jarecki01

Lamborghini R3 105 Model roku 2012

Polecane posty

jarecki01    1

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej o tym modelu ciągnika (plusy, minusy). W internecie jest mało informacji. Czym się różni od poprzednich wersji R3? Diler ogólne zachwala ten nowy model, ale jask jest z nim naprawdę? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

czym się różni to chyba dieler chyba wyszczególnił, lub można się dowiedzieć, w końcu w tym r3 na pewno nadal siedzi deutz serii 2012 mosty i skrzynia ta sama co w 100ce a różnica tow jakich pierdółkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki01    1

Dealer wyszczególnił, że ciągnik jest dłuższy, cięższy od innych modeli R3, silnik nie deutz , tylko Lamborghini, jest również dosępna skrzynia 30 P+ 30 T, EHR, oraz Max. udźwig podnośnika wynosi 6200kg . Ja tego ciągnika nie widziałem, więc nie mam porównania, a i próżno szukać oficjalnej specyfikacji na stronie Lamborghini.

Edytowano przez jarecki01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki01    1

Same ogólniki, mało konkretów ;) Na zagranicznych stronach, włoskiej, niemieckiej, angielskiej, modele 90-105 nie istnieją. Jedynie znajduą się na polskiej stronie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

W sumie nowosc więc i tak nikt nic nie powie, zapowiada się ciekawie silnik sdf to też niezłe serce czy deutz 2012 lepszy czy ten sdf to tródno powiedzieć na pewno sdf sprawdzony w końcu wszytskie r3 przed wprowadzeniem modelu EVO były z sdf, wentylator z wiskozą jakies tam udoskonalenia w skrzyni wszystko super, a czy jakichs dolegliwosci wieku dziecięcego nie będzie tego nie wie nikt, a w ogóle jak to się ma cenowo do lamborghini evo r3 110?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki01    1

159 tys. netto. Taką dostałem ofertę. Podobno jest w promocji do końca roku.

Fotel pneumatyczny, skrzynia biegów 30p+30t, klimatyzacja, podnośnik sterowany elektronicznie (EHR), siłowniki wspomagające, komplet obciążników tył przód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

pojemność silnika chyba 3600 i brak silnika deutza, ja bym jednak wolał stare r3

 

Ogólnie chca podzielić te 3 marki zeby nie produkowały tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

możliwe ze 4000, myślałem ze jest taki sam jak w same

 

z plotek wiem że jakość ma byc gorsza jak w DFie ale to plotki i nie wiem jak z wiarygodnościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki01    1

Mam nadzieje, że to są tylko plotki, ponieważ ciągnik już zamówiony. Czas oczekiwania koszmarny <_< , do końca kwietnia.

Edytowano przez jarecki01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki01    1

Ciągnik ma być jednak na początku kwietnia ;) . Dla zainteresowanych podaje dane technicznie R3 90, 105:

Silnik:....................................................................................SDF 1000.4 WTI

Cylindry / Pojemność il. /cm³:....................................................4 / 4000

Zasysanie:...........................................................................Turbo/Intercooler

 

.......................................................................................R3 90GS....R3 105GS

Maksymalna moc homologowana(2000/25/EC) KM/kW:...88 / 65.......102 / 75

Nominalna prędkość obrotowa obr/min:......................................2,300

Maksymalna prędkość obrotowa obr/min:...................................2,300

Maksymalny moment Nm:...................................................345...........376

Prędkość obrotowa przy

maksymalnym momencie obr/min:..............................................1,400

Sterowanie:.........................................................................silnika elektroniczne

Gaz ręczny:.............................................................................elektroniczne

Kompatybilność z biodieselem %:.................................................100

Rozstaw osi 4WD mm:.........................................................2,370...........2,400

Długość mm:.......................................................................4,080...........4,200

Szerokość min-max mm:..............................................1,950 - 2,200....2,050 - 2,230

Waga z kabiną i przednim:

podnośnikiem kg:................................................................4,150...........4,500

 

"W obydwu wersjach R3 – Model Rok 2012 (LS i GS) siłowniki wspomagające podnośnika

będą miały jednakową średnicę 70mm, dla lepszej stabilizacji osprzętu umieszczonego na

podnośniku po jego podniesieniu. Jednocześnie udźwig podnośnika pozostał niezmieniony i

wynosi 4300kg."

 

"Na potrzeby R3 – Model Roku 2012, w konstrukcji kabiny zastosowano nowe materiały

dźwiękochłonne (dookoła panelu wskaźników, na tylnych błotnikach). Podłogę izoluje

akustycznie nowy materiał piankowy, znacznie obniżający hałas we wnętrzu kabiny."

 

"Wraz z wprowadzeniem pakietu wyposażenia w Modelu Roku 2012 do gamy modeli R3,

skoncentrowano się na spełnieniu wysokich wymagań w zakresie bezpieczeństwa

użytkowania ciągnika.

W efekcie Model Roku 2012 wyposażono w szereg rozwiązań zwiększających

bezpieczeństwo:

- Wyświetlacz elektroniczny (standard we wszystkich wersjach i modelach) lepiej

informujący o wszystkich ważnych parametrach pracy ciągnika

- Bezwładnościowy pas bezpieczeństwa (standard we wszystkich wersjach i

modelach)

- Czujnik opuszczenia fotela przez operatora (standard we wszystkich wersjach i

modelach), z alarmem dźwiękowym w przypadku opuszczenia fotela

- kolumna kierownicy regulowana w dwóch płaszczyznach (standard we wszystkich

modelach wyposażonych w kabinę) dla zapewnienia wysokiego komfortu

operatora i jego właściwej postawy za kierownicą

- wyjmowany włącznik akumulatora dla bezpiecznego przechowywania ciągnika

 

Uzupełnieniem dla R3 90-105 – Model Roku 2012 jest homologacja zezwalająca na ruch po

drogach publicznych, oraz możliwość wyposażenia ciągnika w koła 540/65R24 - 600/65R34

(tylko dla modelu 105)."

 

Źródło: Marketing SDFP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj