samson

Siatkówka

Polecane posty

Michal797    0

Gram w siatkie od początku tego roku szkolnego poniewaz dostaliśmy dobrego trenera na emerytutrze , ważę 72.5kg i w atatku mam 310cm wyskoku przy wzroście 183cm . Bardzo mi sie ta gra podoba ostatnimi czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja w ataku mam coś ok 308-310 cm, ale są plany żeby to poprawić, 320-325 jest możliwe jeśli kolana się nie sprzeciwią ;) .Wzrost 182 także najwyższy na boisku nie jestem ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    688

siatkówka to moja ukochana dyscyplina B) zacząłem w gimnazjum później kontynuacja w liceum i teraz na szkole pożarniczej.grałem w szkolnych drużynach i w amatorskich ligach.zasięgu nigdy nie mierzyłem ale teraz mi sie sporo przytyło i lekko nie mam B) od dłuższego czasu gram na pozycji środkowego.a wy na jakich pozycjach gracie??piszcie pozdro B)


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabcun    0

Ja kibicowałem dla Mlekpol AZS Olsztyn ale teraz postawili na młodzież i im za dobrze nie idzie ale jeszcze pokarzą klasę

i jak jeszcze grał Paweł Zagumny najlepszy zagrywający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoni2    0

Widzę, że jest tu paru zapaleńców siatkówki. Mam pytanie. Zamierzam zrobić sobie z kumplem boisko do gry. Piasek już mamy wysypany, teraz potrzeba nam tylko siatki.

Czy taka tania siatka jest dobra:

link

Czy lepiej dozbierać na troszeczkę droższą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja nie przepadam za siatkami na stalowej lince... Rolka na słupku musi mieć dużą średnice, inaczej przy częstym zakładaniu zaczynają pękać druty. No chyba, że planujesz zawiesić ją na wiosnę i zdjąć jesienią, wtedy jest ok.

Druga sprawa to atak, na rozgrzewce często wystawiamy sobie za siatkę, przy stalowej lince trzeba uważać na rękę, linka nylonowa jest bezpieczniejsza(mniej boli jak się przesadzi :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folenka    29

Jaki długi post powyżej :) Mi się nie podoba, ale to jej decyzja i w sumie nic mi do tego.

 

Siatka, moje hobby? To źle powiedziane, może poniekąd część mojego życia ;) I fajnie, że na tym forum znalazło się też parę osób lubiących ten sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mi też niezbyt podoba się, że kapitan reprezentacji Polski pozuje dla playboy'a, no ale to jej wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoni2    0

Cześć

Chciałem spytać o firmę MITZUKA. Produkuje ona piłki do siatkówki. Znalazłem sklep Presto, który oferuje bardzo duży wybór tych piłek. W internecie znalazłem dużo dobrych opinii o tej firmie, a ich piłki są tanie.

Co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w moim byłym klubie trenowaliśmy tymi piłeczkami ;) wrażenia jak najbardziej pozytywne, jedynie co do nich to trzeba dobrze rozbić z początku bo tak to ciągną galancie po przyjęciu galantej bomby ze skrzydła ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoni2    0

Czesc wszystkim

Mam male pytanko odnosnie wykonania boiska do siatki. Mianowicie jakie mają być wymiary boiska plażowego ponieważ w internecie znajduję różne informacje. A drugie to czy takie słupki nadadzą się na boisko plażowe: link

Przyznam, że bardzo fajnie wyglądają, ale nie wiem czy będa praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Boisko ma wymiary 16x8 m.

To w linku to nie słupek, tylko mocowanie słupka do zalania betonem. Słupki można bez problemu wykonać we własnym zakresie, oszczędzając w ten sposób sporo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja w siatkę gram głównie w szkole na wf-ie :) , jeśli chodzi o warunki fizyczne to 16 lat, 191cm wzrostu i 70kg, nie wiem jaki mam zasięg bo nigdy tego nie mierzyłem, raz tylko mierzyłem sobie rozpiętość rąk i było równe 200cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj