MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

Adik_ziel    3
Chodzi Ci o Rogera? Mi sie jego gra nie podobala zagral chyba dwie akcje i tyle. Dobrze grali: Boruc, Krzynówek, Lewandowskico prawda to prawda Smolarka nie bylo widac w tym meczu;/

 

Krzynówek dobrze zagrał <śmiehh na sali> na 10 piłek z 3 dobrze przyjął


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

Boruc pięknie bronił, podobało mi się jak wyciągnął strzał Balacka :) Jak Roger weszedł to odrazu Polska lepiej grała. A ten skład Niemiec?? Każdy mieszaniec :):) Praktycznie każdy sie urodził poza granicami Niemiec. Byle pokonac Chorwacje i Austrie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

ale przynaj,mniej biegał i cos robił a nie stał jak kołek od płota - nie daże kzynówka specjalna sympatia ale widac było ze mu zależało


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

No nie powiesz mi ze roger dobrze gral biegl do pilki nie zauwazyl podolskiego i lezal jak dlugi a podolski myslal ze mucha mu siadla na plecach ;/

 

jakby reprezentacja byla stala to bysmy lepiej grali a tak 22godziny przed meczem zawodnik jest zwlywany na mecz co to ma byc? oni musza byc DRUZYNA jeden dba o drugiego pilnuja sie musze wiedziec ktorego na ile stac komu pomoc bardziej komu mniej komu mozna bradziej zaufac i wysunac sie


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

OK EMOCJE EMOCJAMI - ALE PAMIETAJMY ZE TO TYLKO SPORT :)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Jak to co to ma być ? To ty nie wiesz, że Kuba Błaszczykowski miał kontuzję i musiał opuścić zgrupowanie ? Dobrze, że ten Piszczek (pewnie źle napisałem ;p) przyjechał, bo tak to by chyba Fabiański w polu grał...

 

Tak pragnę zauważyć, kiedy graliśmy na początku ME

 

Polska - Korea 0:2

Polska - Ekwador 0:2

Polska - Niemcy 0:2

Polska - ? 0:2


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ten obrońca co podolskiemu piłke oddał na 2 gola to też niezły cep... Podolski by jeszcze strzelił ale nie miał sumienia w końcu Polak...tak samo klose... zamiast go brać jak sie wachał w ktorej reprezentacji grać to ci wypieli na niego pupę i teraz mają heh... Boruc dobrze grał i nie ma co miec do niego pretensji w końcu był bez szans


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

A to przepraszam nie wiedzialem ze Piszczak byl za Błaszczykowskiego myslalem ze on opuscil zgruowanie juz wczesniej


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Gdyby Klose u nas grał to chyba bym meczy nie oglądał. Taki z niego ''polak'' jak ze mnie brazylijczyk... Żal, że nie chcieliśmy Podolskiego,a chciał chłopak dla nas grać. Jego postawa zasługuje na brawa. Naprawde, super.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Podolski jest poprostu wielkim sportowcem i pamieta o polsce nigdy nie odmowil wywiadu dla polskich dziennikarzy nie to co Klose i Ballack juz nie pamietaja o Polsce. Na koniec Ballack cieszyl sie jak dziecko i tylko "Ja Ja Ja" a Podolski tylko lekki usmieszek


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4
Podolski jest poprostu wielkim sportowcem i pamieta o polsce nigdy nie odmowil wywiadu dla polskich dziennikarzy nie to co Klose i Ballack juz nie pamietaja o Polsce. Na koniec Ballack cieszyl sie jak dziecko i tylko "Ja Ja Ja" a Podolski tylko lekki usmieszek

Późna już pora i może czegoś nie kumam.... co ma Ballack do Polski? Dlaczego ma o niej pamietać?

 

Dwa nagie miecze.. pamietacie? Może to znak przed dalszymi sukcesami :)

 

Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

k**wa mać dlatego nie lubię oglądać meczy naszej reprezentacji zawsze staram sie izolować ale zawsze pęknę i jednak oglądam i zawsze taka kupa! zawsze wstyd! niczego bardziej nie chciałem jak zlać niemieckie d*py i tyle dla nie reszta sie nie liczy a tu takie gówno Niemcy nas pozamiatali i to z kretesem i jeszcze to Auf wiedersehen na koniec co za boruta co za tupet co za upokorzenie choć raz k**wa mać wygrać! złamać tą zasadę i wygrać mam to gdzieś następnego meczu nie oglądam kiedy to my powiemy im do widzenia ???!!!


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Nie ma co.. zagraliśmy tradycyjnie, a przecież w Polsce każdy tradycji się trzymie :)

 

A Krzynówek według mnie to bohater meczu...taką akcję sfajdolić to już trzeba być mistrzem :)

 

( w końcu lata treningu robią swoje)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

Mówi się trudno-trzeba żyć dalej :)


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

a ja nie oglądałem i bardzo dobrze. szkoda nerwów.do domu do domu.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomcraft    4

Hehe a co ma Ballack do Polski mtz 820??? Ogólnie Żurawski, Krzynówek, Golański brak słów fatalnie, szacunek dla Podolskiego za brak radości po strzeleniu bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Polacy jak mają dobrego zawodnika to od razu sprzedają dobrze typowałem 2;0 dla Niemców pierwsza połowa to jeszcze ujdzie ale w 2 to podawali do Niemców albo na puste pole


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Gdyby polska wcześniej wprowadziła tego Brazylijczyka to byśmy jeszcze coś szczelili przecież on jeździł Niemców jak chciał. On chyba miał Roger


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

w ogóle nie ma porównania w przygotowaniu fizycznym- tak jak mówił Hajto. Polska również ma takie typowe zagrania "co w danym momencie", nie potrafili zaskoczyć niemców, a oni pokazali parę ciekawych zagrań które po prostu nasi pierwszy raz na oczy widzą, że coś takiego można zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Szczerze głupoty gadasz ! ! Polacy dobrze nie kryli i Niemcy to wykorzystywali zagrania z pierwszej piłki. Polacy nie mogli sie połapać bo szybko to się działo. Lepsze krycie i by już było kupę lepiej.

 

Ale Krzynówek w pierwszej minucie też zrąbał i to nieźle mógł sobie na spokojnie tą piłkę przyjąć i dopiero uderzyć a lewą nogą ma dobrego kopa jak by trafił byłby gol


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
Polacy jak mają dobrego zawodnika to od razu sprzedają dobrze typowałem 2;0 dla Niemców pierwsza połowa to jeszcze ujdzie ale w 2 to podawali do Niemców albo na puste pole

 

Jeśli chodzi o Podolskiego, to nikt go nie sprzedał :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

panowie uszy do góry - na meczu z niemcami EURO sie nie kończy mamy jeszcze dwa mecze przed sobą a nóz sie cos uda - I tak widać poprawe sytuacji w naszej kadrze w porównaniu do tego co było w 2006 na MŚ kiedy trenerem był Janas


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Pożyjemy zobaczymy... :)

 

Krzynówek na początku meczu miał wspaniałą sytuację, Polska mogła by od początku prowadzić, wystarczyło przyjąć piłkę, (bramka była pusta) i umieścić ją w siatce... :)

 

Szkoda że bramka Smolarka nie została uznana, wtedy Polska miała dużą przewagę, mogło być całkiem inaczej, ale cóż zrobić,

takie jest życie, Niemcy mają zawsze szczęście... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
takie jest życie, Niemcy mają zawsze szczęście... :)

Z takim przeciwnikiem to nie żadne szczęście....

 

Szczęście będzie jak my wygramy...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj