Skocz do zawartości
MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Piłka

Adik_ziel    3

Obstawiam podobnie jak @Matey 2-0 dla naszych ;] Ogólnie to ładne są sytuacje, ale obrona śpi i przydała by się większa precyzja technika, a nie szczały na siłę.

Matey    431

Jaka lipa, jeszcze sędzia do tego skończył jak robiliśmy akcje pod bramką... Szkoda :/

niki    0

Ja sie interesuje piłką nożną ;)

Edytowano przez niki

michal96    0

Ja sie interesuje piłką nożną. Ulubiony klub zagraniczny to Barcelona .Grałem półroku na bramce w klubie . Kontuzja ;/

Mecze oglądam tylko Polskiej Reprezentacji. A inne śledze w internecie :)

DPro1993    0

Ja grałem w dwóch klubach ale musiałem się wypisać z drużyny bo nie starczyło mi na wszystko czasu :) :) grałem w ataku. Gram też na zawodach szkolnych tj. p.nożna, ręczna, śatkówka, unihokej, zawody rowerowe organizowane w Morawach :) i to na tyle co mi przychodzi do głowy :):)

oFsik    30

Jak nasi strzelili pierwszego gola mówię do brata za trzy minuty strzela drugiego i się tak stało normalnie prorok :)

Edytowano przez krolikNH

MECHANIZATOR    156

"Leszku nasz pokaż chamom jak ty grasz" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

meczyk cudo - szkoda tylko ze wynik nie do konca po naszej mysli no ale coz jest jeszcze rewanz

a w sumie to mam taką dygresje bo jak teraz Lech wygrywa i ładnie gra to wszyscy mu od razu kibicują a gdzie ci wszyscy byli kilka lat temu kiedy Lech był w drugiej lidze co ????

Kolejorz    3

Heh nasz Leszek 2:2 jak bym miał z kim jechać to wczoraj bym był na meczu szkoda

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez ninaa123
      hej Za 2 tyg ide na silownie. Szukam legginsow i biustonosza sportowego. Znalazlam https://www.americanoutlet.pl/pl/  . Ceny jak na takie marki sa bardzo przystepne. Na fb napisali ze przy zakupie daja jeszcze 15% rabat. Co sadzicie o tych produktach? kto juz z was robil tam zakupy? znacie jeszcze jakies sklepy? choc ten wydaje sie byc naprawde fajny
    • Przez klusek
      Czy w waszej okolicy istnieją kluby sportowe które grywają mecze z innymi??Jeśli tak to jak sie nazywaja i czy dobrze grają
    • Przez antoni2
      Cześć wszystkim
      Zastanawiam się nad zakupem butów na halę i mam już wypatrzony jeden model: link
      Co o nim sądzicie? Jak wam się podoba?