Skocz do zawartości
wojtek161

pojemniki do przechowywania paszy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pojemniki
wojtek161    3

pojemniki do przechowywania paszy ześrutowanej w magazynie zbożowym najlepiej zamykane co polecacie tylko nie silosy

elku87    26

to zależy ile kto tej paszy ześrutowanej ma i jakie możliwości. U mnie np śrutuje się około 6-8 ton paszy tygodniowo i szczerze nie chciałoby mi się przesypywać to do worków, ja mam taka skrzynie zbitą wyłożoną blachą od środka wymiary 6x5x2 i tam wszystko zsypuję, wybieram ładowarką ale nie wiem czy cie takie rozwiązanie interesuje.

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtek161    3

mnie interesuje coś na 300 kg śrutu a co myślicie o skrzyniach drewnianych z pokrywą u góry a co do worków to agencjaa się nieczepia na kontroli czy lepiej je trzymać na paletach

lukaczmarek    265

A dlaczego nie silosy? można je zrobić samemu za niweielkie pieniądze. U mnie w galerii nawet są. pozatym chcesz do tej skrzyni ręcznie sypać a potem ręcznie z niej wybierac??

BartekPL    76

Na 300 kg to z drewna zbić jakaś skrzynie i u góry zrobić jakie drzwiczki i gotowe. Spokojnie wiadrem będziesz sobie mógł wybrać.

damian40000    85

u nas śrutownik jest u góry na oborze tam gdzie zboże. Śruta leci rękawem do specjalnego pomieszczenia. Kiedyś był na dole i śrutowaliśmy do worków ale to nie robota. Zużywamy około tonę na tydzień.

mnie interesuje coś na 300 kg śrutu a co myślicie o skrzyniach drewnianych z pokrywą u góry a co do worków to agencjaa się nieczepia na kontroli czy lepiej je trzymać na paletach

Na 300kg śruty to moim zdaniem najlepiej we worki poukładasz na paletach. Ale jeśli niechcesz sypać do worków to może pomyśl nad jakimś lejkiem np. z rozsiewacza i umieść go na stropie nad chlewnią podłącz to rurami do karmników dla świń i po ześrutowaniu te 300kg sypiesz do lejka i masz zadawanie paszy z głowy przez pare dni. Ja tak mam zrobione i umnie to zdaje egzamin. :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się