Adam0702

Strajk

Polecane posty

ja uważam że jak będzie organizowany strajk to bez ciągników bo jak ludzie widzą dziągniki to odrazu ludzie krytykóją że strajkujemy że pieniędzy niemamy a ciągniki to niby za co kupiliśmy powinny być zorganizowane blokady dróg tak jak w grudziądzu i to w wielu miastach równocześnie żeby się zrobiło głośno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Proponuje gnojowice pod kancelarie premiera ;) tylko nie mam gnojowicy i za daleko mieszkam


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trakty    0

Albo strajk taki jak za Leppera, blokadę dróg traktorami. Niech wiedzą, że rolnicy wciąż są silni i potrafią się zjednoczyć. Mógłbym zebrać Zakopane i okolice nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak był strajk w grudziądzu to mniało być niewiadomo ile ciągników a przyjechała połowa. najpierw wszyscy mówią że będą na strajku a co do czego przyjdzie to nikogo niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryki    10

Dzisiaj było dość ciekawie, było około 70 ciągników oczywiście zachodniopomorskie. "czołgów było dość niestety piechota zawiodła" zapraszam na stronę protest rolników na facebooku. Pozdrawiam.

 

Niestety media mają zakaz pokazywania (wolny kraj) i tylko z internetu można się czegoś dowiedzieć. Zachęcam do lajkowania na fejsie.

Edytowano przez ryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAMOL99    0

Wie ktoś czy będą organizowane jakieś strajki na Podkarpaciu albo w Małopolsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryki    10

Ponoć 26-02 ma być ogólnopolski, ale jak będzie to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

organizatorem protestu jest solidarność RI. Będąc na radzie krajowej RI słyszałem deklaracje iz w każdym województwie będzie organizowany protest. Przypomnę że w Szczecinie od 14 stycznia do dnia dzisiejszego trwa protest i ANR jest dzień i noc okupowana przez rolników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meer    5

Widzicie jak nas traktują . widzicie gdzie nas mają , protest to za mało jest tylko jedna droga i nie ma odwrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

Widzicie jak opiekunowie niepełnosprawnych załatwiają sprawy. A Wy tylko pokazujecie wypasione traktory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radan    28

zrobić kompletny paraliż stolicy to dopiero jest wyczyn! w tą stronę trzeba się kierować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

Szczerze to się nie dziwie że pomiatają rolnikami skoro strajkują głównie albo tylko hodowcy trzody, powinni wyjść wszyscy nawet hodowcy mleka czy też opasów,owoców itp., bo nasz rząd nie jest nieudolny jak to nie którzy piszą tylko umyślnie działa na niekorzyść każdego rolnika, zapewne z korzyścią dla siebie i ubojni i zakładów przetwórstwa nie oszukujmy się głównie zagranicznych. Rolnicy zadowoleni że biorą świnie z czego tu być zadowolonym ze strat prawie 200zł na tuczniku przez sztucznie rozdmuchaną chorobę? Sam hoduje opasy ale przyłączyłbym się do strajków jakby mojej wsi rolnicy byli choć trochę solidarni i chociaż powiedzieli coś o jakimś wyjeździe, a nie mi to dobrze mam 2zł za mleko, cena około 7 zł za kg byka to też śmiech na sali. W niemczech czy danii by takie coś nie miało miejsca, opodatkować Polaka a zagraniczne banki i supermarkety niech nie płacą, ale ludzie wolą spuścić głowę i robić na niemieckiego pana jak murzyny


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Bedzie źle jak czegoś sie nie zrobi .. pogłowie spadnie .. cena zboża tez a te szmatławce z rządu nic .. w polsce nie ma parti chłopskiej psl to pieski po .. te same mordy wiecznie w tv wszyscy muszą sie zamienic z innymy inaczej nie da rady


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Bo na wsi utrzymywany jest sztuczny podział przez niby zwiazki zawodowe. Te strajki były przeprowadzane pod pełna kontrola tak aby przypadkiem sie nie rozszerzyły .

Setki razy juz pisałem ze organizacja rolnicza powinna byc jedna i albo rolnik do niej należy albo nie ma prawa jęczeć ze jest mu źle. Każdy pownien odprowadzać składkę wybierać władzę i wtedy wymagać. Teraz to jest absurd nie organizacje rolnicze , przepraszam mam poważne wątpliwości czy one sa w ogóle rolnicze.

Poszukajcie sobie i poczytajcie jaki cel teraz mają organizacje pracownicze i jakie mają działanie psychologiczne czy socjologiczne na samych strajkujących na czym polega zasada piramidy w podziale społeczeństwa i jak jest kontrolowana. To wszystko można znaleźć ale nie w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj