samson

Siatkówka

Polecane posty

samson    0

Witam ;) założyłem ten temat bo nie widziałem takiego, jest to temat dla takich osób jak ja :) miłośników siatki. A więc chciałbym wiedzieć czy ktoś na af w ogóle siate trenuje jeśli tak to podajcie wiek, wzrost, wagę i oczywiście pułap (na blok i na zbicie). A więc mam 16 lat trenuje dość intensywnie od roku, wzrost 183cm. waga 83kg. i pułap na blok to około 270 a na zbicie około 290. Osobiście nie gram w żadnym klubie ale jestem w trakcie poszukiwań. Pozdrawiam wszystkich siatkarzy no i użytkowników rodziny "AF" :):)

 

/// chyba powinien być podobny temat ale nie mogę znaleźć

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

ja mam siaty już dośc ;) na kazdym wf-ie tylko siata i siata jakby w co innego nie można pociupać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ważę 71 kg, 187 cm wzrostu, w zeszłym roku na ataku miałem zasięg 300cm, w tym roku już nie gram, bo szczerze mówiąc znudziło mi się, teraz zajmuje się tylko maszynami rolniczymi(oczywiście o hobby chodzi) ;)

 

P.S Zasięgu na bloku nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja gram w siatkę od ok 4 lat, niestety nie w klubie. Ostatnio gram rzadziej ( studia). Zasięgu nigdy dokładnie nie mierzyłem ale w ataku to około 305, w bloku pewnie 270-280, mam 19 lat, 180 cm ;) i 78 kg.

Macie jakąś ulubioną drużynę / zawodnika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samson    0

hmm moja ulubiona drużyna to Skra Bełchatów a zawodnik to raczej Łukasz Kadziewicz ;) Super gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja w PLS jestem za Skrą, poza tym bardzo lubię reprezentacje Francji.

Moja najlepsza szóstka wyglądała by mniej więcej tak:

rozegranie-Pujol

libero- Exiga/Ignaczak

środkowi- Pliński, Vadeleux

przyjmujący- Kazijski(379cm w ataku), Priddy/Marshall

atak- Stanley/Wlazły/ Połtawski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
ja mam siaty już dośc :rolleyes: na kazdym wf-ie tylko siata i siata jakby w co innego nie można pociupać;)

 

U mniue jest tak samo na początku roku graliśmy trochę w nogę ale później ciągle siata, siata i jeszcze raz siata.


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

A ja wam zazdroszczę bo jak ja do szkoły chodziłem to zwłaszcza w nogę graliśmy. Nie żebym nie lubiał ale siatke lubie bardziej :rolleyes: . Już jakis czas nie grałem w siatke, bo nie mam z kim. Miałem przez parę sezonów u siebie boisko do siatkówki. Można powiedzieć że to było do plażowej, bo wysypane piaskiem ^^ . Boisko z prawdziwego zdarzenia. Graliśmy na nim cały czas oprucz zimy ^^ Po całym dniu pracy w polu pod wieczór zbieralismy sie i graliśmy aż nie było widać pilki. Ale towarzystwo mi sie rozjechało i nie ma z kim grać. No i boisko poszło pod pług ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samson    0

czy może mi ktoś coś powiedzieć o tych butach??. W poniedziałek chce je kupić. Warto kupić MT?? dobrze trzymają kostkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Asicsy zawsze warto kupić :rolleyes: Jak masz problem z kostką to warto zainwestować w stabilizator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetmen    1

Kiedyś to nie lubiłem grac w siatkę, a teraz przeciwnie. kiedyś to tylko w noge grałem ale mi sie znudziła. siatka lepiej mi wychodzi i to zadecydowało i nie trzeba tak biegać za piłko jak w nożnej. mam 185cm 65kg i 17lat. może założymy jakoś drużynę...


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samson    0

Kupiłem te asicsy i naprawdę godne polecenia. Skacze w nich o 10 cm. wyżej, super amortyzacja, dobrze trzyma kostkę, bardzo miękkie no ogólnie zaje***** :D zachęcam wszystkich do zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

Ja Wygralem raz z moja druzyna powiatowe zawody na wojewodzkich dostalismy baty :D bo to juz zawodowcy ;p


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    892
ja mam siaty już dośc :D na kazdym wf-ie tylko siata i siata jakby w co innego nie można pociupać:)

 

Ja to samo. Tylko raz na dwa tygodnie kosz/noga.. A to już są dla mnie o wiele lepsze sporty :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samson    0

Czy posiada ktoś z was buty asics ?? Czy one faktycznie poprawiają wyskok czy takie złudzenie po przerzuceniu się z nike total 90?? Może przez to że takie miękkie i nie czuje że się chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja gram w Nike Airzoom na grubej piance. Mi się wydaje, że but nie poprawia wyskoku ale pomaga w lądowaniu, amortyzuje wstrząsy przez co staw skokowy i kolana mają lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samson    0

no też to odczułem, i myślę że mi to pomoże bo mam mały problem z kolanami, jak pogram trochę to tak mnie na.....ją że nie mogę chodzić ale mam nadzieję że buty coś pomogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Taaaaki wyskok :) , warto obejrzeć, Leonel Marshall 380 cm w ataku... Atak z drugiej linii w 58 sekundzie ... Kto gra w siatkę ten zrozumie :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FanUrsus    0
ja mam siaty już dość :) na każdym wf-ie tylko siata i siata jakby w co innego nie można pociupać:)

 

No umnie tak samo , ciągle siatka i siatka ;/ W nogę by się pograło ... ale nie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

ja bardzo lubię grac w siatkówkę.ale w odpowiednich warunkach.bo w mojej szkole sala nie ma 4m wysokości to trudno się gra.ale w gimnazjum to nie raz wymiany jak zawodowcy.w gimnazjum grałem lepiej bo w ataku tak 270-280 złapałem w bloku 260cm.a teraz trochę przytyłem i słabiej skacze.teraz mam 182 cm wzrostu i 80 kg wagi.w gimnazjum ok 176 cm i 70 kg.

super sport siatkówka.podziwiam Połtawskiego.nikt mocniej nie serwuje i atakuje mimo że jest mniej skuteczny ale bardzo efektowne zagrania.ogólnie podoba mi się siatkówka rosyjska taka mocna siłowa.

moja drużyna marzeń to:

rozegranie:Chamucki,Ball

środek:Kazakov,Kadziewicz,Mastrangelo

przyjęcie:Świderski,Priddy,Abramov,Kaziyski

atak:Połtawski,Stanley

libero:Verbov,Ignaczak


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kazijski jak ma dobry dzień to serwuje mocniej od Połtawskiego, w Pekinie w meczu Bułgaria-Rosja miał kilka zagrywek ponad 120 km/h (jedna nawet 126 ;) ). Jest też Stanley i Dante, którzy regularnie serwują ok 120, Ostapienko tez sporo potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Ja bardzo lubie grać w siatkówkę. Niestety w szkole gralismy bardzo żadko. (brak checi kolrgów) Teraz to nie ma na to czasu a nawet jesli to miejsca i składu. Niektórzy wola trenowac mięsień piwny.

Siatkówka jest ogólnorozwojowa, bardziej od piłki noznej więc nauczyciele w-f wiedza co robia. Tylko pozazdroscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj