MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

Gość Bobo1434   
Gość Bobo1434

Jak piłka do nogi to tylko Real Madryt!!! A ogólnie to w piłke gram od 5 lat, piłka do nogi jest spoko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnylukas    0

Ale ten Lech to cieniasy, przegrali na własną prośbę. Takich sytuacji nie wykorzystać. Z polskich drużyn nie mam faworytów aby im kibicować a z zagranicznych to tylko Barcelona i Juventus Turyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Ja tylko za Widzewem Lódź!!! jeszcze nie moge dojść po meczu Zagłebia z Kobylinem a o Lechu to szkoda gadać :D


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Widzew Łódz - moj brat za nimi przepada, ja osobiscie kibicuje Ruchowi Chorzów a z zagranicznych to Real Madryt

 

Ps. Barcelona miala ciezko wczoraj wygrac, ale jednak wygrała :D


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Widzieli?

 

http://www.youtube.com/watch?v=NE9N8TcXrgw

 

Koszmarna kontuzja, nie chce byc złym prorokiem ale to chyba koniec jego kariery, brutalny atak na noge nie na piłkę, jeszcze dyskusja z sędzią, mam nadzieję, że poniesie wieksze konsekwencje za ten faul...

 

edit:

Film usuneli, daje link do podobnego

http://www.youtube.com/watch?v=_fR-Hv7uy6E


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Szczerze to chyba należy je zostawić bez komentarza. Majewski mówi że powołał zawodników w formie to niech mi pokaże jaka ma dudek który od praktycznie 4 lat siedzi na lawie aniżeli gra...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

kibice cracovii spiewali

majewski dzisiaj[jutro-zalezy w ktory dzien grali]sobota,pakuj laptopa.niestety dosyc dlugo to trwalo i rozwalil stara druzyne a nowej nie stworzyl.wywalil chlopakow ktorzy grali od III ligi i mieli klub w sercu,a sprowadzil wyrobnikow ktorzy nic nie osiagneli.ciekawe jak bedzie w kadrze


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Jedyne dobre to chyba to, że krzynówek out :) Co do dudka, to wierze, że może zaskoczyc in plus. Tak czy siak, wolałbym Franciszka Smude jako trenera reprezentacji


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Nie da się zaprzeczyć ze Franz był najlepszym kandydatem na trenera. Ew Kasperczak ale Majewski jako trener to kompletne nieporozumienie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Panowie, oglądał ktoś mecz bo ponoc ktoś kogoś pojechał w studio i nie wiem kto kogo i jak?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

O właśnie ponawiam pytanie. Ja oglądałem 1 polowe i już nie miałem dalej ochoty patrzeć na te męczarnie.Ale jak już ktoś miał jechać to chyba maciek szczęsny bo Engel jest w zarządzie PZPN zbiera potężną pensje więc PZPN broni jak nikt inny.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

mnie nie interesuje tak piłka nożną co polskie bandy "hoolsów" czy jak kto woli chuliganów, ekipy itp. czy ktoś ma takie "chore" zainteresowania jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Kolego ja niemam takiego zainteresowania ale nawiazujac do "chuliganów" jak to napisałes uwielbiam film holigans po prostu wypas!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

mistrzem ortografii nie jestem ale wydaje mi sie że chuligani jest poprawnie a nie huligani :D u mnie nawet słownik podkreśla napisane "huligani"

angielscy kibole są słabi, ale film jest OK pokazuje to od strony ustawek a nie jak football factory od strony zycia kibiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ gryfel witaj w clubie :( no i oczywiscie Wisła Kraków :):)


HWDP!!!
nienawisc do policji tak zostalem wychowany,ten kto z nimi trzyma na zawsze jest stracony!!! HWDP ;[ ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

@ gryfel witaj w clubie :P no i oczywiscie Wisła Kraków ;):)

Ślask Wisla Lechia-Slask Motor zawsze poza prawem :D

 

co do krakusów to z druzyny wiadomo ze druzyne lepsza ma wisla ale co do kibicow to wislaki to wiekszy nozownicy jak hutnik i cracovia razem wzieci, to przez nich zginal kibic Korony Kielce :D

 

znacie jakies fajne kibicowskie kawalki polskich druzyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj