Heidi88

Prezent dla rolnika o zgrozo :(

Polecane posty

Heidi88    48

No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż

 

Wiadomo prezent musi być

- praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam

 

ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<

 

Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają

 

To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:

 

Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:

 

Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Lubi legendy PRL-u? Może kilka odcinków nagrać na płytę? Jak by Pani chciała to proszę mi podesłać adres e-mail na PW to wyśle jakieś odcinki, :P bo dostałem od kolegi ściągnięte 54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolx21    22

Ja kupilem rok temu ojcu model Lanz-Bulldoga i bardzo sie cieszyl;) szukam jeszcze snopowiazalki to juz wogole bedzie dla niego frajda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Elektryczna maszynke do golenia zeby zarosniety nie chodzil :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

Poszukaj może znajdziesz jakieś fajne książki o polskich pojazdach czasów PRLu - od razu zaznaczam że chodzi mi bardziej o takie leksykony z dużą ilością zdjęć. Na pewno lubi też sprzęt rolniczy, ale tu już trudniej z takimi książkami. Czasem można napotkać też fajne duże kalendarze w tej tematyce.

Takie prezenty bardzo realne i mogą stanowić dodatek do różnych innych rzeczy...

Przy książce pamiętaj o jakiejś fajnej dedykacji od siebie, zawsze jest mile przeczytać kilka szczerych i ciepłych słów.

Edytowano przez tompil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Tymi legendami PRL -u to może aż tak do końca się nie sugerować , jakby oglądał programy o czołgach to kupić mały czołg , a jak o jadowitych wężach to co wtedy ? Koleżance trzeba pomóc , nie róbcie jaj tylko dawajcie poważne propozycje .PS. Z tymi książkami to dobry pomysł !

Edytowano przez fezoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Z tymi książkami to doby pomysł !

Już widzę jak ma czas książki czytać :lol: nie wiem ja akurat lubię coś praktycznego, dobre klucze, wkrętaki, no nie wiem zależy co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

http://www.empik.com/samochody-prl-bukowski-wlodzimierz,prod33930012,ksiazka-p

Idealna, bo ma nawet rozdział poświęcony maszynom rolniczym. Myślę że w takich książkach jest rozsądny stosunek ilości obrazków do tekstu. Książka jest o czasach PRLu, a nie z PRLu gdzie mało ważne było zachęcanie czytelników.

Poza tym raz na jakiś czas może coś warto przeczytać, żeby później nie walić takich "byków" ortograficznych koledzy....bo moja narzeczona śmieje się później jak widzi posty pisane po "polskiemu"

Edytowano przez tompil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Prezent dla faceta musi być przede wszystkim praktyczny, nas nie cieszą jakieś pierdółki typu laurki, obrazki i takie tam. Moje typy to http://allegro.pl/scyzoryk-herbertz-classic-italy-design-aisi-420-i2805631296.html może na pierwszy rzut oka groźnie wygląda, ale pomyślmy ile to razy dziennie trzeba coś szybko przeciąć typu sznurek, kabel więc jakby się znalazł. Druga propozycja łagodniejsza to http://allegro.pl/czapka-john-deere-mcj099399052-nowa-okazja-i2808151270.html może niekoniecznie z Johna ale z logo jego ulubionej firmy/marki też powinna przypaść mu do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

książka o hodowli bydła(50-70 zł) latarka czołowa(ledowa 50 zł), okulary przeciwsłoneczne(dobre ok 200 zł), scyzoryk victorinoxa(30-100 zł), aktówka na dokumenty(skóra, 100-200 zł), zestaw z kamerą bezprzewodową do podglądania bydlaków(300-1000zł), iphone 4s 1600zł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Z podanych tutaj przykładów dostałem już i książkę, i wkrętarke i scyzoryk i z każdego byłem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ciężka sprawa. Sam oglądam legendy PRL i myślę kiedyś kupić jakiś samochód, ale raczej nie polski, na chyba że Warszawę pickupa, i zrobić Hod Roda może roadstera, ale to raczej marzenia które kiedyś może się spełnią.

Tu gość ma fajne, Złomek, De Lorean Powrót do przeszłości, ale cena zabija. http://phuimpala.otomoto.pl/tab?page=1

A takie zwykłe przyziemna rzeczy to bym coś takiego proponował http://allegro.pl/listing.php/search?category=79205&sg=1&string=nalewki

Naprawdę fajna rzecz i jak smakuję. Brat zaczął 2 lata temu takie coś robić i chyba ja też zacznę, rewelacja.

A dlatego zaczął, bo mu pod choinkę kupili taką książkę w biedronce. Na odczepnego.

Żeby jeszcze częściej wyciągał, ablo dał niekiedy do oporu, dlatego sam myślę zacząć robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

najlepiej to kup mu sweter. Potem sama zobaczysz czy w nim chodzi.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Jak powszechnie wiadomo facet dojrzewa do 10-12 lat a potem ma tylko coraz to droższe zabawki-http://www.rcwroblik.pl/czolg+1+3a16+german+panther+28l+3a520mm+29,57625699,01,i2.html -jeżeli kupisz mu coś takiego (lub coś w ten deseń) a nie spodoba mu się ,to :

a)zostaw go :D

b)zastanów się nad swoimi preferencjami seksualnymi-bo być może Twój facet to nie jest facet ? :D

c)jak się nie spodoba-prześlijcie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

Może coś takiego http://allegro.pl/latarka-czolowa-energizer-advanced-headlight-6led-i2788357305.html .

Co do swetra czy innych ubrań to myślę, że to niezły pomysł, ale lepiej najpierw zorientować się (poobserwować) co lubi nosić i w czym się dobrze czuje.

 

Dobry temat koleżanka założyła, bo i mnie nowe pomysły podsunął ;)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj