banan575

Wasz teść i Wasza teściowa

Polecane posty

Gość   
Gość

Kolego Mat z tym potrzebnym błogosławieństwem to zabrzmiało ...Czyżbyś coś sugerował z własnego doświadczenia ? Naprawdę ,aż tak źle Wam mężczyznom w małżeństwie? :rolleyes: Najpierw chcecie się żenić ,uganiacie się za kobitkami ,a potem jak już to macie ,to wydziwiacie . :P

Tak to widzicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Co do malzenstwa to jeszcze zalezy jakie podejscie maja rodzice. :rolleyes:

 

Bywa tak ze to Oni zmuszaja do malzenstwa, a potem jest problem. :rolleyes:

 

Druga opcja to chlopak siadl dziewczyna go przytrzymala on zalal forme i trza sie zenic. :D

 

Nawet jest tak ze tesciow sie jeszcze nie zna, a pol wsi juz trabi ze wpadli a tescie dowiaduja sie ostatni jak sa zaproszeni na wesele. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Albo jak ostatnio w sąsiedniej miejscowości nawet nie zostali zaproszeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
.Czyżbyś coś sugerował z własnego doświadczenia ? Naprawdę ,aż tak źle Wam mężczyznom w małżeństwie? :rolleyes:

Z własnego to raczej nie, bo akurat palę, to mam wolność, ale kochana są tacy którzy nie palą :P :lol:

Najpierw chcecie się żenić ,uganiacie się za kobitkami ,a potem jak już to macie ,to wydziwiacie . :P

Bo jako kawalerowie nie wiemy, że "Panna gdy panną, anielską miewa naturę, szedłszy za mąż jeżową wdziewa na się skórę" :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=hR1-h85oCvo&feature=endscreen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Lub zostali zaproszeni ale nie pojechali. :D

Nie musieliby jechać-domy są odległe o niecałe 100 m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Kiedys bylam na weselu gdzie mlodzi zrobili siew uprawy klosy zaczely kielkowac to trzabylo sie zenic bo co wies powie. :D Tescie zieciem byli zachwyceni ze ohoho.

 

Ojciec panny mlodej twierdzil ze on juz jedna corke wydal to i druga wyda tez.. :D i co do kosztow to beda dzielone na polowe.

 

I oplaty za wesele poszly na pol. :D Jedna polowe zaplacili rodzice pana mlodego, a druga polowe zieciuniu. :D

 

A po weselu tesciu wyrzucil ziecia, bo stwierdzil ze on niebedzie utrzymywal jeszcze jego. .

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirek767    46

nie dorobiłem się jeszcze teściów, ale jednej z moich niedoszłych teściowych nigdy nie zapomnę jak zawsze podsłuchiwała pod drzwiami i zaglądała przez dziurkę od klucza :lol:

zajedziesz w sobotę, wejdziesz kulturalnie do domu po dziewczynę a tu najpierw mamuśka musi co tydzień przesłuchanie zrobić (takie z pół godziny) :P

potem z dziewczyną na spacerek to ona różaniec w rękę pieska do nogi i tak z 50 metrów za nami (nie wspominając że piesek mi zawsze koła w samochodzie obsika) ;[

no i finito jedziemy na dyskotekę a ona może ja z wami pojadę samochodu będę pilnować żeby choć kto nie porysował :o

 

 

Fajna była dziewczyna ale bym się wolał pociąć niż taką teściową mieć :(

Edytowano przez mirek767

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Teściów posiadam gratis do żony ale nie narzekam , żonę mam u siebie.

 

 

Nie musieliby jechać-domy są odległe o niecałe 100 m :D

 

 

W sąsiedniej wiosce był przypadek że syn do ślubu a ojciec w podwórko. Syn uważał że dla ojca to zaproszenie nie potrzebne a ojciec jednak tego wymagał ale był na ślubie jak i weselu.

 

W naszym przypadku byli też proszeni rodzice, ale to raczej taka formalność była bo każdy wiedział że wesele córki/syna i trzeba być.

 

Są takie uroczystości np. u teściów że nikt nie musi nas prosić my sami wiemy że tam powinniśmy być i jedziemy.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nie dorobiłem się jeszcze teściów, ale jednej z moich niedoszłych teściowych nigdy nie zapomnę jak zawsze podsłuchiwała pod drzwiami i zaglądała przez dziurkę od klucza :lol:

zajedziesz w sobotę, wejdziesz kulturalnie do domu po dziewczynę a tu najpierw mamuśka musi co tydzień przesłuchanie zrobić (takie z pół godziny) :P

potem z dziewczyną na spacerek to ona różaniec w rękę pieska do nogi i tak z 50 metrów za nami (nie wspominając że piesek mi zawsze koła w samochodzie obsika) ;[

no i finito jedziemy na dyskotekę a ona może ja z wami pojadę samochodu będę pilnować żeby choć kto nie porysował :o

 

 

Fajna była dziewczyna ale bym się wolał pociąć niż taką teściową mieć :(

 

Czyżby Kazimiera Pawlak? :blink: To Masz chłopie szczęście, że się tam nie żeniłeś, bo jeszcze z orczykiem by Cię ganiała na weselu. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirek767    46

Ja bym się "tam" nie żenił tylko "z tamtąd" wziął.

Kobieta nic nie miała przeciwko mnie po prostu taka ciekawska.

Kiedyś latem zajechałem w niedzielę wieczorem mieliśmy gdzieś na koncert jechać ale że jeszcze wcześnie było to se w kuchni siedliśmy i dziewczyna włosy suszyła a mi w między czasie kawę zrobiła ;) i akcja niesie mi ten kubek a w drugiej ręce suszarka i pech chciał że ten kubek upadł i się rozbił to teściowa z prędkością dźwięku zza drzwi wyskoczyła z tekstem "nic, nic się nie stało, to na szczęście" :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam już tylko teściową, ale "stosunków" z nią nie mam :P

witam,

ja mam teściów od kilku lat ale podobnie jak MAT nigdy nie miałem z teściową stosunku - :P może bo jest teściu?????

teściowa to skarb i trzeba ją trzymać w zamknięciu - jak pisałem kiedyś tam......

 

 

Żarty o teściowych są śmieszne ,ale czasem zupełnie bezpodstawne ... :D

bezpodstawne? :huh: wszystkie z życia wzięte :P bo niby czemu nie ma kawałów o teściach itp?????? [laska Meg będzie nią kiedyś więc ich broni - instykt samozachowawczy - rozumiecie] :D

95% tych niby teściowych to dożarte baby i wścibskie ,chłopaki nie dajcie się zmylić - na początek gra pozorów, a potem jak się mieszka z żoną i teściową to zaczyna się jazda [chyba że się odizoluje od teściowej minimum 20 km.] :P

,

jest mądre powiedzenie - chcesz się dowiedzieć jak twoja pszczółka będzie wyglądać za 20parę lat? - to popatrz na teściową :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chłopak wie co mówi, :P :lol: zaraz widać , że na pewno Masz teściową. :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie ma kawałów o teściach ,bo nie kopie się leżącego :P Laska ? Ty uważaj żebyś nie miał jej na starość ,a resztę wypowiedzi pozostawię bez komentarza :rolleyes: Niema jak z własnego doświadczenia co ? :D A zresztą jak teściowa widzi ,z kim ma nieraz córka do czynienie ,to jej się załącza instynkt macierzyński i warczy :lol:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a no doświatczenie się ma, co do laski to daj boże żebym dożył tej starości to mogę mieć, będzie czym wnuki przeganiać :lol:

nie że nie kopie się leżącego, ale teście się nie udzielają i dlatego świat o nich milczy za to one nadrabiają za nich :P

 

jak któryś zczaji że teściowa podsłuch*je i ściemnia pod drzwiami z miotłą że niby zamiata to niech się nie pie...doli tylko zapyta - gdzie mamusia odlatuje?

wtedy na długo jej nie zobaczy na korytarzu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Niema jak z własnego doświadczenia co ? :D

@Meg5, coś dużo tych doświadczonych zięciów :P nie sądzisz, że coś w tym jednak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz co @esgreg ,wiem że to żarty ,choć może i nie ... :ph34r: Zapamiętaj jedną mądrość ,jaką miarką dajesz ,taką dostajesz ...Ty też będziesz teściem i pewnie starym zgredem :rolleyes: Jak widać szanujesz matkę swojej żony ,wiec nie dziw się ,że masz jak masz .... :D Twoja żona też ma taki szacunek do teściów jak Ty ? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Teściowa to skarb który trzeba zakopać,tylko jak to zrobić żeby nie siedzieć?haha to tyle w temacie mojej teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Meg5, coś dużo tych doświadczonych zięciów :P nie sądzisz, że coś w tym jednak jest?

@Mat na pewno jakaś prawda w tym jest ,ale dajcie spokój ,bo często jest tak ,że rodzice zostają sami ,nie pracują i z powodu nadmiaru wolnego czasu nadmiernie interesują się życiem dzieci . Ja nie ma problemów z teściową ,ani mój mąż z teściami ,ja wiem że obie strony chcą dla nas jak najlepiej . Ale to moje życie ,jak widać Wy macie inaczej . Ja tu nie bronie teściowej w sensie kobiecej solidarności ,tylko nie będę ubliżać kobiecie ,która nic mi nie zawiniła . ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja teściową traktuje obojętnie nie jestem mściwy czy jakiś czepialski, jest to jest,choć nie ukrywam że lepsze mam samopoczucie jak jej niema,[ostatnio nas "nawiedziła" 6 miechów temu więc nie ma co narzekać] ;)

zgredem raczej nie będe bo charakter mam jak bym to określił zbyt wesoły :rolleyes: ,ja kiedyś będe może teściem ale Ty Meg będziesz "tylko" teściową - czyli zgóry na gorszej pozycji :lol:

moja przczółka na "swoją" teściową coś tam czasem mruczy ale nie wsłuch*je się co,bo jakoś nie mam czasu z nią o tym gadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Teściów mam prawie od 10 lat . Pisanie w tym temacie to pewien problem , pisać poważnie , czy z "jajem" ? Trzecia droga ( 2w 1) wychodzi Kolegom średnio i jeszcze te "przczółki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz co @esgreg ,Ty już teraz jesteś na przegranej pozycji ,a ja dopiero będę B) :lol:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja tu nie bronie teściowej w sensie kobiecej solidarności

 

A może jesteś już teściową i przeniknęłaś w nasze szeregi??????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Spokojnie ,do bycia teściową ,mam dużo czasu jeszcze . A na razie zapamiętaj sobie jedno ,kto ma biust ten rządzi :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Wy macie inaczej .

No ja na swoją teściową też narzekać nie mogę, bo było by to nie fer, ale różne rzeczy już się widziało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj