Skocz do zawartości
Challenger

Środki ochrony roślin

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ferdek1    3

huzar pak 600+2x750 380zł brutto /cena z nowej dostawy/Kępno

wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Wiadomość z agroFakt.pl

ursus1991    8

A w jakiej cenie jest dzisiaj moddus i glean, bo w gazecie u mnie pisało że glean 100zł za 100g a przeciez to powinno starczyć na 4 ha i coś w to nie dowierzam

bluss1    0

witam,ja w tamtym roku i planuje w tym prysnąć takimi środkami jak ATRYBUT i MUSTANG,rok wcześniej zdały mi egzamin było czyściutko,wyliczyli mi że na hektar wyjdzie mi 110 zł (oba)może macie jakieś swoje sprawdzone środki na pszenice chwastobójcze ale i żeby załatwiały zarazem miotłę i taniej wychodziły na hektar

vinetu    0

w tym roku będziemy pryskać pszenicę ozimą takimi środkami: sekator 125OD, attribut 70WG i do tego jeszcze Grodyl 75WG. Wszystkie te środki będziemy używać na każdym polu razem.

Attribut 70WG 300g >>> 360 zł brutto

Grodyl 75 WG 500g >>> 800 zł brutto

Sekator 125OD 1l >>> 342 zł brutto

sydney    32

Ja dwa lata temu też zastosowałem atribut z mustangiem i o ile mustang jest super środkiem to atribut nie zdał egzaminu i było sporo miotły,w tamtym roku miałem mustang i atlantis, w tym też go zamówiłem,ale jeszcze nie pryskam bo susza B) mieszanka może trochę droższa, ale polecam wszystkim jest pewność, że miotły nie będzie.

Cena tej mieszanki na ha wychodzi ok 140zł.

ursus1991    8

Ile trzeba dać roundupa360 i 450 aby zlikwidować łąkę. Na łące rosną trzciny.......

adamj24    8

360 - 3,5 l/ha; 450 - 2,5 l/ha lepiej dać trochę więcej jak piszą. Po rundapie 450 (energy) możesz po 3-4 dniach orać.

Alagar    0

Czy ktoś zna jakiś środek ochrony roślin żeby można było opryska miotłę zbożową w pszenicy ozimej w obecnym czasie?

Bardzo proszę o jakąś informację na ten temat.

benek79    13

Tylko puma została kolego Alagar. Ale czy warto teraz koszt za 5L to prawie 700zł!!!

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

rundup energy 450 trans energy beczka 120 litrów 4100 brutto.

mari007    0

Mam pytanie. Czy truskawki sadzone jesienią w 2008 roku można opryskać Lontrelem ?

mtz_820    0

roundup 40zl/1l

www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

lukaszm    10

Witam! Mam pytania!

Ile kosztuje Axial? Podobno jest razem sprzedawany z Adigorem!?

A Glean jest skutecznym srodkiem? Bede sial pszenice ozima i chce sie pozbyc miotly zbozowej.

I jeszcze jedno: czy mozna stosowac srodek na chwasty jednoliscienne dwa razy tzn. na jesien i wiosne oraz analogicznie srodek na chwasty dwuliscienne? Czy nie ma to negatywnych skutkow dla roslin i samego plonu?

Odpiszcie! Z gory dzieki!

Pozdrawiam!

lukaszm    10

Bardzo mi się to forum podoba, od kiedy tylko jestem jego uzytkownikiem!

Na wszytskie moje dotychczasowe posty nikt nie raczyl mi odpisac!

Dzieki!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez krystiano35
      Witam.Mam ciągnik ursus 3512 od pewnego czasu zaczą dymić dużo więcej wtryskiwacze ustawłem na 190 bar tak jak zaleca instrukcja,luz zaworowy ustawiłem 0,3 też zgodnie z instrukcją i ciągnik dalej dużo kopci wydaje mi się że przestawiła się pompa wtryskowa chciałbym zmniejszyć mu dawkę paliwa ale dokładnie niewiem gdzie i o ile tą dawkę paliwa zmniejszyć. Pomóżcie Prosze

Ortografia. @quercus
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez Mario35
      Witam Wszystkich na forum. Jestem na kupnie Case mx, interesował by mnie case 130km. Trafił mi sie ładny i za dobre pieniadze case mx110 we francji tylko troche za słaby, i tutaj pytanie czy jak bym kupił tego mx110 to jak mu zwiekszyc moc tak do 130km. Prosze o pomoc i jakies podpowiedzi. Z góry dziekuje za odpowiedzi.