MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

Matey    893

Durny... Pokazał nam łysy klase, jak się nie sędziuje na meczach piłkarskich. Brak słow...


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

są ludzie i parapety ale najgorzej się ,,sędzią" urodzić...

@tommy66692 --to się nazywa patriotyzm @MarcinPykuS popieram!!


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

Wcale ich nie żałuje, jedynie co Boruc i Roger coś pokazali.... A reszta, Polacy na EURO to cud !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

A oglądałeś mecz do końca, że ''polska do domu''? tam NIE BYŁO karnego, wiec nie wiem o co ci chodzi..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Można powiedzieć, że jesteśmy w d*pie... :angry:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

@zetor7745 zgadzam się, w pierwszych 20 minutach tak, ale nie w reszcie meczu...!!! :)

 

A dobra, daje se spokój... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ja nadal nie wierzę w to!!!! Przecież tam nic nie było!!!! To całe EURO to jedno wielkie przekupstwo a ten łysy h....j niej jedzie ogórki do Niemiec zbierać a nie na meczach sędziować!!!! Jest 1-0 dla Polaków i tak zostaje w moim mniemaniu bo to nie jest możliwe za nic karnego podyktować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

tą jego śmieszną decyzją zabrał nam ćwierćfinały... Bo wątpie, ze niemcy przegrają z austrią, a my tymbardziej z chorwacja wygramy..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

skandal uefa ju go dojedie :angry: :angry: :angry:

 

 

panowie sorki ale laptop mi siadl i polowa klawisy nie diala :angry: :angry: :angry:


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893
teraz jeszcze chorwacja dokopie polsce i bedzie POLSKA NA EURO !! zal

te, weź mi powiedz, co polska moze zrobic skoro ta sytuacja na końcu była pr0 śmieszna ?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

Kibice---Sprawiedliwości!!

Jesteśmy z wami!!


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Żal jak sie patrzy.. przecież tam nic się nie działo, normalna przepychanka w polu karnym Boniek dobrze powiedział po meczu, że jakby sędziowie dyktowali za takie smyranie rzuty karne to w jednym meczu by było po 10 karnych....pomagał im po prostu łysol i tyle...ciekawe ile kasy dostał za tego karnego...to jest właśnie współczesna piłka, że ci co nie odnoszą aż takich sukcesów i w końcu się podniosą to nie mogą bo jak zawsze byli słabi to niech dalej będą, przecież austriacy podczas gry w drugiej połowie zwłaszcza nie dawali rady nam i gdyby nie ten łysol to byśmy wygrali...

 

Klasę pokazał Roger który jeździł ich jak chciał a tylko go zdjęli i koniec gry było...no i Boruc bardzo dobrze bronił, no ale dobili go na koniec i było po zawodach....

 

Trochę się rozpisałem ale ten mecz można skomentować jednym słowem....ŻAL!!!


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Ja nadal nie wierzę w to!!!! Przecież tam nic nie było!!!! To całe EURO to jedno wielkie przekupstwo a ten łysy h....j niej jedzie ogórki do Niemiec zbierać a nie na meczach sędziować!!!! Jest 1-0 dla Polaków i tak zostaje w moim mniemaniu bo to nie jest możliwe za nic karnego podyktować!!!

Hehe to że nie powinno by karnego wszyscy widzieli, ale że Roger strzelił ze spalonego to już umknęło uwadze :) . Nadal mamy jednak szanse, dojczlandia przegrywa z Austrią, my wygrywamy z Chorwacją i mamy 4 pkt, Niemcy 3 a Chorwaci 6. Tak wygląda w teorii bo dostaniemy niezły łomot od niebieskich jak zagrają tak jak dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t-tas    0

sędzia do C klasy się nadaje- drukarz za*r*ny- trzeba by przerobić reklamę

sędzio, łaj- for many

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów dla tego pseudo-sędziego, przez większość spotkania sędziwał dla Austriaków.

 

Apropo spalonych:

Polka-Niemcy Podolski strzelił I gola ze spalonego. Jak Smolarek strzelił spalonego nie było.

Hiszpania-Rosja. Fabregas też strzelił ze spalonego.

Polska-Austria. Może i był spalony, ale powtórek ni pokazywali za dużo.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

jak dla mnie to boruc i roger pokazali co potrafia reszta zal!!

 

a co do sedziego to "swiatem rządzi kasa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

wyszło jak zawsze nie ma co płakać...ale swoją drogą sedzia tez down...


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

nie zebym sie klucił ale dlaczego wszyscy juz dopatrują sie spisków? Boruca kaczor powninien odzanaczyc za to co zrobił :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj