Gość

Jaki wybrać ładowacz czołowy [Zetor Forterra]

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam. Posiadam zetora forterra 10641 i planuje do niego kupić tura, tur żeby był nie drogi a dobry zastanawiałem się nad knoch jest tani ale niewiem czy wytrzymały

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawania    19

Osobiście radziłbym Hydramet Giżycko jest tani, a wykonanie jest solidne. Użytkuje tura 11 od 2009r. i nie było żadnych problemów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1996    0

Ja bym polecił Ci coś z zachodnich typu Quicke, Mailleux, Faucheux, Stoll, do 15 tysiecy można znaleźć coś naprawde fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja bym polecił Ci coś z zachodnich typu Quicke, Mailleux, Faucheux, Stoll, do 15 tysiecy można znaleźć coś naprawde fajnego.

chodzi ci o używany ładowacz z takich zachodnich firm Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petekw    3

A ja ci polece kolego ładowacz z metalfachu T241 sam taku kupiłem do swojego zetora 8540 i powiem że daje rade. Ładuje rózne cuda czasem powyżej tony i nic mu sie nie dzieje. Mnie wyszedł jakoś koło 28 tys brutto z łyżką, chwytakiem i krokodylem. Polecam.


Zetor 8540
MF 365
Ursus C-360 3P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

także proponuje tura z Giżycka, jest bardzo solidny, posiadam wersje ze smarowanymi sworzniami i 3 sekcja, nie moge narzekać.. ciężary różne nosił żadnych uszczerbków w wykonaniu, nie jest lekki bo sama rama ma 670kg al sprawuje sie na 5.


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorki    30

Ja na pewno nie polecę Ci ładowacza z MetalFachu ;)

Ładowacz mamy od 2008r, na początku przez pierwszy rok sprawował się dobrze, jednak na drugi rok jak rozpoczęła się budowa obory, i wyszło szydło z worka :D

Turem pracujemy codziennie, wozimy QQ, bele sianokiszonki, rocznie przerzuca ok. 2tyś bel, i bardzo dużo obornika.

Po 4 latach pracy, trzeba było wy tulejować ładowacz, (jest smarowany co jakiś miesiąc żeby nie było), bo eur ramka latała jak galareta, wo ogóle cały ładowacz się trzęsie jak by miał się zaraz rozpaść :D 3 sekcja się przycina, np. dzisiaj nie chciał mi się zamknąć krokodyl, dopiero po mojej małej interwencji zadział.

A osprzęt z sokółki... chwytak ok. ale krokodyl już był kilka razy spawany.

 

P.S zapomniałem dodać o pocących się przewodach, i nie kiedy potrafią strzelać.


Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

może ktoś ma z was jakieś cenniki ładowaczy czołowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budykoz10    19

Koledzy mam pytanie czy do Forterry da radę założyć tur Agromaszu Ł-106 bo wszędzie czytam że można założyć Ł-106a, a nie wiem czym to się różni.
Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj