Zaloguj się, aby obserwować  
niepek

Pompa do TURa na WOM

Polecane posty

niepek    0

Witam mam pytanie czy ktoś próbował przerabiać tura tak aby pompa hydrauliczna do podnoszenia znajdowała się na WOM-ie. Dzięki pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

W którymś Tygodniku Rolniczym był artykół o gościu, który zrobił taką przeróbkę przy swojej C-360 :D

Niestesty nie pamiętam jaki to numer i nie mogę go znaleść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

na WOM to nie bardzo, chyba, że ciągnik tylko służy do ładowacza...lepiej pod filtr powietrza...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

zapewne chodzi o udźwig. Napisz na jakim ciągniku masz tego tura. najłatwiej było by założyć pompę od trolla.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepek    0

Tur-3 jest zamontowany na c-330, ma pompę rzekomo o wyższej wydajności ale to tak naprawdę nic nie zmieniło ponieważ dalej jest mułowaty (generalnie układ jest szczelny), poza tym nie jest w stanie dźwignąc tych nominalnych 500kg.

zastanawiam czy orginalne siłowniki od tura 3 byłyby w stanie dzwignąc coś więcej od tej nominalnej masy 500 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

No podobno TUR 2/2A z biedaszek (to samo co TUR 3) ma maksymalny uźwig coś ok. 1000kg :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

Mój wuja ma tak zrobione ma pompę od cyklopa założona na wom ma dodatkowy zbiornik do oleju do tej pompy i podnosi tura bardzo szybko i dzwiga około 800kg bez problemu, ale ma jedną wade nie może zakładac nic na wom.

 

---połączone---

 

Pompę ma założoną do c360 i już parę razy mu sie traktor obalił i musi obciazniki z tyłu zakladac bo mu sie tył podnosi i jest bardzo wywrotny.

 

 

///

Staraj się bardziej zrozumiałe wypowiedzi pisać

Edytowano przez marcin974
ort. +łączenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

Ja nie mam tak zrobione bo potrzebuje mój traktor do różnych prac z womem a jak tą pompe na wom założysz to już żadnych prac związanych z womem nie możesz wykonywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokamil    0

my mamy tura w c330 i napoczątku jak go kupiliśmy to ledwo podnosił 300 kilo. ojciec mówił że trzeba kupić nową pompe ale ja podłożyłem pod zawór czyli pod tą spręzyne dwie podkładki i teraz podnosi 650 kilo na starej pompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj