MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

MarcinPykuS    68

Liga Mistrzów...

 

Manchester United FC - Chelsea FC Londyn

 

Na kogo stawiacie...??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za ManU, ale chyba Chelsea wygra. po ostatnim meczu półfinałowym zauważyłem, że Chelsea jest świetna technicznie i każde podania są dokładne i przemyślane :)

 

Pożyjemy zobaczymy...


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

ten final to jak priemiership- angielski finał :)

choc ostatnio jakosc mniej interesuje sie pilka nozna i nie sledze meczy bo nie mam czasu :) stawaiam na manchester. wolałbym aby w finale grał liverpool zamiast chelsea ale popatrzec mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1

Po pierwsze Kolejoż

Po drugie Dyskobolia

Po trzecie Arsenal

Po czwarte wszystkie inne zespoły, bo poprostu lubie ten sport i jesli mam czas oglądam;)

 

Zobaczcie, Sami to stworzyliśmy z kumplami, Rozwija sie pierwsza kolejka trwa, jak sie podoba?

http://www.4funliga.yoyo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

A jaki wynik bo usnąłem tak sie nudziłem <_< Pamietam ze cos tam sie szarpali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Meczy był dobry. ^_^

 

Do taty w czasie rzutów karnych mówie: "Patrz jak Ronaldo nie trafi"....nie wiem skąd ja to wiedziałem :lol: :P

 

Najbardziej w meczu wkurzały mnie komentarze Szpakowskiego. <_< Komentator powinien być bezstronny, a on co. Jak Manchester strzelił bramkę, to mało w samozachwyt nie wpadł. Chelsea trafiła gola to od razu zaczął gadać, że przez przypadek bramka padła...

A jak gra Barcelona i jest transmisja to nawet nie oglądam tego meczu, żeby się nie denerwować. <_<

 

Osobiście kibicuje AC Milanowi, ale w w tym meczu liczyłem że Chelesa wygra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Sędzia też był bardziej za ManU. Nie wiem za co, wyrzucił Drogbę z boiska jak w trakcie gry były gorsze faule.. Najbardziej w tym wszystkim szkoda mi terrego, gdyby się nie poślizgnął to Chelesa by wygrała. Ale i tak pięknie główką wybronił strzał na pustą bramkę.. Co do strzalu C ronaldo, to też byłem raczej pewny że nie trafi ;p haueahueh myslał ze Cech sie polozy, a on strzeli do pustej bramki. Ja nie wiem, czy czym bogatszy tym głupszy ? Szkoda mi chelesa, a najbardziej terrego, a co do sedziego to tez bywal nie rozgarniety, skoro drogba dostal czerwona kartke, to ten który drogbe sprowokowal tez powinien dostac kartke, jezeli nie czerwoną to żółtą.. Ogólnie to na tej murawie to wszyscy jeździli jak na lodowisku..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Ja powiem tak REMIS


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Ja to jestem kibicem REALU MADRYT ( sory za duze litery ) a amatorsko pykam sobie w pileczke w druzynie Vitkowia Witkowo A klasa :lol:


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

moge sie pochwalic ze MKS Kluczbork awansuje do I ligii jeeee :lol: w sobote gralismy z Częstochowa i wygralismy 1:0 dwa tygodnie przed meczem byl;y juz wykupione wszystkie bilety :D


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

Nie mozliwe zeby Polska wygrala z Niemcami- obstawiam 2:1 dla Niemcow. Chyba pora zagrac w STS :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

A tak sie spytam kiedy Polska gra z tymi Niemcami bo przez tą matematyke nie wiem co w ogóle sie dziej


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabin    0

niedziela, 8 czrewca, godz. 20:45, obstawiam na remis, to tak jak bysmy wygrali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

A ja tam powiem, że będzie 2-1 dla nas


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

a ja myśle że jakiś remis bo oni dobrzy i my nie najgorsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba9711    0

Ja myśle naprawde że Polska WYGRA

Smolarek okiwa Niemcow i GOOL ! :lol:

Edytowano przez tommy66692
troche kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

1:1 albo 2:1 dla niemcow ale raczej remis


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Ym jak się nie mylę to już Kahn nie będzie stał na bramce tylko ten młodszy bramkarz, nie wiem jak się nazywa, a z obserwacji meczów to można wywnioskować, że może obronić strzał nie do obrony i wpuścić ''szmate'' No ale cóż, zależy czy w środku pola damy radę :lol:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Niestety piłka nożna jest grą zespołową, sukces zależy od ogółu więc, że tak powiem wszystko się może zdarzyć. Obstawiam najbardziej możliwy wynik: remisik, a mianowicie 1:1


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj