Skocz do zawartości
fergusonki

Stymulatory Wzrostu

Polecane posty

zacier123    19

dzwoniłem do puław i tam doktor mówi że w dzisiejszych czasach app to jest przeszłość i nawet już nie robią autoszczepionek podobno świnie już się uodparniają i app nie obniża przyrostów. Kazał robić badania w kierunku dezynterii i adenomatozy.

Piotr0224    6

A masz bądź miałeś problemy z biegunkami u tuczników? Masz cykl zamknięty czy otwarty a jeżeli zamknięty to zdarza Ci się że maciory rodzą sporo martwych normalnie wyglądających prosiąt bo to mogłoby wskazywać na obecność PRRS 

zacier123    19

cykl zamknięty, prrs nie mam bo robiłem badania w tym kierunku. Biegunki się zdarzają nawet u takich po 60-80kg a biegunka zawsze to jest po odsadzeniu i to taka sama woda ciemnego koloru on jak sra to wygląda jakby szczał.

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotr0224    6

To weterynarz miał rację radzę zrobić badania na adenomatozę i dyzenterię, możesz mieć także przypadek że jakaś z chorób idzie na płuca stąd kaszel oby dwie choroby jesteś w stanie załatwić tylozyną lub tiamuliną (tiamulina lepsza ale droższa) tylko że to ciężka walka z chorobą

lagunal6    1

Tak naprawdę tylan jest tylko jeden, oryginalny Tylan Soluble kosztuje ok 600 zł netto za 1 kg. (zależnie ile marży nabija sobie wet ).

Produktów zawierających tylozynę jest dużo na rynku weterynaryjnym w dużo tańszych cenach.

50 gram 100 % tylozyny na tonę paszy myślę że jest wystarczające w tuczu ( oczywiście zgodnie z prawem podawać można tylko do wody)

Co ciekawe podobne przyrosty co na tylozynie, można uzyskać zwiększając tylko dobrostan o ok 0,30 m2 na sztukę, szczególnie na tuczniku od 70 kg

50gram??????? czy na pewno bo ja słyszałem ze 10gram to w 100 procentach wystarczy

zacier123    19

ja farmatylu do paszy w tuczu (waga około 60-70kg) dawałem 400g/t paszy i efektu nie widziałem żeby szybciej przyrastały

lagunal6    1

Cenę Ganabolu albo Boldenonu (podstawa kuracji w każdej poważnej stadninie sportowej) łatwo znajdziesz w internecie, a metandienonu w każdej aptece. W ilościach hurtowych te ceny potrafią być 1,5 razy niższe. Ja nie kupuję. Nie mam sumienia zabierać prosiakom i warchlakom dzieciństwa:-)

Kto o zdrowych zmysłach daje metandienon cena kosmos

lagunal6    1

10g tylanu na tone paszy moższ dac

od warchlaka do tucznika,przy warchlaku mozesz dać 20g potem 10g

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się