Adam0702

Strajk

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
danimat19    2

No to szykuję się wam Sylwester pod chmurką. Oby tylko deszcz nie padał.

 

nie twój zasrany interes gdzie my będziemy to spędzać, ważne że ciebie tam nie będzie (nikt nie będzie płakać za tobą)

a jak cię zwolnili to teraz my cie utrzymujemy, i nie udzielaj się jak nie maż zielonego pojęcia, najlepiej nie udzielaj się w tym temacie

tylko pewnie tego nawet nie przeczytasz ponieważ jesteś je...nym urzędasem a może przypatkem Adamem P.

 

UJAWNIJ SIĘ W KOŃCU A NIE RZNIESZ CWANIACZKA

Edytowano przez danimat19

Wszystkich z ZACHODNIOPOMORSKIEGO zapraszam do Znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Za tyle też bym kupił :) . Ale u mnie już duże gospodarstwa mówią że dadzą 75tyś, nie mówiąc o tzw.nowobogackich z miasta którzy już teraz przepisują ziemie na rodzinę która jest zameldowana w danej wsi. Zobaczymy czy IR dotrzymają słowa. Przetarg ma ruszyć w tym roku po Żniwach. W mojej okolicy, średnia cena ziemi, przewaga IV po sąsiedzku 40tyś.

Fajnie piszesz WEst i tak trzymaj.

Edytowano przez tespis17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

nie twój zasrany interes gdzie my będziemy to spędzać, ważne że ciebie tam nie będzie (nikt nie będzie płakać za tobą)

a jak cię zwolnili to teraz my cie utrzymujemy, i nie udzielaj się jak nie maż zielonego pojęcia, najlepiej nie udzielaj się w tym temacie

tylko pewnie tego nawet nie przeczytasz ponieważ jesteś je...nym urzędasem a może przypatkem Adamem P.

 

UJAWNIJ SIĘ W KOŃCU A NIE RZNIESZ CWANIACZKA

Żal mi się Was zrobiło i postanowiłem wam umilić jakoś tego sylwestra, więc za pierwszy zasiłek kupię fajerwerki i przyjadę do was, aby, chociaż trochę podnieść na duchu, gdy żaden z postulatów nie zostanie spełniony.

 

A Tobie polecam zamiast strajkowania i oglądania ciągników znajomych, iść do szkoły na lekcje języka polskiego. Więcej będziesz miał z tego korzyści niż ze strajku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lemke24    5

Stasiek znasz takie powiedzenie- "Nie mów hop póki nie przeskoczysz". Pożyjemy zobaczymy czy kilka naszych postulatów nie zostanie spełnionych.

Na twiom miejscu nie wydawałbym tego zasiłku na przyjemności tylko bym zachował (nam fajerwerków wystarczy), może przydać Ci się np. na wadium na przetarg z ANR. Mówię Ci w rolnictwie się nie napracujesz a pieniądze będą Ci spływać na konto. Kurde nie zmarnuj takiej życiowej okazji. Trzymamy za ciebie kciuki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Jutro o 12 godzinie we Wrocławiu pod ARR pikieta w sprawie poparcia rolników z innych województw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lemke24    5

Zachodniopomorskie dziękuje za poparcie. Wiem że oprócz was mają dołączyć trzy inne województwa. Chciałbym napisać że nie tyle co nas popieracie co będzie walczyć o te same postulaty co my ponieważ jak słyszałem wy też macie problem ze słupami, w całej Polsce w różnym stopniu zastosowano modulację a także zmotywować premiera do walki o nowy budżet. Życzę wam wytrwałości. My jesteśmy tak zdeterminowani że jak trzeba to będziemy protestować do wiosny.

Edytowano przez Lemke24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

www.protestrolnikow.pl

 

Przypominam o stronie aby można było zobaczyć wszystkie postulaty oraz to co dzieje się na bierząco. Zachęcam do klikania lubie to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

W Wrocławiu było z 50 osób Mieliśmy flagi, transparenty. Była telewizja. Odczytali petycję dali dyrektorowi, trochę pogadali. Z 2 godziny to trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

a ten strajk bedzie kontynułowany czy tylko 1 raz?? w szczecinie do końca roku na pewno i chyba już zostały złożone dokumenty o przedłużenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1333    5

witam a czy morze ktos wie czy w pomorskim jest organizowany jakiś protest chętnie bym się przyłączył bo do szczecina jechać ciągnikiem to mam za daleko. u nas tez są cyrki z anr 50h ziemi zniszczyli lasem zarosło nikomu nie chcieli wydzierrzawic. druga sprawa to ziemia po byłym pgr postomino sprzedali 500h na raz niemcowi który podstawił tak zwanego słupa i nikt z tym nic nie zrobil to jest smieszne co się dzieje w naszym kraju wstyd i hańba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

napisz może na www.protestrolnikow.pl może tam ktoś ci odpisze. Związkowcy z całego kraju mają ze sobą kontakt i moze coś wiedzą o innych protestach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ursus1333 a skąd jesteś? Chętnie Cię poprę i do Ciebie przyłącze. nich te urzędasy wiedzą że polski rolnik nie ryba i głos ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lemke24    5

Z tego co słyszałem po nowym roku ma zacząć strajkować 9 województw (po nowym roku dlatego że tak mówią przepisy- dwa tygodnie po zgłoszeniu takiego zamiaru). Jutro do Szczecina ma przyjechać Kalemba, zobaczymy co powie. Po za tym jutro ma dojechać jeszcze kilkadziesiąt ciągników między innymi z beczkowozami i obornikiem. Nasz strajk został przedłużony do 20 stycznia. Przeżyliśmy mróz i Święta, nic nas już z tamtąd nie ruszy chyba że spełnią nasze postulaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

w dolnośląskim też by się przydało coś zrobić w tym kierunku bo to co się dzieje w ANR to delikatnie mówiąc paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

czy to prawda że w woj wielkopolskim nie ma problemów słupów?? Bo tak stwierdzi minister rolnictwa na spotkaniu w szczecinie 28 XII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

słupy są wszędzie i wykupowanie przez dzierżawców swoich wyłaczonych gruntów też. Takie niestety są przepisy i nic nie poradzisz, Kalemba niestety nic z tym nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

w takim razie prosze o napisanie pisma do kalemby aby go uświadomić bo u niego w wielkopolsce jest super i wogóle... szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Tak ja mogę to potwierdzić w wielkopolsce i kuj-pom jest problem ze spadkobiercami ale gdyby nie oni to dawno ziemia trafiłaby w "obce" ręce. Pierwsze słyszę że w moim regionie nie ma słupów.

Nawet nazwiskami Ci mogę powiedzieć kto kupuję w mojej okolicy.

 

P.S W którym miejscu Kalemba powiedział że w wielkop. nie ma słupów????

Edytowano przez tespis17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Ci spadkobiercy to też faktycznie słupy bo inaczej tego nie mozna określić. Najlepiej by było aby ziemia trafiła na przetarg dla rolników a uzyskane pieniądze wypłacano jako rekompensatę dla spadkobierców bo inaczej to syf i patologia. Słupy też są i mają się całkiem dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ursus to troche daleko ode mnie bo ja powiat kościerski gm nowa karczma. co się tam u was w ustce dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Kolego @west Ja jestem właśnie takim spadkobiercą :) .

Jestem rolnikiem, mieszkam na wsi, zajmuję się hodowlą bydła i nie mam nawet 40h. Zazwyczaj dzierżawcy mają najwięcej pretensji do spadkobierców. Oczywiście nie twierdzę że nie ma takich podstawionych spadkobierców.

W mojej okolicy wszyscy spadkobiercy mają małe gospodarstwa rolne przynajmniej tych co znam.

 

P.S Syf i patologie to jest przez nasze ułomne prawo. Zawsze winne jest prawo ale nigdy ludzie co wymyślili to prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj