Adam0702

Strajk

Polecane posty

west    46

Głównie chodzi o to że panowie w swoich żądaniach za bardzo się rozbrykali i jak się chce złapac kilka srok za ogon to w końcu się zostaje z niczym. Wydaje mi się że po za punktami dotyczącymi ANR i ziemi wystarczyło wymóc przyspieszenie dopłat bezpośrednich przypomnę że inne kraje UE ze względu na anomalie pogodowe zaczeły wypłacac swoim rolnikom 2 miesiące wcześniej a u nas w terminie idzie to jak krew z nosa. Jeszcze ważnym postulatem jest zwiększenie dopłat do zużytego ON bo te grosze co dają to kpina.

Resztę postulatów można miedzy bajki włożyć bo praktycznie nie są one możliwe do zrealizowania przynajmniej w kompetencji naszego rządu, a niektóre nie pokrywają się z oczekiwaniami rolników myślę tu o dokończeniu reformy KRUS czy podatku dochodowym lub GMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herrfilip1    5

Oj west nie znasz się na podstawach demokracji....jeżeli chcesz utargować 5 to musisz zacząć od conajmniej6....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

jutro o 13 ponownie wyjazd z tego samego miejsca.zapraszamy :)


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

NIe wiem czy wszyscy wiedzą że nasi rządzący planują całkowicie znieść dopłaty krajowe i pytam się dlaczego cisza jest na ten temat??? dlaczego nie wyruszacie ciągnikami i nie przyłączacie się do Szczecina?? A podatek dochodowy a paliwo rolnicze a GMO a własne przetwórstwo i inne to nie są powody aby się dołączyć??? Nie wiem po co jest to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaa21    3

Trzeba ruszyć ciągnikami na Warszawe i strajkować do skutku bo w pojedynkę nie mamy szans nic osiągnąć

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantera    198

to nie nasi rządzący chcą zniesć dopłaty krajowe tylko tak zostało wynegocjonowane przed wejsciem do unii przez rządy które wtedy siedzieli przy korycie PSLi SLD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

Z tego co było mówione w dniu wczorajszym to są załatwiane pozwolenia na protest w Warszawie i będzie to protest ogólnokrajowy. Oczywiście przyjazd ciągnikami na 7 dni.

 

A co do tego że przed wejściem do unii niby tak zostało ustalone ale prawda jest taka ze wszystko można zmieni tylko musi być odpowiedni nacisk a później chęć do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Mam nadzieję że uda Wam się z tym pozwoleniem, gorzej będzie z wjazdem do samej W-wy.

Będą mocno blokować wjazd, bo przecież u nich jest Wszystko ładne i piękne. Co powie Unia?

Na pewno jak będziecie jechać na W-we to będą się przyłączać inni i Ja też, akurat po drodze.

Najbardziej mnie jednak wkurza to że nic nie mówią o Was (nas) w wiadomościach TVP1.

Tylko Smoleńsk, Obama, premię dla marszałków, dziś związki partnerskie i inne pierdoły a sprawy gospodarki i rolnictwa pominięte. I tak codziennie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herrfilip1    5

tespis17 robią tak po to aby wypełnić czas antenowy, a ważnych spraw nie ruszają. Przecież te media są rządowe, a rządowi nie chodzi o to aby w całej Polsce zostały organizowane protesty, tylko raczej aby protest w Szczecinie wygasł śmiercią naturalną. Przecież Wielcy Rolnicy z woj. zachodniopomorskiego "praktycznie sami" od 9 tygodni protestują, a rząd nic z tego sobie nie robi...po protestują sobie jeszcze 4 tygodnie i będą musieli saletrę rozsiewać po polu i strajku w szczecinie nie będzie. trzeba samemu oddolnie się organizować , dzwonić do regionalnej nszz ri i pytać się czy nie planują czegoś, a jak nie to sie zbierać do roboty....Zapraszam do Tv Trwam tam mówią prawdę o tym co się dzieje, a nie czarują rzeczywistość....

 

"...To nowa lepsza Polska, bez cenzur i bez krat

Z patriotami w rządzie, którzy sprzedali cały kraj..."

 

Edytowano przez herrfilip1
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Muszę przyznać że Polska to jednak mocny kraj.

Jedno pokolenie coś zbudowało, drugie pokolenie sprzedaje wszystko a następne znów będzie budować i tak w kółko.

Mój dziadek też mówi że jest to na przetrzymanie.

Kolego przypomniało mi się koncert, chyba Skiby.

Cyt."pozdrawiam telewizję rządową i wszystkich przed telewizorami TVP1"

Od razu było sprostowanie że "telewizja jest publiczna, nie rządowa" :)

Wolę program "Młodzież kontra,,,". Można się przynajmniej pośmiać (czasami aż mnie serce boli od tego śmiechu) chociaż Radio Maryja i TV Trwam szanuję mimo że sam jestem ateistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

Powiem ci że wystarczy że jedziemy po ścisłym centrum w Szczecinie i robi się naprawę straszny kocioł. A za taki protest jak we Francji to ktoś musi zapłacić. Oni mają silne związki zawodowe w których 98% jest rolników dlatego mają pieniądze na takie akcje. A i oczywiście pełne biura prawników zobacz że tablice rej maja po zasłaniane.

 

A co do polskiej części filmiku to się pytam dlaczego Bydgoszcz nie przyłączy się do Szczecina??? Na tym filmiku jest to co dawno temu było a nie co teraz!!!

 

Info dla tych co się z domu nie chce ruszyć:

jest możliwość wsparcia finansowego protestu rolników w Szczecinie a co i jak to na stronie www.protestrolnikow.pl

 

 

zobaczcie co mogą zrobić 3 ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margiel    0

ja w tamten piątek prowadziłem ciągnik z okolic Środy wielkopolskiej w stronę Sieradza i wiesz co wiem coś o tym tylko brakowało mi flagi na kabinie bo korki twożyły się takie że końca w lusterku nie widziałem a co by było jak bym z 2 przyczepy ciągną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Właśnie, póki zima trzyma, trzeba się mobilizować i strajkować w całej Polsce! U nas w Kuj-Pom na razie nic się nie dzieje, poza jedną blokadą w Inowrocławiu :( Powinno zorganizować się strajki na Bydgoszcz, takie jak ostatnio, i w innych stolicach wojewódzkich. Trzymam kciuki za protest Wawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transporter    164

Niżej macie film z naszego protestu w Koszalinie,Blokujemy całe miasto,prędkość 3-6 km/h zawsze jest co najmniej 30 ciągników,staramy się jeżdzić dwa razy w tygodniu.

 

Edytowano przez Transporter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herrfilip1    5

Margiel powiem Ci że nasz super mądry zapobiegawczy rząd prezd wprowadzeniem podwyżki VAT wprowadził zapis, że organizator protestu odpowiada własnym majątkiem za wyżądzone szkody.....ale u nas jest demokracja i wolność słowa....

 

Izby niech się wezną do roboty śladami Zachodniopomorskich Izb Rolniczych

 

Sława Wielkiej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to protest taki jak zrobil francuzi musimy zorganiziwać ale organizator tego nic nie moze mieć to nic mu nie zrobią

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herrfilip1    5

Ta proponuje przedstawić propozycje bycia słupem w tym proteście Jackowi Rostowskiemu on tak bardzo potrzebuje pieniędzy do łatania dziury....na pewno się zgodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj