Adam0702

Strajk

Polecane posty

Radan    28

No to trzeba ciągnik zatankować i troszkę umyć, obornik na przyszepę załadować albo bekę zatankować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

jestem panowie z wami ale jak u mnie w okolicy to nie ma takich odpowiednich ludzi

 

Panowie dopoki całe to coś na wiejskiej nie zniknie i chłop znowu nie zacznie rzadzić nie bedzie dobrze i nie chodzi mi p psl .. tylko ktoś nowy całkiem


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabian777    30

CO O TYM MYŚLICIE TRZEBA SIĘ PRZYŁĄCZYĆ http://www.agrofoto.pl...rogi,42462.html

 

Połączony

 

Caps Lock

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

Nie ma co myśleć tylko trzeba walczyć o swoje. Nie jeden z użytkowników AF został dotknięty modulacją a nowa perspektywa na rolnictwo 2014 2020 jest nie do przyjęcia trzeba coś z tym zrobić.

Jak będziemy siedzieć w domach to nici z tego. Ja mam 30 ha i w czwartek wyjeżdżam "ciągnikiem po zakupy"

 

W Szczecinie protest trwał 77 dni a WY co koledzy tak Wam dobrze??

 

www.protestrolnikow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk255    1

koledzy ja jade a jak mi ciągnik nie zapali to pojade taczkami z gnojem i widly wezne bo cos z tym trzeba zrobi

Edytowano przez patryk255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopper5    85

Ktoś powiedział, że starym ciągnikiem nie można? Poza tym trzeba wziąć przykład z tego pana, i pojechać na Warszawę!

http://niezalezna.pl...olnika-z-iwkowa

 

Wczoraj gadałem z tym gościem w W-wie. Byliśmy na manifestacji w sprawie biomasy i gość przyłączył się do naszej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Jak u was jutro? Zaczynacie? U nas będzie protest, wiem też że w okolicznych miastach też mają być. Województwo Kujawsko-Pomorskie. Żałuję, bo mnie jutro nie będzie, ale ojciec jedzie ursusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

W zach-pom w powiatach: stargardzkim, pyrzyckim, choszczeńskim, świdwińskiego, koszalińskim, białogardzkim oraz kołobrzeskim wyjazd na drogi krajowe o 13

 

KONWOJ-PREMIERA-e1363180303990.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszuwka77    0

Proszę obejrzeć film który pomoże podjąć decyzję o strajku rolników.Yotube.plAndzej Lepper.Służby specjalnei mafia PEŁNA WERSJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

No i stało się! Cała Polska rolnicza zastrajkowała, tu macie relację ode mnie ;) :

http://www.ino-online.pl/n.php?wiadomosc=16934&nr=1

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20130314%2FROLNICTWO30%2F130319561 -Nawet nasza 1014 się załapała :D Tylko zobaczcie sobie, co te miejskie śm***dziele piszą na temat rolników w komentarzach... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

spoko napisałem mu riposte do jego komentarza :D


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

i takie akcję coś dadzą bo tak oddzielnie to nic nie damy radę u mnie dziś 42 maszyny na zakupy jeździły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Błąd z doborem terminu protestu, Franciszek przykrył dokładnie akcję protestacyjną i zero efektu medialnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

A kto mógł przewidzieć że teraz będzie wybrany Papież?? :) terminy takiej akcji są ustalane dużo wcześniej a nie z dnia na dzień :P ale nawet jak by nie wybrali Franciszka to w TV cisza by była, przecież cenzura jest...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

W 100% zgadzam się z przedmówcą, że w naszym kraju, w państwowej telewizji jest poniekąd cenzura! Ja tam szanuję, to że papieża wybierali, bo jestem wierzący, ale media to wykorzystały w ten sposób, by nie mówić o proteście nic... A nawet jeśli by to było kiedy indziej to znaleźli by sobie i tak temat zastępczy(typu pedały, grodzka itd.), i nic o tym nie wspomnieli... ;[ Dlatego nie oglądam telewizji... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Państwowa telewizja tak samo jak za zeszłych czasów ... znależli temat o nowym samsungu a o czymś istotnym to nie .... szkoda gadac ale co poradzic jak wszystkie świnie z jednego koryta jedzą


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Widać u co niektórych wszyscy winni tylko nie oni. Jak nie papierz to telewizja. Benedykt abdykował ponad miesiąc temu, Od dawna mówiło się, że konklawe odbędzie się w połowie marca. Widac u jednych jednym uchem wlatuje drugim wylatuje. Się nie dziwie, że są strajki. Skoro niektózy z taką bystrością i rozwagą je organizuja to pewnie tak samo prowadzą swoje gospodarstwa.

Co innego związkowcy z Solidarności spojonie przeczekali, Zapowiedzieli się na 26 marca tuz przed wielkanocą. Wystarczyła mała zapowiedź i odrazu trąbiły o tym wszystkie zacenzurowane media. Pojeździliście se panowie jak byście po polu jeździli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

i prawda jest taka żę powinniśmy go wszyscy wspierać i potrzeba jest więcej takich dążących do celu ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryki    10

Warto by odświeżyć bo w Pyrzycach znowu się dzieje a i w Szczecinie na 14-06-13r będzie powtórka. Jak nic mi nie wypadnie np siano to na pewno będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj