-U-R-S-U-S-

Klamka i zamek kabiny ?

Polecane posty

-U-R-S-U-S-    69

Czesc, czy zmienial ktos klamke i zamek drzwi kabiny w ursusie C330/360?

Byłem juz w dwoch sklepach w okolicy i nigdzie tego nie maja i nie wiem gdzie to kupic, a na allegro tez tego nie widac.

Interesowala by mnie klamka z przyciskiem, taka jaka montuja dzisiaj przy kabinach obecnych w sprzedazy.

Ja mam taka zwykla klamke naciskana z gory, a zamek to jedno wielkie dziadostwo, sprezynki traca swoje wlasciwosci, skobel zamka ma luz - drzwi sie same otwieraja podczas jazdy ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z tego co zrozumiałem to masz ten stary typ naciskany z góry coś ala jak w żuku?

 

A chcesz nowy wciskany jak teraz są w kabinach, takie same jak są teraz w kabinach 60tki są w kabinach np wózków widłowych still, ktoś mi kiedyś mówił od czego klamki pasują ale nie mogę zajarzyć od czego podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-U-R-S-U-S-    69

Tak wlasnie mam taka klamke. Kabina to typowy kwadraciak - podobna do naglaka lub barteko, tylko ze moja jest zwykla targowa - bez tabliczki znamionowej producenta, ogolnie troche lipna ale nowa kosztowala 1550 bodajze w 2005 lub 06 roku. Klamki 2 aluminiowe wciskane na pret zamka, dach kabiny ma srodku powdwyzszany przez cala jego dlugosc - pelno takich na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I chcesz wymienić wszystko bo samo przykręcenie klamki nic Ci nie da??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-U-R-S-U-S-    69

No chcialbym zmienic juz zamek - bo skobel i sprezynki sa lipne i szukam odrazu klamki na przycisk- co by nowiej wygladalo :)

 

 

http://moto.allegro....2782048478.html bardzo podobny mam zamek u siebie i straszna chryja z niego jest niestety, bede musial podpatrzec jakie zamki montuja do nowych kabin z klamka na przycisk, bo nic innego raczej nie wymysli.

 

Ładna cena jak za klamke :)

Edytowano przez -U-R-S-U-S-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szperałem i lipton, nie można tych zamków dostać,przynajmniej ja nie znalazłem ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Ja przy prawych drzwiach w kabinie czeskiej zamontowałem zamek z żuka i jest cacy :) chciałem kupić kiedyś zamek ale kosztował cos ok 100zł i dobrze ze nie kupiłem :) a miałem drzwi z żuka i wymontowałem zamek tylko trzeba dorobić podstawe zamka przy drzwiach i do ramy blokade przyspawać :)


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikua    119

Panowie potrzebuje właśnie takiego zamka oraz klamki,takiej co montuja w nowych kabinach,można gdzieś to dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Celownik07
      Jak osiagnac taka wysokosc siedzenia jak na zalaczonym obrazku- to jest "fabryczna" wysokosc? Aktualnie u mnie lezy na plecaku a nie widze mozliwosci jakiejkolwiek regulacji. Dzis troche tam podlubalem : sworznie( te grube)  troche zpracowane ale nie jakos drastycznie- fabrycznie poblokowane, tulejki kompletne, sprezyny nie wyciagniete. Szukam jakiegos punktu zaczepienia od czego zaczac remont by osiagnac to co na zdjeciu. 

    • Przez tomb2
      Poszukuje w trbie pilnym sybole lakierów do C-360 Głównie chodzi mi o zółty ktorym malowane były blachy. Jakby ktoś miał jeszcze symbol siwego (blok silnika) i kremowego (felgi) Będe bardzo wdzięczny.
      Pozdrawiam
    • Przez krzys924
      Witam.. ostatnio miałem mały wypadek polegający na tym ze cofną sie wałek od pośredniego koła rozrzadu i zahaczył o przeciwwagę... rozebrałem silnik i okazało sie ze przeciwwaga jest strasznie luźna i zaczepia o blok silnika a wałek od tego koła pośredniego jest zgięty i mam w związku z tym parę pytań.. czy mogłem uszkodzić wał korbowy to znaczy czy mógł pęknąć lub zgiąć sie . czy dokupię oddzielnie jedna przeciwwagę i czemu ona sie poluzowała ???
    • Przez Marionos
      Witam
      Do pacjenta C360 z kabiną Sokółka przypasowałem Tura z prlu i o dziwo wieżyczki kolidują z kabiną.
      Po maksymalnym przespawaniu mocowań na sankach będzie oki, czy odpuścić?
      Sanki i kabina jak na zdjęciach:


    • Przez Maciek90
      Mam problem z obrotomierzem w C-360. Kupiłem linkę potrzebną do jego działania i wkręciłem ją na swoje miejsce tzn. pod prądnicą. Po uruchomieniu silnika linka nie kręci się. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj