MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

Wacek21    35

I bardzo dobrze, ze Niemcy nie doszli do finału, bo wtedy chcieli by wszstko wygrac, a Hiszpanie utarli im nosa. Mi wystarczy, ze Niemcy wygrali eurowizje :) :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhfan    1

WACEK może i wygrali tą Eurowizje ale za to jak ładniutka panna wykonuje tą nutke, weź w Niemczech znajdź tak ładna dziewczynę to już za to się należy wygrana :) szkoda mi tylko Podolskiego jedyny polak na tych mistrzostwach, ja też mam niemieckie auto ale kibicuje Holandi... może dlatego że to niemieckie auto przywiozłem właśnie z Holandi hahaha :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, dla mnie półfinał całkiem przegrany. :) Jakby Loew(nie wiem czy dobrze) od razu wystawił Jansena, mógł być inny wynik. Pomyłek sędziowskich jest sporo, we wczorajszym meczu powinien być karny dla Niemców po faulu na Szwangu. Teraz zadaje sobie pytanie: Komu kibicować w finale?


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja kibicuje za Niemcami bo mam niemieckie auto.

 

A ja za Chinami bo mam chińskie majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniek    1

Ja w finale jestem za Holandią, bo podoba mi się ich prawo względem "zielonych używek" :)


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

ωιѕℓα кяαкσω ! Pany !

wracajac do mundialu to nie sapodziewalem sie ze Brazylia odpadnie :D

 

sa tu jacys bramkarze ?

jaka macie taktyke bronienia ? co wam niewychodzi i wychodzi ?

ja osobiscie nie lubie akcji sam na sam i to mi nie wychodzi a reszta jest git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Byłem bramkarzem i powiem tak, to zdecydowanie najgorsza pozycja na boisku. Mogą strzelać w okna bramek a i tak maja pretensje(tzn pozostali współgracze :D) Najlepiej bronic strzały z dystansu, można wtedy coś pokazać. A sam na sam to loteria, podobnie jak rzuty karne.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Myślę że Wisła nie da tak d**** jak Lech, ledwo co weszli dalej.

 

PS grał ktoś z was magiczną piłka Jabulani? :)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

ach pięknie to jest to :) 5:0 dla Wisły :) strzelcy : bracia Brożek, Junior Diaz, Żuraw, Bohucki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidor    0

Witam :)

 

Troche pozno pytam ale czy jakis uzytkownik AF wybiera sie jutro na mecz do Pragi???

 

Pozdro

 

KOLEJORZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raf9411    0

Co do pilki Jabulani, to ona jest trochę dziwna.

Grałem nią na turnieju i powiem że dość czesto bramkarze wpuszczali tzw. "szmaty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja kupiłem do swojej drużyny 10 piłek...9 Selecta i jedną Jabulani... i???

Myślałem ze to ściemia ze jest ona kiepska ale po kilku treningach tą piłką i rozegranych meczach śmiem twierdzic ze jest do d*py....

Kopniesz ją prosto to leci raz w prawo raz w lewo, jest zbyt lekka i trudna do kontrolowania. Tak jakbyś grał jakimś ,,flakiem''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

ja gralem tą piłką (kumpel ma) jeszcze przed mistrzostwami

No to bardzo wątpliwe aby to była oryginalna...

Ja grałem ta dziwna piłka i szczerze dla strzelającego to super mi się grało. Lekka, twarda cholernie szybka i ma tendencje do dziwnych zachowań przy mocnym kopnięciu. Na I kopniecie podobna do roteiro(piłka z ME2004) tylko ze roteiro nie robiła czegoś takiego w powietrzu. A dla bramkarzy to zmora niewątpliwie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

RRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUUUUUUDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEVVVVVVVVVVVVVSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS x3!


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Lech tak zagrał super czy juve tak słabo? Bo nie miałem przyjemności oglądać meczu a jednak każdy taki wynik z renomowana drużyna to w jakimś stopniu cud.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Jaaaaram się, Lech ♥

 

4 listopada jadę na City!

 

Ułaaaaua, w górę serca!


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

No i wyszliśmy z grupy :) Lech 1:1 Juventus ;)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj