Skocz do zawartości

Polecane posty

arek605    0

Prosze o pomoc. Co to jest? Mam MF 3125. to co na obrazku znajduje się z tyłu ciągnika za prawym siłownikiem od tuza

http://arek6666.wrzuta.pl/obraz/4RHx1yxQY9d/mudzyn00001

Prosze o szybką pomoc bo nic nie mogę wyłączyć ani napędu, a kontrolka od cisnienia oleju ciągle świeci. Panel EHR, półbiegi, wom i inne rzeczy też nie działają.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zgadza się, koszt oryginalnego nie mały.

Wiadomość z agroFakt.pl

robert812    51

Przyłączę się z innym zapytanie. Jak w MF 3680 spuścić płyn chłodniczy z bloku i chłodnicy? Podejrzewam że tak samo jak w innych MF więc...?

arek605    0

ale to przez ten czujnik nie działaly by półbiegi, blokada mostów i inne rzeczy chydrauliczne jak wom, ehr, przedni napęd, zółw/zając??? i świecą te dwie kontrolki bez przerwy po odpaleniu ciągnika od przedniego napedu i od cisnienia oleju w skrzyni...

A gdzie to można dostać bo ja przy tym czujniku mam kabel urwany i od tego sie zaczeło wszystko...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dostaniesz w sklepie, cena pare stówek do tysiaka,czujnik jest z kablem, ale wez ze sobą ten stary.

Zresztą jak masz kabel przerwany to go połącz i będzie,

ehr nie działa bo wysyła sygnał do czujnika i go nie odczytuje przez ten kabel.

Edytowano przez esgreg

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No tyle coś kosztuje ten od położenia,

@arek605 jak wyrwałeś kabel z niego to będzie lipa.

Eee no to nie zle 1200 w polskich złotych :huh: spodziewałem się koło 7 8 stówek.

Edytowano przez esgreg

arek605    0

no a jednak troche kosztuje... a z połączeniem tego kabla i czujnika juz nic sie nie da zrobic

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to ktoś pójdzie w koszty :rolleyes:

Wykombinuj coś z tym czujnikiem, albo kup nowy :wacko: ,i wtedy zagada ehr [to jest mądrzejsze niż się wydaje] i zobaczysz co z resztą, może zagada.

arek605    0

Tak w koszty i to nie małe. no ale co zrobic, pozostaje mi tylko kupno nowego... A tak z innej beczki, esgreg wiesz może gdzie sa jakies komisy czy jak to nazwac sklepy z MF ktore sa na częsci??? Bo potrzebuje przełącznik swiateł a cena nowego to 5 - 6 stów masakra po prostu...

arek605    0

No tak dokładnie taki. Dzięki za pomoc.

Codziło mi o ten wielofunkcyjny a nie ten od chalogenów... Jeszcze raz dzieki za znalezienie tego włacznika w tak wmiare rozsadnej cenie. Bo wole dać te 230 + przesylka niż 600 + przesyłka...

kuba5213    0

ja bym ten czujnik rozbroił do miejsca w którym podłączone są kable i przylutował,a włącznik do świateł podbno od którejś osobowej renówki pasuje,na szrocie tego pełno,powodzenia.

arek605    0

jakoś wole orginalne częsci żeby ten ciagnik jakos wygladał niz taki skladak ze wszystkiego

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja bym ten czujnik rozbroił do miejsca w którym podłączone są kable i przylutował,a włącznik do świateł podbno od którejś osobowej renówki pasuje,na szrocie tego pełno,powodzenia.

A niby jak byś go rozbroił i złożył z powrotem panie czarodziej?????????? bo chętnie bym się tego nauczył,

masseyf30    60

U mnie też ten czujnik jeden jest urwany, ale tylko zaizolowałem kable i nic się nie dzieje, a jak je się dotknie do czegoś lub do siebie to ciągnik wariuje.

Lukash3060    105

Powiedz konkretniej gdzie to się znajduje i o którą część Ci chodzi :) Jesli to te dwa wiszące kabelki to pewnie jakiś czujnik tyle że nie wiem gdzie to jest położone i nawet na schemacie nie wiadomo gdzie szukać :)

rafal88    10

A to nie jest przypadkiem przy lewarkach od biegow?? do rozlaczania przyspieszacza na najwyzszym biegu??

Edytowano przez rafal88

arek605    0

tak chodzi mi właśnie o to z dwoma kabelkami wiszącymi. a dokładnie to znajduje się pomiędzy wajchą od zmiany biegów i elektrozaworami

A to nie jest przypadkiem przy lewarkach od biegow?? do rozlaczania przyspieszacza na najwyzszym biegu??

tak to własnie sie tam znajduje tylko że gdzie to mozna dostać i jak to sie nazywa

rafal88    10

Nie mam pojecia jak sie to nazywa i gdzie dostaniesz, moze skontaktuj sie z uzytkownikiem @mariuszzdun moze cos poradzi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RenaultAres550rx
      Witam. Panowie Mam taki Problem w ciągniku MF 6485 Wyskakuje Mi Kod Błędu er94 Moze Miał ktoś stycznosc z takim błędem i bedzie mi mógł pomoc od czego on jest Bardzo był bym wdzięczny za  Pomoc. Ps. Wstawiam Filmik z Kontrolkami ktore sie zapalają gdy błąd wyskoczy.
      Snapchat-1648442121.mp4
    • Przez pawelus
      Witam . Zamierzam się do zakupu ciągnika na moje gospodarstwo 25 ha na terenach górskich . Myślałem o Massey ferguson 6160 , 6170 , 6180
      Który ciągnik byłby lepszy żeby pracować z Talerzówka Agro-masz 2,7 metra wraz z siewnikiem Agro-masz 2,7 metra . ?
      Jaką szerokość mają te ciągniki bo co forum to inaczej . (żeby nie  wyszło później ze były by szersze niż mój zestaw )?

Pozdrawiam

• Przez 7777777
      Poszukuje użytkownikłów  traktora (znających takie osoby) Massey Ferguson 3670 z tuzem,no lub ewentualnie bez..... pozdrawiam !
    • Przez sumek666
      Cześć . 
      Szukam nowego ciągnika w okolicach 100KM. Ma to być główny ciągnik do wszystkiego. Orka, siew, opryskiwacz, nawożenie i transport. W przyszłości może i ładowacz czołowy . Nie prowadzę produkcji zwierzęcej . 
      New Holland miażdży pozostałe 2 typy ceną.  Tu powstaje pytanie czy warto dopłacać 30-40 tyś do Claasa lub Masseya? Może macie jakieś inne propozycje? 
      Pozdrawiam
      Sumek 
    • Przez Scoti
      Witam mam pytanie czy mógłby ktoś wysłać jak wygląda rączka która jest w kabinie do regulacji prawego wieszaka podnośnika ponieważ nie posiadam takiej i nie widziałem nigdzie gdzie mógłbym kupić sama kolbe do regulacji z kabiny wiec prosze o jakieś dokłądniejsze zdj i mysle ze sam dorobię chyba że macie jakieś propozycje z góry dzieki