banan575

Wasz teść i Wasza teściowa

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
a jak do starszej mowisz??? mamusiu :lol: czy tez po imieniu??? :D

Czy też kochanie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A jak ktoś siedzi na tak zwaną kocią łapę to też instytucja teściowej istnieje?

 

Wtedy to maja i jedne i drugie gadane :D , jeszcze jak pol wsi o tym wie ze siedzi sie na kocia lape. Jedyne co rodzice potrafia mialczec to -zencie sie, :D -czemu sie nie zenicie. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

ponad 45tys zarejestrowanych na tym forum a tylko 5osob ma tesciow. :D

 

 

 

Aktywnych z tego jest może 5%

 

Ja póki co jak i większość użytkowników na tym forum teściów nie posiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Ja za to mam dostałem gratis w pakiecie z żoną. Szczerze to nie przepadam za teściową podczas wizyty potrafi 3-4 godziny wymieniać która zaszła w ciąże, w którym jest miesiącu, jaki ma brzuszek itp. (pewnie w jakiej pozycji to się stało też wie) a mnie to wisi i powiewa. Siedzę jak na tureckim kazaniu i nie mam zielonego pojęcia o czym i o kim tak nawija, niestety wszelkie próby wejścia na inny temat kończą się fiaskiem. Po chwili ....aaa ta Kaśka to taką mini założyła do kościoła że wszystkie chłopy się oglądały.... i jazda od nowa. Najlepsze jest to że na końcu mówi że nie interesuje się pierdołami -normalnie nagła krew może człowieka zalać. Teść to poczciwy chłopina tylko lubi sobie wypić a jak sobie wypije jest dość upierdliwy potrafi kilkanaście razy powtarzać jedno i to samo i nie dopuścić nikogo do słowa. Tak że nasze wizyty ograniczamy do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Oficjalnie teściów posiadam od września tego roku. ale juz za wczesnych czasów kawalerskich serdecznie mnie teściowa nie znosiła i wzajemnie. teraz teściowa udaje że to wszystko cacy, ja wiem swoje.

Edytowano przez janusz20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Teść to poczciwy chłopina tylko lubi sobie wypić a jak sobie wypije jest dość upierdliwy potrafi kilkanaście razy powtarzać jedno i to samo i nie dopuścić nikogo do słowa.

A co ma chłop zrobić, jak ma na co dzień taką "katarynkę", to jak na "dopalaczu" dorwie się do głosu, to mu się wcale nie dziwię, myśli - nie wiadomo kiedy następna taka okazja się trafi. :P

Tylko jest takie przysłowie - "jaka marchew, taka nać, jaka córka, taka mać" także, @binek jak żona zacznie Ci przerywać w pół słowa, to już powtórka z rozrywki. :P :lol:

teraz teściowa udaje że to wszystko cacy, ja wiem swoje.

Masz rację, wulkan też jest cacy, zanim wybuchnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Ja mam teściów ok - 250 km w linii prostej ode mnie :) . Widzimy się dwa trzy razy w roku ( tak trzymać ) . Teściowa super gotuje - i co najważniejsze - moja żona też. Teść - za każdym razem jak się spotykamy, to film mi się urywa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli masz full opcje ,najesz się i już reszty nie pamiętasz :lol: Same miłe wspomnienie z wypadu do teściów :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Same miłe wspomnienie z wypadu do teściów :lol:

A jak by miał teściów pod ręką, to mogło by być, choć nie koniecznie - nie miłe wspomnienia z napadów teściów. :P

Sami widzicie, że warto poszukać dziewczynę jak najdalej od domu, później to zaprocentuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

He :) temat co raz bardziej zaczyna mi się podobać - ktoś powiedział że wyśle swoją nad morze - po co ? a niech się do piachu przyzwyczaja :D

Edytowano przez andrzej612b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

ponad 45tys zarejestrowanych na tym forum a tylko 5osob ma tesciow. :D

 

@Jaro Ty jestes taki rodzynek na tym forum bo masz 2 mlode kobiety. :D

 

Tak mnie ciekawi jedna sprawa.

 

Do Tej mlodszej mowisz kochanie albo po imieniu, a jak do starszej mowisz??? mamusiu :lol: czy tez po imieniu??? :D

 

czy tez po imieniu!???

Ty mnie chyba podrywasz albo jak w tym kawale : "Pyta juhas bacy: Baco, jak to jest, że Ziemia się kręci?

Baca: Widzis Jądruś, Ziemia, jest to taka kula okrągła, no i się krynci.

Juhas: Baco, ja wiem, że Ziemia jest to taka kula okrągła, ale dlaczego ona się kręci?

Baca: Widzis Jądruś, Ziemia jest to taka kula okągła, no i ma w środku taką ośkę, no i na tej ośce się krynci.

Juhas: Baco, ja wiem, że Ziemia, to jest taka kula okrągła, ma w środku ośkę, no i na tej ośce się kręci, ale jak to jest, że ona się kręci?

Baca: Widzis Jądruś, Ziemia, jest to taka kula okrągła, ma w środku ośkę, a na końcach tej ośki są takie cypecki, no i w tych cypeckach ona się krynci.

Juhas: Baco, ja wiem, że Ziemia, to jest taka kula okrągła, ma w środku ośkę, a na tej ośce cypecki, ale jak to jest, że ona się kręci?

Baca: Jądruś, cosik mi sie widzi, ze ty chces w morde dostoć…"

PS.Jak wyglądasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rozbawiłeś mnie do łez. :lol: :lol: :lol:

Nie chciał bym być na miejscu tego zięcia. :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Nie no ta tesciowa to jakas porazka.

 

Nie dosc ze wyszla i kiecke Jej rozdarlo :D to po chwili wpadla do tego rowu jak zul :lol:

 

Zieciu dopiero bedzie mial przechlapane jak Ta tesciowa filmik na yt znajdzie. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Porażka, to by była, jak by rano majtek nie ubrała. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Nie mam teściowej ani teścia,dziewczyna mówiła że jej ojciec lubi popić to nie wiem co bedzie jak bede mu odmawiać skoro nie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Też nie mam teściów będąc kawalerem. żadna nowość w tej kwestii :P

Alamo, alkohol to nie twój problem, może przy Tobie teściowi będzie lżej rzucić nałóg, do picia przecież się nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na wsi choć kropelkę musowo, a w ogóle z teściem :P inaczej to się całkiem zmarnujecie, żadnego poważania nie będzie. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To prawda z tą kropelką, a nawet pity w największych ilościach ale z umiarem nie szkodzi :P

Alamo co zrobisz jak okaże się,że nie zaproponuje Ci tych %, a zachęci do ożenku z własną córką? Też odmówisz :lol:

 

inaczej to się całkiem zmarnujecie

Eee tam,

podobno dobrego knajpa nie zepsuje,

a złego kościół nie naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
co zrobisz jak okaże się,że nie zaproponuje Ci tych %, a zachęci do ożenku z własną córką?

No %- ty skonsumuje sam, a córki już nie. :P i córki nie można trzymać bez końca w domu, bo się jeszcze zepsuje, a %-ty nie, jak się już trafi amator, to nie ma co wybrzydzać, bierz chłopie za darmo i masz moje błogosławieństwo na dalszą drogę, bo będzie ci potrzebne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj