Piwo111

Szkoła Rolnicza ( woj.Mazowieckie)

Polecane posty

Piwo111    4

Mój rocznik to 1997 zamierzam udać sie na szkołę rolniczą ( kontynuowac pracę moich rodziców ) i tu nasuwa sie pytanie bo mój przyjaciel tam chodzi i mówi o jakis 80 tysiącach na koniec szkoły ( słyszałem o młodym rolniku ze trzeba złozyc itd ale nie ze po skonczeniu szkoły dają to jak to jest ? ) i czy są tam praktyki jak tak to co tam sie robi ? woj mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chodzę do rolniczej i pierwsze słysze a na młodego rolnika to unia chyba daje . Ale to trzeba kryteria jakieś spełniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo111    4

No tez tak słyszałem ze Młody rolnik daje unia a co do praktyk co robicie tam ? i ile godzin macie ?:) a i z prawkiem jak jest zdaje sie w 1 klasie od 16 lat ? na T czy wogole niema tam prawka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Te 80 tyś to na pewno o MR chodzi ;) U mnie w szkole jest 5 godzin praktyk w tygodniu.Co się robi na praktykach? U mnie w szkole wszystko [spawanie,kuźnia,ślusarstwo,obróbka mechaniczna ,mechanika,prace wokół szkoły ]:P Prawko nie wiem jak jest w innych szkołach ,ale u mnie w szkole jest możliwość zrobienia T,B i uprawnień na kombajn za za ~300zł tylko że dopiero w 3 klasie :( Kolego dokąd dokładnie się wybierasz ?




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo111    4

@SZYMANOX

 

Zielona woj mazowieckie okolice Mławy ( Ciechanowa ) bądź działdowo :)

 

A w szkołach są jakies prace z ciagnikami i maszynami ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcon    7

U nas są na warsztatach prace z maszynami. Ale w technikum tylko 1dzień (cztery godziny) i dopiero od drugiej klasy. Prawko na T mozna od 18 (U nas!!) więc niech mnie w d*** pocałują :). A co do młodego rolnika to nic nie wiem. po tej szkole nabywa się prawa do przejęcia gospodarstwa. Nic nie wspominają o uzyskaniu MR. Pozdrawiam wszystkich z kierunku mechanizacja rolnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj