Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek16m

Gregoire-Besson

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
brzozak2    236

czym ciagacie ten plug? zawieszany, czy polzawieszany? jaka rama i odkladnie? masz przedpluzki czy listwy scinajace?

czym ciagacie ten plug? zawieszany, czy polzawieszany? jaka rama i odkladnie? masz przedpluzki czy listwy scinajace?

Ciągnik który obecnie współpracuje z pługiem to CLAAS AXION 850 - 230 km, pług jest półzawieszany na jednym kole podporowym co do ramy to nie wiem co mam napisac ( ? ) masywna to jest nawet bardzo , ma zmienna szerokosc robocza ale trzeba przekrecac sruby a teraz rama jest ustawiona na 2,60 metra bo taki jest szeroki wał, a odkładnie są pełne no i ma tylko przedpluzki. Obecnie negocjujemy cene ciagnika fendt 933 i bedzie trzeba do niego kupic nowy pług oczywiscie bessona, przegubowy na wozku ale do orki po caliznie bo sa lepsze osiagi.

Pozatym kupilismy Vaderstad cultus i okazało sie ze nasze ciagniki sa za słabe ( w uprawie uzywamy tylko Massey ferguson 200 km i Claas 230 km ) i chyba to jest główny bodziec do zmiany ciagnika na jakis o normalnej mocy.

pozdrawiam

Spojler    1
Czemu wy wszyscy tak na korbanka narzekacie? Ja wszystkie nowe maszyny mam kupione u niego i jakoś nie mam powodu do narzekania...

Bo masz zniżki <_<

gb-francuski sprzęt to nic dobrego

Wiadomość z agroFakt.pl

brzozak2    236

@lukasgregoire

rama - chodzi o profil - masz pewnie 150x150

odkladnie - jaki rodzaj srubowe, polsrubowe, cylindryczne?

jaka masz glowice??

do fendta 933 9 skib!!!!!! to strasznie duzo, do takiego plugu zaczepilbym jakiegos mocnego cat-a tak pod 500 KM <_<

ale oczywsicie kazdy dobiera sprzet do swoich potrzeb i mam nadzieje, ze wie jak to bedzie sie sprawowac, tylko chcialbym cie wyprowadzic z bledu i dodac cos do wypowiedzi z innego temat, ze kazdy ciagnik takiej mocy zachodniej marki posiada system zarzadzania uwrociami, a fendtowi serii 900 mowie zdecydowane nie <_<

moj znajomy ciaga (stara) 930 plug 6x40 (chociaz myslalem wczesniej, ze ma rozstawiony na 50) :lol:

@lukasgregoire

rama - chodzi o profil - masz pewnie 150x150

odkladnie - jaki rodzaj srubowe, polsrubowe, cylindryczne?

jaka masz glowice??

do fendta 933 9 skib!!!!!! to strasznie duzo, do takiego plugu zaczepilbym jakiegos mocnego cat-a tak pod 500 KM <_<

ale oczywsicie kazdy dobiera sprzet do swoich potrzeb i mam nadzieje, ze wie jak to bedzie sie sprawowac, tylko chcialbym cie wyprowadzic z bledu i dodac cos do wypowiedzi z innego temat, ze kazdy ciagnik takiej mocy zachodniej marki posiada system zarzadzania uwrociami, a fendtowi serii 900 mowie zdecydowane nie <_<

moj znajomy ciaga (stara) 930 plug 6x40 (chociaz myslalem wczesniej, ze ma rozstawiony na 50) :lol:

Hmm ten fendt 933 moc maksymalną ma 330 kM co w przeliczeniu wychodzi 36 KM na jeden korpus wiec tak jak powiedział mi przedstawiciel gregoire 6KM mam jeszcze zapasu na jeden korpus przy rozstawieniu 9 x 40 a w dodatku pług ciagany idzie o wiele lzej od zawieszanego:) oczywiscie wał odpada bo bedzie zbyt szeroki. W moim bessonie profil ma 150mm x 150mm i wpełni wszystkie otwory sa tulejowane, odkładnie półśrubowe a głowica obrotu - listwa zebata prowadzona przez dwa siłowniki.

Marzenie miec cat-a 500 km :lol: ale zamało mam pola musiał bym miec z jakis 1000 ha zeby ten ciagnik sie amortyzował :lol: a znajac zycie to fendt be3dzie wszystko robił przez pierwsze 2 lata ( orka i siew ) B)

brzozak2    236

wiec czekamy na foto-relacje, no i filmiki rowniez <_<

w tym roku juz bedzie pracowal ten zestaw??

dlaczego 933, a nie 936 - przeciez roznica w cenie jest smiesznie mala, w sumie to mozna powiedziec, ze pomijalna <_<

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować