MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

Adik_ziel    3

bardzo podobał mi się dzisiejszy meczyk ;] Polska pokazała na co ją stać ! ! Czechy 8 w rankingu a Polska 28.


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Obstawiam podobnie jak @Matey 2-0 dla naszych ;] Ogólnie to ładne są sytuacje, ale obrona śpi i przydała by się większa precyzja technika, a nie szczały na siłę.


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Do końca ?

 

Zje** na maxa ! ! !


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Tak się wku*** że szok, a tak ładnie im szło :o


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Jaka lipa, jeszcze sędzia do tego skończył jak robiliśmy akcje pod bramką... Szkoda :/


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

bo 1-0 to niejest wynik a my jak strzelimy gola to nam juz wystarcza i zawsze konczy sie zle


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki    0

Ja sie interesuje piłką nożną ;)

Edytowano przez niki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

Ja sie interesuje piłką nożną. Ulubiony klub zagraniczny to Barcelona .Grałem półroku na bramce w klubie . Kontuzja ;/

Mecze oglądam tylko Polskiej Reprezentacji. A inne śledze w internecie :)


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

Ja grałem w dwóch klubach ale musiałem się wypisać z drużyny bo nie starczyło mi na wszystko czasu :) :) grałem w ataku. Gram też na zawodach szkolnych tj. p.nożna, ręczna, śatkówka, unihokej, zawody rowerowe organizowane w Morawach :) i to na tyle co mi przychodzi do głowy :):)


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Jak nasi strzelili pierwszego gola mówię do brata za trzy minuty strzela drugiego i się tak stało normalnie prorok :)

Edytowano przez krolikNH



 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

"Leszku nasz pokaż chamom jak ty grasz" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

meczyk cudo - szkoda tylko ze wynik nie do konca po naszej mysli no ale coz jest jeszcze rewanz

 

a w sumie to mam taką dygresje bo jak teraz Lech wygrywa i ładnie gra to wszyscy mu od razu kibicują a gdzie ci wszyscy byli kilka lat temu kiedy Lech był w drugiej lidze co ????


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Heh nasz Leszek 2:2 jak bym miał z kim jechać to wczoraj bym był na meczu szkoda


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj