MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

Gorzupiak    1

Ja tam mam nadzieje że Lech pokaże na co go stać i wygra w Calcio <_<

 

 

Interesuje sie może ktoś tym co się dzieje w Lidze Hiszpańskiej ? Wczoraj bardzo interesujące mecze były Barcelona przegrała 1-2 z Espanyolem, a real wygral 6-1 z Bestisem Sevilla. Barcelona 2 kolejki temu miala 12 pkt przewagi nad realem teraz ppo 2 kolejkach ich przewaga zmalala do 7 pkt. Będzie baaardzo ciekawa końcówka sezonu w Primera División :lol:


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugi    0

Myślę że Real odrobi stratę i zajmie 1 miejsce w Primera Division.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ja jestem wielkim fanem Ligi Hiszpańskiej. W ost 2 sezonach oglądałem po 2-3 mecze z każdej kolejki. Później poznałem af i teraz mniej obserwuje meczy. Oglądam tylko mecze Realu któremu najbardziej kibicuje. Dzieje się bardzo dużo. Real wyszedł z kryzysu, wygrał 9 meczy pod rząd i goni Barcelonę. Real wczoraj grał koncertowo, rozbił Betis 6:1. A porażkę Barcelony zrzucił bym na sędziego który podobno skutecznie zatrzymał Barcelonę...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

@milanreal1 też jesteś fanem realu tak samo jak ja ale ostatnio jakoś mało oglądam trzeba obejrzec lige mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

"Mes que un club"!!!!!!!!!!!!!!!!

 

"Visca el Barca"!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

I jak wrażenia po meczu Lecha? Do tego czasu nie widać komentarzy więc chyba domyślam się że zostawiacie to bez komentarza. Ja napisałem bo jak zwykle bezsenność i postanowiłem trochę postukać po klawiaturze. Nie wiem dlaczego ale po wczorajszym meczu ciągle mam odczucie że Lech dokonał po raz kolejny swego rodzaju cud. Konkretnie takiego jak zespół kompletnie dominujący na boisku może przepasać 2 poł. Dokonywali cudów w sensie pozytywnym a teraz niestety był cud ale w sensie negatywnym. Ale z drugiej strony nie mamy co histeryzować. Wielki Milan w 20 min przegrał mecz z Werderem.

A teraz jedyne co pozostaje to wielki szacunek dla zawodników i trenera Lecha za to co dokonali mimo kompletnej zgnilizny polskiego futbolu.

Edytowano przez milanreal1

Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek1992   
Gość bolek1992

Ja chodze na mecze od sezonu 2002/03 Wisła Płock to mój klub :P kocham ten sport i nie ma jak Ireneusz Jeleń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil9161    0

Kocham ten sport. Gram także w klubie. Osiągnieć dużo wojewodzkich oraz szkolnych..... Pozdro dla wszystkich maniakow piłki nożnej... <_<


CASE 5140 MAXXUM 1995r
CASE 845XL 1993r
Ursus C330 1991r
Ursus C330 1984r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meteorek91    1

bolek1992 ja jak chodziłem do szkoły to widywałem Irka w Cieszynie a najlepsze w tym że chodziłem do kalsy z jego kuzynami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

I jak tam wrażenia po San Marino? Najlepsza brama smolarka, ładny rowerek pokazał, błaszczykowski też nieźle uderzył, to samo Lewandowski. Szkoda, że poprzednie mecze przegralismy na wlasne zyczenie..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak z San Marino poszło nam świetnie,lecz dodam że dla mnie ten mecz nie był tak widowiskowy oczywiście cieszę się jak wszyscy że nasz reprezentacja wygrała takim wysokim wynikiem,lecz dodam że San Marino jest drużyna z najniższego szczebla ,a poza tym oni w tym meczu to tak jakby nie istnieli,wolę takie mecze jak grał LECH z Austrią Wiedeń emocje do końca i prawdziwa wirtuozeria futbolu ;) KKS LECH KOLEJORZ Dumni po zwycięstwie--->wierni po porażce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex16    0

meczem z san marino nie ma co się zachwycać fajnie że nasi chłopcy strzelili te 10 bramek no ale san marino jest na samym końcu rankingu fifa i tak byśmy wygrali jak każdy teraz nie możemy sobie pozwolić na jakąś wpadkę tak jak z Irlandia bo to przekreśli nasz wyjazd na MŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Dla mnie to nic wielkiego nie pokazali w tym meczu ze San Marino. Moze dla tych kibicow co kupili bilety to mieli radoche z tych 10ciu goli. Ciekawy macz pokazali ze Slowacja jak sie traci 2gole w ciagu minuty. W tamtym meczu to pokazali jak sie gra. A tu bic 10 goli?? Czy nam to cos da????

 

My to tylko teraz przeliczamy z kim wygrac, a kto ma przegrac. W tym jestesmy najlepsi. Tak samo jak bylo w meczu z Austria. Jakby grali jak sie gra i wygrywali przynajmniej 2-0 to by niebrzeczali o karnego. Bo wynik 1-0 to nie wynik.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian2    17

Ja bardzo lubie piłkę nożną,szczególnie puchary europejskie.


-U-R-S-U-S- i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusik1634    1

kiedyś w kwietniu przyjęli mnie do drużyny która gra w kasie B i byłem może z kilka razy na treningu, pewnego razu są żniwa jestem u wujka na polu i przyjeżdża prezes żebym grał bo im zawodników brakuje a mecz miał być za 2 godz. ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

I Lech ma Superpuchar Polski !


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugi    0

No i dobrze ze Lech wygrał. Może Wisła się czegoś nauczy, zmobilizuje psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Piłka nozna to całe moje życie :huh: Ja bardzo lubie mecze oglądać :( gram w klubie piłkarskim z 5 ligi teraz przeszedł w tym sezonie :) Ja mam tylko jedną i jedyna drużynę od zawsze której kibicuje i ją kocham do szaleństwa to REAL MADRYT!! :rolleyes: sa poprostu najlepsi nie ma takiej 2 drużyny jak ta :) a jeśli chodzi o polska piłke to jak coś to kibicuje Wiśle Kraków bo ja lubie i Lechowi tez :)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4
Wisła Kraków już po raz któryś tam... odpadła z ligi mistrzów niestety :rolleyes:

Wisla nigdy sie nie zakwalifikowala do ligi mistrzow - zawsze odpadala w rundzie kwalifikacyjnej... ostatnim polskim klubem w LM byl Widzew w latach 96/97.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

W to wątpie


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj