Skocz do zawartości
MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Piłka
tumek19    5

Widziałem.... Szwajcaria gra twardą piłkę... Turcja wygląda tak jakby nie wiedziała co ona robi na tych mistrzostwach. :)

mtz_820    0

mozna gdzies zobaczyc ten mecz jeszcze bo chcialbym zobaczyc ta bramke

EDIT:

wlasnie wlacylem telewizor i akurat bramka hehe ale ladna czysta ale ze tak powiem SZMATA heh

abuk14    1

Może powiem kilka słów o meczu z Polakami.

Jak go oceniam ?? ''Nasi'' grali jakby bali się grac. Nie pokazali wszystkiego co umieją. Wyglądało jakby bali się Niemców. Coś tam tylko Krzynówek próbował, ale z kim miał grac ?? Z resztą później też nic nie pokazał. Tylko Roger i Boruc mi się spodobał, ale on z kolei i tak nie ponosi takien odpowiedzialnosci za wynik. Roger natomiast z Niemcami jak równy z równym.

Ten mecz to bardziej kwestia psychologii, co nie zmienia faktu, Ze Niemcy są lepsi. Tak jaby cała taktyka się posypała. Zobaczymy dzisiaj....

mtz_820 - ciekawe od kiedy to Ballack ma coś wspólnego z Polską...

Matey    431

Nasi bawili się w offside no i padła bramka na 1:0, jednak w moim odczuciu przy bramce na 1:0 był spalony, a gdy smolarek strzelił, spalonego nie było, no ale trudno sędzia ma ''zawsze'' racje.

abuk14    1

Trudno... Piłka nożna to wyższa szkoła psychologii, bo można byc najlepszym w lidze, pośród swoich, ale nie dac rady na mistrostwach...

soltys    0

I z czego tu sie cieszyc??? Teraz jest pewne że Polska odpadnie. Musielibyśmy wygrać 2 mecze ale i tak nici z tego bo Niemcy z Austrią napewno wygrają.

DawidMalw    1
I z czego tu sie cieszyc??? Teraz jest pewne że Polska odpadnie. Musielibyśmy wygrać 2 mecze ale i tak nici z tego bo Niemcy z Austrią napewno wygrają.

Nie mów hop póki nie przeskoczysz @soltys.

tommy66692    10

co ty sie tak tym przejmujesz? placa ci za to? mi to wisi moga wygrac moga przegrac ja za to kasy nie dostane a oni tak.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez ninaa123
      hej Za 2 tyg ide na silownie. Szukam legginsow i biustonosza sportowego. Znalazlam https://www.americanoutlet.pl/pl/  . Ceny jak na takie marki sa bardzo przystepne. Na fb napisali ze przy zakupie daja jeszcze 15% rabat. Co sadzicie o tych produktach? kto juz z was robil tam zakupy? znacie jeszcze jakies sklepy? choc ten wydaje sie byc naprawde fajny
    • Przez klusek
      Czy w waszej okolicy istnieją kluby sportowe które grywają mecze z innymi??Jeśli tak to jak sie nazywaja i czy dobrze grają
    • Przez antoni2
      Cześć wszystkim
      Zastanawiam się nad zakupem butów na halę i mam już wypatrzony jeden model: link
      Co o nim sądzicie? Jak wam się podoba?