Zaloguj się, aby obserwować  
juras390

agregat uprawowo-siewny awemak

Polecane posty

juras390    2

ma ktos cos takiego z packerem 3 m ma chodzic z john deere 6310 da rade czekam na opinie

Edytowano przez juras390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz15    1

za jaką kase możesz go mieć? ma dwa siłowniki na hydro paku i jaka średnica pakera? gdzieś na składnicy widziałem agregat tej firmy tylko zwykły uprawowy to moim zdaniem za słaba konstrukcja wałków była te płaskowniki jak żyletka na wałkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz15    1

no nawet tylko brak mu belki najazdowej a to na prawde przydatna sprawa zwłaszcza jak zepniesz z siewnikiem chyba że masz euro haki i ten przedni wał moim zdaniem powinien mieć badziej wygięte płaskowniki w kształcie struny to by lepiej mielił bryły a on ma tylko tak delikatnie ale to moje zdanie! a zobacz u nich mój brat w tamtym roku kupił tam uprawowo siewny tylko 2,7m wiem że też mu cene dobrą zrobili tu masz ich strone www.rol-max.com ja u nich kupiłem pług w lecie i szło się z nimi dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras390    2

noi dzis agregat dojechał cena 8300 produkcji AWEMAK 2 lata gwarancji packer hydropak regulacja głebokosci 0-12 cm masywny i moim zdaniem ok. jutro wstawie foto zestawu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    27

zależy co będziesz robił ja mam z agromaszu agregat talerzowy mam talerze 510 i jestem bardzo zadowolony i ten rok będę użytkowal po raz trzeci a agregatem uprawiam, talerzuję po kukurydzy nic się nie zapycha i po żniwach wszystkie pola nim podoruję a mam 50 ha ziemi i narazię nic nie narzekam a kolega ma z unii i wogólę nie jest zadowolony bo oni to tego agregatu mają talerze tylko 460 średnicy i wszystko się zapycha. 510 talerze można mieć z unii ale już jako agregat ciągnięty ale powiem szczerze z unii większość nie jest zadowolonych a ceny to już nie mówię drogo jak diabli

 

aha a ziemie mam różne od piachu aż pod gliny większość mam ciężkie ziemie a mam 3 metrowy i robię ciągnikiem MF 6290 135koni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wel    0

No właśnie u mnie dużo ludzi narzeka na agromasz że to słaba stal itp, temu jest tańszy od unii. Ja to już zamówiłem aresa. Zobaczymy jak będzie się spisywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    27

ja naprawdę nie narzekam tak jak napisałem trzeci rok mam i żadnej awari w zeszłym roku agregat dużo napracował bo wszystko zmarzło i trzeba było jeszcze raz uprawiać a mam wał rurowy i croskill ale z crosila nie jestem zadowolony za mała średnica a kolega ma ares to strasznie narzeka więc każdy musi sam wybrać co bedzie dobre bo tak naprawde każdy ma inne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj