MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

jacus    3046

z entuzjazmem na stadionie lecha to trzeba uwazac bo okoliczne bloki moga sie zwalic


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Żeby jeszcze w lidze lepiej grali to by było fajnie co do entuzjazmu to raczej sprawa lokalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

Barcelona zmiażdżyła Real Sociedad 5:0 :huh: niezły mecz


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

nie wiem jak rodzina da rade...

 

wojna wisi w powietrzu..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

nie wiem jak rodzina da rade...

 

wojna wisi w powietrzu..

 

W derby bedzie jazda :blink:


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

ja tam z "naszych" to nie kibucije az tak bardzo zadnemu klubowi kiedys bylem za legia ale mi przeszlo :blink:

najbardzoej lubie Barcelone (szkoda ze Ronaldinho juz nie gra :( ) ale po jego odejsciu polubilem tez AC Milan :D chociaz Roni nie gra juz tak rewelacyjnie to dla mnie zawsze bedzi mistrzem :rolleyes: nie to co Cristiano pogral dobrze gora 2 sezony i sie skonczyla jego granie (nigdy go nie lubialem za bardzo chamsko gra no i te jego aktorskie sztuczki)

 

dla mnie najlepszymi pilkarzami sa:

Messi

Ronaldinho

Pato

Milito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

W Polsce to Lech Poznań . a tak to Barca ! :D


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Bog Pilki mnie zesla mowi Cristiano do Messiego za chwile glos Zidana ja nikogo nie wysylalem ;)

 

Jak dla mnie pilkarzem wszechczasow jest on :D


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

W derby bedzie jazda :blink:

 

WISŁA tak {xxx} nie podniesie (mecz)

 

+10% za obrażanie i prowokowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to Jagiellonia Białystok a tak to Chelsea Londyn. Dla mnie najlepszym piłkarzem jest Didier Drogba.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

całkiem dobry mecz, fajnie że arsenal wygrał, młody na bramce nawet dawał rade :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek    3

mecz bardzo pozytywny! nie było jakiegoś kalkulowania tak jak to gra murinho, że ustawi autobus przed bramka tylko było do przodu!. trochę barca odpuściła pod koniec i efekt tego niestety! Szczęsny- bardzo dobry mecz. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

w koncu pokazali co potrafia. ladna bramka Van Persiego no i przy tym wielki/glupi blad Valdesa. w koncu ktos pokazal, ze barcelone mozna pokonac, kazdy stawial juz przed meczem na barce. jak sam Messi powiedzial "chlopcy Wengera byli o wiele lepsi". a Szczesny - bardzo dobry wystep, zasluzenie nr. 1 w bramce Arsenalu. tempo meczu bylo zabojcze i przez to bardzo dobrze sie ogladalo. teraz mam nadzieje, ze Arsenal utrzyma ten wynik na Camp Nou. czekam na 8 marca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik122    0

ja interesuje się piłką nożną gram w klubie lubie oglądać mecze i kibicuje lechowi i fc barcelonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj