Skocz do zawartości
kondzio1579

Jaki wybrać ładowacz czołowy [Zetor Forterra]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

kondzio1579    2

Witam. Posiadam zetora forterra 10641 i planuje do niego kupić tura, tur żeby był nie drogi a dobry zastanawiałem się nad knoch jest tani ale niewiem czy wytrzymały

Z góry dzięki

malawania    19

Osobiście radziłbym Hydramet Giżycko jest tani, a wykonanie jest solidne. Użytkuje tura 11 od 2009r. i nie było żadnych problemów. :)

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek1996    0

Ja bym polecił Ci coś z zachodnich typu Quicke, Mailleux, Faucheux, Stoll, do 15 tysiecy można znaleźć coś naprawde fajnego.

kondzio1579    2

Ja bym polecił Ci coś z zachodnich typu Quicke, Mailleux, Faucheux, Stoll, do 15 tysiecy można znaleźć coś naprawde fajnego.

chodzi ci o używany ładowacz z takich zachodnich firm Edytowano przez kondzio1579

Petekw    3

A ja ci polece kolego ładowacz z metalfachu T241 sam taku kupiłem do swojego zetora 8540 i powiem że daje rade. Ładuje rózne cuda czasem powyżej tony i nic mu sie nie dzieje. Mnie wyszedł jakoś koło 28 tys brutto z łyżką, chwytakiem i krokodylem. Polecam.

także proponuje tura z Giżycka, jest bardzo solidny, posiadam wersje ze smarowanymi sworzniami i 3 sekcja, nie moge narzekać.. ciężary różne nosił żadnych uszczerbków w wykonaniu, nie jest lekki bo sama rama ma 670kg al sprawuje sie na 5.

zetorki    26

Ja na pewno nie polecę Ci ładowacza z MetalFachu ;)

Ładowacz mamy od 2008r, na początku przez pierwszy rok sprawował się dobrze, jednak na drugi rok jak rozpoczęła się budowa obory, i wyszło szydło z worka :D

Turem pracujemy codziennie, wozimy QQ, bele sianokiszonki, rocznie przerzuca ok. 2tyś bel, i bardzo dużo obornika.

Po 4 latach pracy, trzeba było wy tulejować ładowacz, (jest smarowany co jakiś miesiąc żeby nie było), bo eur ramka latała jak galareta, wo ogóle cały ładowacz się trzęsie jak by miał się zaraz rozpaść :D 3 sekcja się przycina, np. dzisiaj nie chciał mi się zamknąć krokodyl, dopiero po mojej małej interwencji zadział.

A osprzęt z sokółki... chwytak ok. ale krokodyl już był kilka razy spawany.

P.S zapomniałem dodać o pocących się przewodach, i nie kiedy potrafią strzelać.

Budykoz10    18

Koledzy mam pytanie czy do Forterry da radę założyć tur Agromaszu Ł-106 bo wszędzie czytam że można założyć Ł-106a, a nie wiem czym to się różni.
Z góry dzięki za odpowiedź

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adamek1942
      Witam mam pytanie dlaczego są 2 rożne ceny tego ładowacza 15.500 i 12.500 brutto i pisze w obu przypadkach ze jest to cena razem z ramą górną  i dolną, kompletny bez żadnych dodatków.
    • Przez FAGROSsc
      Założyłem nowy temat w którym chętnie pomogę każdemu w doborze ładowacza czołowego do ciągnika nowego na gwarancji jak i też tych najstarszych, mniejszych i większych. Jeśli ktoś ma wątpliwości chętnie pomogę w wyborze producenta jak i też w doborze osprzętu. 
    • Przez boskipl
      Witam poszukuje opinii o ładowaczach firmy sigma4. Posiada ktoś takiego? Najlepiej model chrome i czy  18000 netto z wyposażeniem i montażem za model chrome m30 z 2015r to dobra cena?
    • Przez michal_xs
      Witam. Sprawa ma sie tak planuje kupić jd 5100r. Chciałem M(cena) ale ludzie maja rozne opinie i biore R. Chce do niego założyć tez ladowacz i dillerzy mowia i zachwalaja od jd ale ta cena z adaptacja bez wyposazenia wolaja 34tys gdzie polski z agrimetu cx 16 18tys. Teraz pytanie do was jesli Polski to jaki? Wedlug mnie hydramet-agrimet ma dobre opinie? 
    • Przez mlody456
      Chce zamontować tur na 80-tke, wiadomo krajowego producenta, tutaj zastanawiam się nad inter-tech it 1600, metal-technik mt02, hydromet xtreme-1, metal-fach t229 czy coś innego? Na olx kosztują ok. 12 500zł bez osprzętu a nawet taniej Poza tym w inter techu są różne malowania/nalepki i to jest też różnica w jakości? Prosiłbym o szybką pomoc bo chce jeszcze przed 1 pokosem zakupić