MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

patryk546    413

Kto oglądał dzisiejszy mecz Holandia - Brazylia? ;)

Mecz według mnie był najciekawszy ze wszystkich. Myślałem, że Brazylia wygra, ale jak zobaczyłem wynik meczu 2:1 to się bardzo zdziwiłem. Fakt, ze Brazylia grała w osłabieniu, ale i tak miała bardzo dobre akcje.Mam nadzieje, że teraz w pół finale Holandia wygra. :D


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Brazylia jest trochę winna sama sobie. W I poł. mogła swobodnie Holandię dobić ale Dunga nauczył Brazylijczyków nie dobijać i gra w piłkę tylko bronic i wygrać jak najniższym nakładem sił. A Holandia to nie Korea płn i w sumie dobrze że odpadli, za te zanudzanie na boisku należy im się. Normalna Brazylia po wyjściu na prowadzenie do końca polowy by rozwaliła Holandię ok 3:0.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

A co powiecie na ręke suareza? Drugi Henry sie znalazł..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ale tutaj było to prędzej uzasadnione i przede wszystkim sędzia to zauważył. Żeby nie ta ręka to w półfinale by była Ghana...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Sedziowie sie nie popisuja, zreszta prawie jak zawsze


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

W sumie akurat dziś sędziowanie nie było złe, ale ogólnie cały mundial to wielkie gafy sędziów...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Dzisiejszy mecz Argentyna - Niemcy to porażka. :D Wynik to 4:0 dla Niemiec, lecz mogła wygrać ten mecz Argentyna kiedy by wykorzystała akcje, a tych miała bardzo dużo. :) Oglądałem cały mecz i normalnie mnie zamurowało.Tam grali same sławy takie jak Tebes czy Messy, i oni też akcji nie wykorzystali tak jak trzeba. ;)


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Po drugiej bramce juz sie zalamali i nic nie grali, a byl moment ze moglo byc 1:1, no ale trudno, niemcy sa w formie


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Ja nie lubię Niemców i jak będą grali z Hiszpanią to będę głosował na Hiszpanię.A co do finału to obstawiam, że tam się znają Hiszpania i Holandia. :D Wcześniej chciałem aby w finale znaleźli się Brazylia i Argentyna, ale, niestety rozsypali się w drodze i niedoszli nawet do półfinału. ;)


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1303

W tym Mundialu wszystkie gwiazdy słabo wypadają,obstawiam finał Niemcy-Holandia.Też "Szkopów" nie lubie ,ale są tak dobrzy jak ich samochody.Ciekawe co z tego wyniknie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99
:D Mnie osobiście Niemcy się "podobają", trzeba przyznać że grali znakomicie, a z pewnością gacie mieli pełne w niektórych sytuacjach. Lubię takie mecze "z górnej półki". Jakie wozy taka drużyna hehe ;) oby tak dalej brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ja Niemców nigdy nie lubiłem, ale czy patrząc na taki styl gry można ich nie lubić? Podajcie mi inna drużynę z mistrzostw która gra tak pięknie dla oka i skutecznie zarazem? Od mundialu 2006 polubiłem Niemców za ta ofensywna grę.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie mogę tego znieść, że Hiszpanie w półfinale. Liczyłem, na to , że nie będzie w nim żadnych faworytów. ;) A tu Villa takie coś. :/ Mam żal do sędziów, że nie uznali gola Paragwajczyków z 41'. Co do Niemców, piękna gra.


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

No widzisz, a drugiego karnego dla Hiszpanii nie było czyli w pomyłkach sędziowskich 1;1


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla Paragwaju powinien być 2 karny bo Hiszpanie za szybko wbiegli w pole karne. 2:1 ;) Mam nadzieję, że Lam i spółka rozgromią mistrzów Europy.


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugi    0

1/2 Holandia 2-0 Urugwaj

1/2 Niemcy 2-0 Hiszpania

 

Finał Holandia 2-1 Niemcy

O miejsce trzecie Urugwaj 0-1 Hiszpania

 

Hiszpania kaleczy piłkę nożną grający na tych MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Mam nadzieje ze jednak niemiecki walec po nich przejedzie i będzie znowu 4:0 lub 4:1 ;)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhfan    1

FARMER hahaha dokładnie chodzi Ci o końcówkę i doliczony czas gry?? co sędzia doliczył 3 minuty a grali ponad 5.. ;) ten MUNDIAL jest zniszczony przez błędy sędziowskie ale ważne że HOLANDIA w finale :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

I szkoda Niemców. Ale dziś to nie były te Niemcy co w poprzednich meczach. A w końcu Anglia 4:1, Argentyna 4:0 to musi kosztować sił...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj