MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

amorki    1

Ja już to dawno skomentowałem nowym postem tylko Admin musi zatwierdzić za co niby ten j**any karny co innego jak by go uderzył coś wtym stylu specjalnie to zrobił przekupiony był bo austria to gospodarze Sędziowie są jak kutasy nietoperzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

tylko dlaczego na polakach to jego zarabianie sie musi odbić??


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

nie wierze zeby byl przekupiony to nie polska liga...za duzej rangi te mistrzostwa


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

to kasa była większa, nie tysiące lecz miliony


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
sedzia tez czlowiek pieniedzy potrzebuje

 

hahahaha to sie usmialem, jak potrzebuje kasy to niech idzie do banku, zreszta w anglii maja kasy to moze sobie jako pomywacz robic i sobie zarobi. Howard webb dostanie w łeb xD


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

I pomyśleć że przed nami 2012 ....


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

a my damy ,,swoich" kupionych sędziów :) :) :angry:


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Ale nie kurw faulu nie było jak ten zóltoglowy z austri do bąka skakal, wtedy to był slepy..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

nie można mieć wszystkiego! <lol2>

została tylko instrukcja

,,,Bierzesz piłke na boisko , nad bramka wieszasz flage z napisem Euro 2008 strzelasz i trafiasz i GOOOLL :)"""


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

wszyscy czarno na białym widzieliśmy ze karny był z kapelusza i o byle g... - najbardziej boli to że takie rzeczy dzieją się na imprezie która miała być z założenia świętem futbolu - a ze świeta futbolu zrobiła się libacja przekupnych sędziów - nie wie czy wszyscy widzieli - ale w wywiadzie po meczu Leo sam zaznaczył ze w swojej kilkudziesiecioletniej karierze trenerskiej nigdy nie miał zastrzezeń do pracy trenerów dzisiaj musiał skrytykować prace trenerów bo jego zdaniem to co sie wyrabiało nie jest nawet zgodne z regulaminem UEFA

 

HAŃBA DLA ANGIELSKIEGO SĘDZIEGO


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Mam nadzieję, że z Chorwacją wygramy, bo chorwaci mają już zapewnione wyjście z grupy, więc myśle, że trener da odpocząc podstawowym zawodnikom i pusci rezerwowych, a po 2 w dalszej fazie euro będzie chciał sie spotkac z polska a nie z niemcami bo jestesmy slabsi ;p Pytanie czy austria wygra z niemcami ? jezeli webb bedzie sedziowal to tak i to nawet z 3-0. Sedzia jest smieszny, pamietam sedziowal chyba mecz ManU z arsenalem, wtedy ''arsenalczyk'' strzelil gola reką.. a on go uznał hahah


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrze na czas i 92' min i wygrywamy 1 :0 :) Aż tu nagle sędzia kalosz rzut karny dyktuje :) Skoro tak to Polska tez powinna mieć karniaka bo polaków tez ciągali w ich polu karnym. Szanse jeszcze są ale znikome... Tak jak Matey napisał : może trener Chorwatów wystawi rezerwę ?? Może Austria pokona Niemców... Tego dowiemy się w poniedziałek.


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Ogladalem ten mecz w pizzeri kiedy sedzia podyktowal tego karnego zaczelismy sie drzec z kumplami "Sedzia h*j!!!" i na cale gardlo nawet ludzie ktorzy tez byli na sali przylaczyli sie do nas... Ze tak powiem mamy juz po EURO2008 poniewaz nie mozliwe jest ze austria wygra z niemcami... :) Mozna to tlumaczyc ze przywilej korzyści no ale nie za takie cos poniewaz ten austyjak nie wyskakiwal do pilki. Zgadzam sie w 100% z tym co powiedzial Krzynowek po meczu ze po co sa te zgromadzenia, narady, wprowadzanienowych zasad w UEFA jak i tak dalej sedzia robi co chce.


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandi61    0

Dla mnie ten karny to po prostu jakaś parodia za takie coś nie powinno dyktować sie karnych przecież w meczu jest co najmniej kilkanaście takich sytuacji. A sędzia dał po prostu prezent Austrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

sedzia zly bo podyktowal karny. ale nikt nie zauwazyl tego ze polaki strzelili gola chociaz roger byl na spalonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Prezydent sie wypowiedzial mniej wiecej tak:

"Nie wierze w rzuty karne dla gospodarzy,jezeli w 92' przegrywaja 0:1"

Idealna wypowiedz.Chociaz go nie lubie to tutaj go popieram :)


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

A w ostatnich minutach to tylko wolne dla Austrii a dla nas to co.. Może sędzia dostał kasę żeby Australia zremisowała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Fajny karny, lewandowski go trzymał tak jak każdy, żeby tylko go nie stracił z pola widzenia, a ten widzi, że nie dojdzie do piłki kładzie się, rozkłada ręce i drze pysk, no to sry, ja mam gdzies takie euro...


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdybym tam był to ten sędzia był by normalnie martwy :angry: :angry: :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Uefa popiera decyzję sędziego. HEHehe tyle na ten temat.... Szkoda, że każdy sędzia nie gwizda takich ''fauli'' w tym meczu pewnie by było z 7:5.. Miłego życia w anglii życzę Panu Webbowi gdzie mieszkają miliony Polaków :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj