Zaloguj się, aby obserwować  
SZMEKK

Case 5150 Maxxtrac

Polecane posty

Mycek5120    29

Orginalna ma 3 dwie w prawo i na pierwszej grzejesz swiece własciwie to na 1,5 przed pozycja rozruchu powinien byc taki lekki opór w tym momencie trzymasz i grzejesz swiece pózniej rozruch i jedna w lewo do sprawdzenia mth i zapisania ustawien tam zmienisz przypisujesz odpowiednie wartosci zmieniasz z km na mile i odwrotnie

 

@casexpmx O ile dobrze mi wiadomo to MAXXTRAC oznacza to że traktor ma pneumatykę a jak ma biegi pełzające to ma na przednim grillu napis PLUS.

 

 

 

Raczej sie mylisz bo mój 5120 to tez MAXXTRAC i nie ma pneumatyki ani biegów pełzajacych wiec tu moze casexpmx miec racje na masce tez nie mam zadnego PLUS. Ja słyszałem inna wersje co do wersji MAXXTRAC ze jest to wersja ciagnika przystosowanego bradziej na droge ma inny profil opony i pełne felgi jest szybszy od zwykłych ale nie wiem czy to prawda słyszałem to kiedys od jakiegos znajomego wiec tez moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZMEKK    21

koledzy a powiedzcie mi taka rzecz ,mialem kiespkie hamulce i odpowietrzylem je i sa ostre jak brzytwa ladnie hamuja itd ale na drugi dzien znikaja i trzeba je znowu odpowietrzyc i jest okej nic sie nie dzieje z nimi dopiero po nocy na drugi dzien trzeba je znowu odpowietrzyc, Teraz pytanie jest takie czy mozliwe ze uszczelki na zwolnicach sa kiepskie i poprostu cisnienie ucieka przez noc i dlatego znikaja ? pompka jest sprawdzona i jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casexpmx    10

@casexpmx O ile dobrze mi wiadomo to MAXXTRAC oznacza to że traktor ma pneumatykę a jak ma biegi pełzające to ma na przednim grillu napis PLUS.

 

Nie zgodze się z tobą mam dwa maxxtrac-i i w oby dwóch mam pełzające biegi a pneumatyke mam w jednym.A wieś dalej też jest case 5140 i nie ma maxxtraca i nie ma wolnych biegów a pneumatyke ma ;)

 

koledzy a powiedzcie mi taka rzecz ,mialem kiespkie hamulce i odpowietrzylem je i sa ostre jak brzytwa ladnie hamuja itd ale na drugi dzien znikaja i trzeba je znowu odpowietrzyc i jest okej nic sie nie dzieje z nimi dopiero po nocy na drugi dzien trzeba je znowu odpowietrzyc, Teraz pytanie jest takie czy mozliwe ze uszczelki na zwolnicach sa kiepskie i poprostu cisnienie ucieka przez noc i dlatego znikaja ? pompka jest sprawdzona i jest oki

 

Nie wiem czy ci coś pomogę ,ale kiedyś byłem oglądać case 5120 i właśnie też miał słabe hamulce.Właściciel mówił że jest jakaś rurka od hamulców pęknięta i trzeba by ją wymienić.Więc może sprawdź czy jakaś rurka się nie poci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZMEKK    21

koledzy powiedzccie jakie macie wartosci wpisane w dowodzie chodzi mi o to jaki ciezar moze ciagnac ten ciagnik?

u mnie w dowodzie tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casexpmx    10

@casexpmx No ok nie będę się spierał bo to akurat mało istotne :)

 

Też tak sądze,po co sie kłócić;D

Edytowano przez casexpmx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZMEKK    21

koledzy a jakie macie ogumienie przy swoich caseyach? ja mam z tylu 20 a z przodzu 480/65 r28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZMEKK    21

chlopaki zauwazelem ze kiedy wlacze obroty walka to pokazuje mi tylko jesli jest ustawione na 1000obrotow kiedy przestawie na 540 to juz mi nie pokazuje obrotow

czym to moze byc spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZMEKK    21

koledzy jak macie predkosc max swoich ciagnikow ja dzisiaj zauwazylem ze przy 2200 obrotach ciagnik pokazywal 35km/h ale gdyby nie patrzec na zegar to wydaje sie znacznie szybciej niz moim case 1056, moze zegar zle ustawiony czy cos? wszystkie zegary sa cyfrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

A dzia ła Ci ta stacyjak jak orginał przekreca sie w lewo? Tak raczej masz zle przypisane wartosci co do predkosci i co do obrotów wom musisz to wszystko skalibrowac ale potrzebujesz do tego stacyjke przekrecona w lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZMEKK    21

planuje wlasnie kupic oryginalna stacyjke bo to wkurzajace ale czy sama wymiana stacyjki wystarczy zeby wszystko dzialalo tak jak trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Mysle ze wymienisz po ustawiasz wszystko i bedzie git chodz ciekawe jest czemu ktos ja wymienił co było faktyczna przyczyna wymiany tej stacyjki mysle ze sa dwa powody albo faktycznie była uszkodzona lub przebieg ktos chciał ukryc bo w inny sposób go nie sprawdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZMEKK    21

a po wymianie stacyjki jak bedzie wygladac takie ustawianie mozna to samemu zrobic?

wymieniona byla bo podobno cos przestala laczyc tak jak powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mw_marcin    0

Witam

Niedawno kupiłem 5150 i dziś zauważyłem coś bardzo niepokojącego - mianowicie gdy wcisnę pedał hamulca to ciągnik wydaje głośny dziwny dźwięk - tak rzęzi. Co może być przyczyną. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casexpmx    10

Witam

Niedawno kupiłem 5150 i dziś zauważyłem coś bardzo niepokojącego - mianowicie gdy wcisnę pedał hamulca to ciągnik wydaje głośny dziwny dźwięk - tak rzęzi. Co może być przyczyną. ???

 

Prawdo podobnie zimny olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpi    4

Witajcie. Mam pytanko czy zna ktoś serwisy ogłoszeniowe, gdzie znajdę oferty kupna takiego case? Tylko w rozsądnej cenie. Nie jestem handlarzem. Może być Pro albo nawet 5150 zwykły Z góry dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam case 5150 pisze ku przestrodze dla innych mianowicie kupiłem go dwa lata temu i od poczatku było cos nie tak z hydraulika wolno podnosił rozłaczał naped itp okazało sie że jest zajechana pompa hydrauliczna(oczywiscie Bosch Rexrotch) wiec zaczałem szukac nowej i tu zdziwienie bo koszt nowej to ok 20tys netto. znalazłem zaklad który sie ogłaszał ze nie ma pompy której nie da sie naprawic pojechałem do pana a pan ze za 10tys mi ja zrobi. wydało mi sie za drogo wiec szukałem dalej az wyniuchałem serwis boscha rexrotha w Warszawie w ktorym to wymioeniono mi cały układ pompujacy (z pompy została sama obudowa) za 470EURO tak wiec rozbieżnosci w cenach sa ogromne ale juz wiem ze z hydrauliką tylko orginalny serwis nie zadne stodolarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mw_marcin    0

Mam taki mały problem z moim Case 5150 (94r.) - nie wiem gdzie jest numer ramy. to znaczy znalazłem dwie tabliczki jedną w kabinie druga pod maską z numerami. ale diagnosta się upiera, że musi być gdzieś wybity na ramie a ja nie mogę go znaleźć. I problem z pierwszym przeglądem gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Jest wybity na ramie diagnosta ma racje na pewno z prawej strony na wysokosci koła przeniego nad dyfrem tylko juz nie pamietamn czy z góry na ramie czy z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mw_marcin    0

Dziękuję kolego. to pewnie dlatego go nie znalazłem bo mam tam przykręconego tuza. (no chyba że jest u góry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj