jest a u rolnika to on tylko stoi ;)

Swoja drogą ładnie wymalowany ;) ktoś się postarał ;D

Edytowano przez HondaMtx

wlkpmder    6

Kupiłem u rolnika w niemczech sam nie handluję tylko kupiłem wiekszy i ten sprzedaję a malowany to kiedyś był na pewno w fabryce . Ja Ciągnik do siebie to patrze tam by kupić w dobrym stanie a u mnie jest garażowany więdz ładnie wygląda.

dralo5    3

a czy przy włączonym przycisku opuszczanie nie chodzi pompa cały czas?

mirro    209

Pompa pracuje cały czas i mało tego, ma pracować cały czas.

dralo5    3

Wiem wiem że ma cały czas pracować tylko jakoś źle to ujołem o co chciałem zapytać.

jurek1    1

Panowie mam pytanie . Potrzebuję numer czujnika położenia ramion podnośnika , ten co jest na czujniku boschowski

farmermf    78

numeru ci teraz nie znajdę, ale powiem ci że tydzień temu kosztował mnie około 1150zł. :D

MF8150, na uwrociach, przy skręconych kołach rozłącza mi sprzęgło i trzeba walnac pedałem do podłogi i ciągnik ruszył lub zmienił kierunek. Jakies pomysly?

Edytowano przez farmermf

Florek93    5

Panowie mam problem w swoim MF 3085 , nie działa Dynashift , kontrolki w ogóle się nie świecą , tylko gdy wciskam sprzęgło to się świecą a gdy je puszczam znowu gasną , napęd i wom załacza sie bez problemu . Co możę być przyczyną ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się