Zaloguj się, aby obserwować  
zbychu665

Jak włącza się WOM w T-25?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zbychu665    0

Witam...

Od niedawna mam ciągnik Wladimirec T25 wersja z poczatku produkcji z 2 lewarkami, mam pytanie. Jak tam sie włącza WOM? Bo ja nie mam pojęcia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juka    4

wiesz gdzie jest reczne dodawanie gazu to dzwignia obok.

p.s. poco zakładać taki temat nie lepiej się kogoś zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki9610    202

temat do zamknięcia i jeszcze %%


Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

No może dość blachy problem na zakładanie tematu, ale nie znaczy że trzeba wprowadzać w błąd.

W ciągnikach z początku produkcji z dwoma oddzielnymi dźwigniami zmiany biegów ręczny gaz znajduje się na kolumnie kierownicy.

A włącznik WOM jest z prawej strony pod siedzeniem, taka mala dźwigienka przy korpusie podnośnika.

Czyli siedząc na siedzeniu sięgasz prawą ręką pod siedzenie do tyłu.

Z tyłu ciągnika też ją widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MfKrystian
      Witam ostatnio z  dnia na dzień przestał mi działać w Mf 3080 Wom jak wlączam wogóle nie reaguje nie drgnie nawet Kontrolka od womu się nie paliła a nawet jak się nie paliła to i tak mi działał I jakoś dziwnym trafem przestał działać
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

    • Przez GrzywaRM
      Witam
      kupiłem MTZ i mam pytanie czy ten pręt pod skrzynią ze ściętymi  dwoma bokami na zdjęciu jest do zmiany prędkości obrotów wom? 

    • Przez misiekbz2
      Panowie mam taki problem że jak włącze wom pochodzi chwile pod obciążeniem i wałek przestaje pracować i pompa, dzwignia zostaje w tym samym miejscu na włączonym i słychać taki zgrzyt jak przy włączaniu wałka, gdy wcine sprzegło i wyłącze i włącze dzwignia znowu działa chwile i to samo. Ktoś cos miał podobnego?
    • Przez Polacek
      Witam,

      Jaki olej do oryginalnego wspomagani T25 i ile. Może ma ktoś instrukcje jak wymieni ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj