Skocz do zawartości
News
Ferdek07

Ile mtg wytrzymują opony rolnicze w ciągnikach!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opony
MFrolnik26    94

ok jak możesz to sprawdź :)

Strasznie ubłocone mam te opony i nie znalazłem żadnego napisu. Na alle...o piszą że są to opony Tureckie. Nie wiem czy chodziło Ci o MAXX czy STARMAXX, napisałem dlatego że kupiłem je od handlarza z Radzynia i być może takie oglądałeś.

Vladoo1    9

Koledzy jak sie szuka odpowiedniego rozmiaru kół bo mam takie 480/65/24 przód i 540/65/34 i chiałbym do sciezek założyć koła o rozmiarze 320/85/28 i 340/85/38 srednice zewnętrzne opon zbliżone nie potrzebuje przesadnie wysokich kół a te rozmiary opon sa relatywnie nie drogie. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez witek
      witam mam takie pytanko musze wymjenic opony w MTZ jakie polecacie....jaka firam?? ja mysle o polskich z DĘBIC a wy co polecicie ??
    • Przez adikpl1
      Czy wiecie jak porównać opony zwykłe do niskoprofilowych na podstawie numeru np czemu będzie odpowiadał rozmiar 13.6R24
      w niskoprofilowych, albo 14,9R24
    • Przez AdamKryski
      Witam. Zetknął się ktoś z oponami ozka cultor  vredestein 16.9 r28? Proszę o opinię... pozdrawiam

• Przez jacek5227
      Mam zetora 7745, który od niedawna pracuje z opryskiwaczem. Zetor aktualnie jest na kołach: tył: 16.9-34/14-34 8PR i przód: 12.4-24 8PR. Chciałbym zmienić (tylko) tylne koła na takie, żeby szerokością odpowiadały przednim i żeby średnica nowych była taka jak tych obecnych albo mieściła się w tolerancji.  Opryskiwacz ma opony 9.5 czyli 230 mm, koła z przodu to 320 mm.  Nie chcę zakładać do ciągnika 9.5 bo pracuje on tez w transporcie i lekkiej uprawie więc szukam opon w miarę uniwersalnych do jego zadań, żeby nie musieć przekładać kół w ciągu sezonu. Z moich obliczeń wynika, że średnica obecnych kół (teoretycznie) to tył - 158 cm i przód - 115 cm. Pytanie jakie koła musiałbym wybrać na tył? 
    • Przez LeXXus44
      Witam,
      Uzbierałem trochę starych opon i tylko zalegają mi na podwórku. Macie może pomysł jak ich się pozbyć?
      Mam większą ilość różnych typów i rodzajów (samochodowe, ciężarowe, rolnicze). Ponad 25 lat rozwoju to się uzbierało .
      Istnieje jakiś skup starych opon?
      Leżą pod chmurką, więc raczej mało która nadaje się do jazdy.
      Myślałem jeszcze zawieźć do punktu zbiórki odpadów, ale nie wiem czy przyjmą mi taką ilość.
      Niby przyjmują opony od gospodarstw indywidualnych, ale rożnie to bywa...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.