Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez klusek
      witam!Mam pytanie czy warto by było zakładać do ładowacza TROLL 350 koła??I jeżeli tak to jak to wykonać??
    • Przez RycerzNocy
      Chciałbym założyć felgi i opony 10/15 (takie jak są w rozrzutniku obornika) do c-360 i co muszę przerobić aby móc je założyć.
    • Przez MAti21
      Witam , mam taki problem , a mianowicie mam ursusa 3512 na szerokim ogumieniu (opony tylne takie jak w c-360)
      i jest on zbyt szeroki np aby zapiąć do niego sadzarke do ziemniaków.
      czy ktoś go kiedyś próbował zwezić ? czy jedynym spodobem jest zmiana ogumienia?
    • Przez ursus1991
      Witam posiadam rozdzielacz,filmy Dinoil typ chyba MD2-M16X1,
      Coś takiego:
      https://mimo.pl/de/sklep/produkt/309_rozdzielacz-hydrauliczny-md2-m16x1,5z160--a1x2n-pt.html

I chciałem się zapytać czy można to jakoś przerobić, żeby założyć do tego linki i podłączyć joystick?
    • Przez tomaszek83
      Witam

Czy takie rozwiązanie http://www.agrofoto....e/170819-posow/ sprawdza się przy rozrzucaniu obornika?
      Rozsypał mi się posuw przy polskim jednoosiowym rozrzutniku i zastanawiam sie czy taka przeróbka zdała by egzamin.
      Mam w domu dwa koła 45 i 11 zębów tylko czy to nie będzie za małe przełożenie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.