Zaloguj się, aby obserwować  
PiotrekNHts

Jakie głośniki audio do dużej obory

Polecane posty

Pawel20    49

U znajomych w dużej oborze z głośników co jakiś czas puszczane są odgłosy jakiegoś drapieżnego ptaka, co by za bardzo wróble się na stole paszowym nie panoszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Witam chcę zamontować w oborze głośniki aby można było słuchać muzykę dobrze w całej oborzę głośniki będą podłączonę pod laptop lub radio i tu pytanie jakie głośniki wybrać i jakie by były najlepsze ?

 

 

Halo raz, dwa, trzy, raz, raz, :D no dzialaja glosniki . :D Na dzien dobry to mozesz dostac % za cytowanie postow!!!!!!!!!!! :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

co niektórych to się żary trzymają naprawdę. Ja nie szukam kolumn nie wiadomo jakich żeby bassem waliło, ja szukam zwykłych głośników żeby dobrze było je słychać można było sobie posłuchać muzyki i wiadomości przy dojeniu żeby moża było podłączyć je pod laptom lub radio

 

 

sory ale ci się nie podoba temat to omiń go

 

 

Czy to jest aż taki wielki problem żeby zakładać z tego powodu temat? Od głośników w oborze chyba nie trzeba wymagać nie wiadomo czego, poszukaj gdzieś na strychu jakichś starych głośników od kompa albo od starej wierzy ,adaptera czy czego tam zmontuj i po problemie, ew jak masz za dużo kasy to idż do jakiegoś elektromarketu i kup jakieś nowe za 100 plnów będą aż za dobre... Czasami jak czytam niektóre tematy to nie wiem co ludzie mają za cel zakładając je, pochwalić się chcą że kasy mają za dużo czy co?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Najprostrzym sposobem w tej opcji ekonomicznej jest komputer/laptop + mini wieża jakaś stara może ktoś ma na strychu z wejściem AUX jako wzmacniacz+ głośniki od niej lub inne jednodrożne najlepiej lub dwu czy 2,5drożne o mocy max 40wat RMS z kablem sądze że 30metry to max, chyba ze ma spory wzmacniacz. Bez wzmacniacza nie ruszy nic, chyba, że każdy głośnik ma wzmocniacz z pokrętłem głosu. I jeszcze kupno kabla 2+1 z jednej dwa czincze a z drugiej jeden jack. Kolego jaro jak długo Ci smartof wytrzymywał (bateria)na wi-fi z internetem podpiety pod nagłośnienie?

Edytowano przez Risto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Hmm-pojęcia nie mam-WiFi mam i tak na okrągło włączone ,w oborze też przecież cały dzień nie jestem jak co poniektórzy :D -używam tego radia sporadycznie (ostatnio raczej odtwarzacz i format flac)-ale myślę że parę godzin wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ZYLA
      Witam. 
      Jestem zmuszony zmienić cały dach na wiekowej oborze. Chciałbym się poradzić jak to wykonać w miarę ekonomicznie. 
      Obora mała bo 8/15m, sklepienia brak i tak pewnie zostanie bo ściany i moja kieszeń nie utrzyma sklepienia betonowego. Chciałbym podnieść ścianę ze dwa pustaki i wylać wieniec. Na to położyć coś w stylu konstrukcji @czesio200 
      Pod tym, by odizolować więźbę przed oparem myślałem by podwiesić płytę obornicką, a może wy podsuniecie coś jeszcze tańszego co by się nadawało? Dwa kanały wentylacyjne by wystarczyły? 
      Co o tym wszystkim myślicie? 
    • Przez MaciejF
      Witam!
      Mam do Was pytanie - jak poradziliście sobie z błotem przy oborze? Przy samym wejściu zawsze jest meega grzązko. Jak utwardzaliście teren? Wiem że najlepszy jest beton bądź płyty drogowe, ale ja zastanawiam się nad położeniem kraty drogowo parkingowej z plastiku. Można je znaleźć na internecie. Trzeba oczywiście przygotować grunt i dobrze je położyć, potem zasypać gruzem. 
      Czy ktoś z Was zastosował tego typu materiał u siebie? Czy to zdało egzamin i czy było tańsze niż beton?
    • Przez Piotrswider
      Witam,w wakacje planuje zmodernizowac obore (10mx23m) na uwzieziowo na ruszta,w budynku będzie 34 sztuk(doroslych),obore zamierzam brzerabiac na wlasną rękę,czy moglbym liczyć  na wskazówki/rady/uwagi na co zwrócić uwagę podczas budowy kanałów pod ruszta,jak połączyć z szambem,ile zrobić otworów do mieszadła jakie spadki itp. (nie chce szamba pod stanowiskami/obora),chce dac ruszta 60'tki.
       Z góry dziękuję za rady,pozdrawiam.
    • Przez boooolek
      Witam mam pytanie ile kosztuje zbudowanie obory do byków około 100 sztuk 
    • Przez boooolek
      Witam ile wyniesie mnie budowa obory na 80 byków na głębokiej ściółce 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj