kristian

Renault 651/ 652 instalacja elektryczna - pomocy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kristian    0

Witam posiadam renault 651 a dokładnie 652 to wersja komunalna i nie wiem jak zrobić instalacje elektryczną gdyż jest tam podgrzewacz paliwa świeca płomieniowa i reszta standardowo. Może ktoś dysponuje jakimś schematem bardzo by mi to pomogło. A może ktoś wie do czego są te kontrolki na dole zegara i do czego powinny być podpięte???post-14429-0-25821400-1354204474_thumb.jpg

post-14429-0-25821400-1354204474_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristian    0

Mam instalacje tylko jest przegrzana bo jak był kupiony poprawiali rozdzielacz i podnosili kabinę co poskutkowało zwarciem i kabelki potopiło wydzierali kable i od tej pory jest odpalanie światła i wskaźnik temperatury silnika. Reszta odłączona. Może ktoś pomoże jak podłączyć świece płomieniową ( potrzeba jakiś przekaźnik??)i resztę . A ostatnio padł rozrusznik regeneracja koszt 700 zł nowy od 900 do 1300zł., a wszystko przez tulejkę i częściowo przez włącznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

To skoro się nie znasz na tym to oddaj ten ciągnik do jakiegoś elektryka bo schematu raczej nigdzie nie znajdziesz a nawet jeśli to wszystkie kabelki w renówkach są jednego koloru więc schemat niewiele pomaga Tu raczej liczy się doświadczenie i obycie się z elektryką bo po prostu trzeba od nowa połozyć nową instalację która trzeba samemu zrobić bo gotowych wiązek raczej nie kupisz nigdzie Świeca płomieniowa odpalana jest ze stacyjki w położeniu po przekręceniu kluczyka i nie potrzeba żadnych przekaźników chociaż można założyć w niczym nie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristian    0

Tak chyba zrobie choć lubię sam coś reperować ale tu sobie odpuszcze bo teraz ja puszcze ją z dymem - instalacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz51195
      Witam, Panowie żaden mechanik nie jest w stanie mi powiedzieć gdzie jest Wlew, wskaźnik oraz spust oleju hydraulicznego w skrzyni w Renault 461. Może ktoś z was posiada taki ciągnik i podeślę mi dokładne zdjęcie gdzie co, jak. Będę baaardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam i miłego weekendu.🙂🤚
    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z demontażem mokrego sprzęgła w Aresie 550 RX, mam zdjętą przednią pokrywę w której znajduje się pompa, następnie nie mogę wyciągnąć tego elementu na którym wokrół są śruby M10 oraz 3 szt. M8, z tego co wiem to tych M8 się nie odkręca. Może ktoś coś podpowie, z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam. Ares z mechanicznym rewersem oraz skrzynią Quadrashift (4 półbiegi). 
       
       
    • Przez Kamilek1221
      Witam mam taki problem w renault ares 630rz ciągnik jak chodzi na wysokich obrotach i po odpuszczeniu gazu pompa hydrauliczna takjakby łapał gdzieś powietrze czy coś takiego głośno chodzi przez chwilę i zaraz przestaję co może być przyczyną tego 
    • Przez MarcinZetor8011
      Witam,kupiłem niedawno Renówkę i mam mały kłopot, nie wskazuje na tablicy rozdzielczej temperatury płynu chłodniczego silnika.Po przekręceniu zapłonu świecą i gasną wszystkie kontrolki(oprócz smarowania i ładowania na zgaszonym sil.)Pokazują się pełne słupki od paliwa i temperatury,ale po chwili wskazuje rzeczywisty stan paliwa a temperatury już nie pokazuje w ogóle,rozgrzałem go z 10min. i to samo,nie wskazuje.Płyn chłodniczy jest,bezpieczniki dobre,więc zostaje chyba tylko kwestia czujnika lub urwany przewód elektr.Ale gdzie on jest?Szukałem kilka razy,ale nie znalazłem,byłem u dalszego sąsiada,szukaliśmy u niego i też nic(tylko że on nie musi się martwić bo u niego wskazuje,jak dobrze pamiętam to minimum jedną kreskę). Proszę o pomoc.
    • Przez Kamilek1221
      Witam mam taki problem w renault ares 630rz ciągnik jak chodzi na wysokich obrotach i po odpuszczeniu gazu pompa hydrauliczna takjakby łapał gdzieś powietrze czy coś takiego głośno chodzi przez chwilę i zaraz przestaję co może być przyczyną tego 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj