Skocz do zawartości
MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Piłka
tracz33    0

Aktualnie w niezłej sytuacji jest Widzew Łódź, który może wejść w kolejnym sezonie do wyższej ligi. Nowy sponsor http://lvbet.pl, odmienił jego sytuacje i na dzień dzisiejszy drużyna robi na prawdę wielkie postępy.

marecki69    0

Ja osobiście uwielbiam piłkę nożną. Oglądam ją od niepamiętnych czasów i gdy to możliwe biorę wolnę w pracy aby oglądać mecze. Pamiętam srebro reprezentacji w 1992 jakby to było wczoraj. Liczę, że polska Ekstraklasa nadal będzie się rozwijać. 

magier    0

Czy są tutaj jacyś kibice Motoru Lublin ? Szukam kompanów do wspólnego oglądania meczów  :D

Moorgi    278

Ja z Siedlec jestem, ale znam paru wariatów z Lublina :D

Belicoff    4

Legia, Legia i po Legii :D No ale cóż, to było do przewidzenia. Zostaje im walka o LE, ale nie sądzę że mają szanse na awans, szczególnie jeśli trafi im się ktoś choćby ze średniej półki.

W wielkiej piłce natomiast sporo się dzieje - Neymar za 222mln euro idzie do PSG, rekordowy transfer przebijający ponad dwukrotnie poprzedni rekord. Ceny piłkarzy w ciągu ostatnich 2 lat wystrzeliły w kosmos, teraz za nieco lepszego zawodnika trzeba dać minimum 90mln, a taki Ronaldo przechodząć do Realu kosztował właśnie w tych granicach.

Bolo21    5

Juz po lidze Europejskiej, słabi niestety jak inne nasze kluby.

Belicoff    4

No i nie ma już polskich klubów w europejskich pucharach... Eh, szkoda na to wszystko nawet patrzeć. Pozostaje cieszyć się krajowym podwórkiem (albo oglądać europejskie kluby z prawdziwego zdarzenia). Co do transferów, kolejne chore rzeczy - Mbappe za 180mln jak mnie pamięć nie myli, Dembele 105mln + 40mln zmiennych, mówi się o Coutinho za 160mln. Strach pomyśleć co to będzie w przyszłości.

kopra    0

Widzieliście piątkowy mecz? Masakra... Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej...

Belicoff    4

No i udało się wygrać. Szczerze mówiąc sam wynik lepszy niż gra, a do tego rywal z raczej niskiej półki. Tak czy siak trzeba się cieszyć z 3 punktów, bo wyjście z pierwszego miejsca w grupie może okazać się bardzo istotne. Oby tylko piłkarze wrócili do formy jaką prezentowali na ME.

kopra    0

Faktycznie, totalna poprawa - w końcu jest się z czego cieszyć. Oby tak dalej, bo inaczej skończę oglądać.

Jejzon    0

No nie wiem czy jest się z czego cieszyć. Są 3 punkty, ale taka gra nie napawa optymizmem. Duńczycy nam pokazali gdzie obecnie się znajdujemy. Brak pomysłu na grę, brak rozegrania, Zieliński w klubie a w reprezentacji to dwie różne osoby.

Szymi40    373

Ładnie  dwa  mecze  z  murzynami  i   Japońce   na deser....     :P   

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez ninaa123
      hej Za 2 tyg ide na silownie. Szukam legginsow i biustonosza sportowego. Znalazlam https://www.americanoutlet.pl/pl/  . Ceny jak na takie marki sa bardzo przystepne. Na fb napisali ze przy zakupie daja jeszcze 15% rabat. Co sadzicie o tych produktach? kto juz z was robil tam zakupy? znacie jeszcze jakies sklepy? choc ten wydaje sie byc naprawde fajny
    • Przez klusek
      Czy w waszej okolicy istnieją kluby sportowe które grywają mecze z innymi??Jeśli tak to jak sie nazywaja i czy dobrze grają
    • Przez antoni2
      Cześć wszystkim
      Zastanawiam się nad zakupem butów na halę i mam już wypatrzony jeden model: link
      Co o nim sądzicie? Jak wam się podoba?