Skocz do zawartości
master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtekd    1828

Jacuś zasrańcu nie łam się twój ukochany guru Rysiu też POpuścił  ^^

nowoczesna-zesralem-sie-petru.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

jacus    102

ulman kwadrans wczesniej dal  link o tym samym i nikt go nie polubil-wy w ogole czytacie co ktos pisze ??????? 

wojtus  petru to jest takim samym debilem jak ty, tyle ze ty jestes biednym zasrancem a on bogatym i to jest jedyna roznica miedzy wami- wiedza i intelektem to jestescie sobie rowni-jeden rubikon a drugi oczy blekitne jak brazylijskie niebo. :D

jacus    102

chyba to prawda, ze rosja potajemnie placi za trollowanie ukrainy "pozytecznym idota" z calej europy. zboze tanie.plony slabe,podaj namiary na swoich mocodawcow -tez bym cos dorobil w wolnej chwili.........

Ulman    292

Nie martw sie. Niedługo nie bedzie co trollować bo sie UPAina rozleci. Płaci oczywiście Wołodia Putin ale nie dam ci namiarów żebyś konkurencji nie robił

Ansja    345

Czasem warto zrobic STOP. Wymieniacie tu poglady czy sobie nawzajem ublizacie ? Chcecie aby bylo lepiej.To sie sami troche ruszcie zaproponujcie cos od siebie. Napiszcie do kancelarii premiera a moze ktos tam zechce was wysluchac,Jakas nowa ustawe napiszcie. Mozliwosci sa tylko korzystac

KANCELARIA PREZESA RADY MINISTROW

Departament Spraw Obywatelskich

kontakt@kprm.gov.pl

jacus    102

my oczywiscie sobie ublizamy i ponizamy sie wzajemnie-w koncu jestesmy nieodrodnymi synami narodu polskiego. :lol:

probuje sobie przypomniec czy kiedys bylem mlody,glupi i naiwny- kurcze bylem, ale to bylo ponad 25 lat temu, w 89 czy 90 roku mozna bylo miec jakies zludzenia ze cos sie zmienia i to jest naprawde dobra zmiana-dzisiaj nie mam zadnych zludzen czego i ciebie zycze, zebys dluzej nie zyla uluda plonnych nadzieii.......

Ansja    345

Zludzeniami nie żyje,gdyż za dużo w różnych tego typu tematach brałam udział.Niestety.Tylko czy warto sobie wzajemnie robić przykrości? Jeżeli można wspólnie wymyślić coś naprawdę interesującego,mądrego.Obecna Pani premier jest naprawdę bardzo otwarta osoba,odpowiada chętnie na problemy ludzkie,Pisząc w ten sposób do siebie robicie sobie krzywdę.Czy to przynosi wam ulgę.Pewnych spraw już nie zmienimy,nie mamy wpływu.Mając natomiast jakiś dobry plan,chęci dokonania czegoś co jeszcze nikt nie dokonał.Można sie wylamac z mniejszości narodu.Odwagi tylko i chęci.Zmiany robimy my ludzie,tylko mówmy głośno o nich aby inni to usłyszeli.

jacus    102

ja  jestem krakowiakiem i takich ludziach jak duda czy szydlo[ ta liste mozna pomnozyc kilka razy] slyszalem duzo wczesniej niz wy,co najmniej kilka lat wczesniej i co do nich -szczegolnie do nich -nie mam zadnych zludzen to sa .. wpisz sobie jakie chcesz obrazliwe slowa, jak nie wiesz dlaczego ich wlasnie prezes wybral to ci wyjasnie w nastepnym poscie......

jestem na af prawie 10 lat , nigdy wersalu tu nie bylo[cytujac klasyka] poziom byl kiedys na pewno wyzszy a i moderatorzy nie zalowali %, ale dzisiaj internet zszedl pod strzechy mazowieckie, podlaskie i podkarpackie i swoj poziom musze dostosowac do ich wrazliwosci politycznej , nie takich tu mialem przeciwnikow , ich juz nie ma[po prostu dorosli :D ] a ja trzymam straz

ja mam gruba skore wiec byle menda mi zadnej krzywdy nie zrobi.....

garek    67

Jacuś masz szczęście że mi się nie chce pisać bo bym ciebie złamał    i  przeciwienstwie do dddddddddddd zrobił bym to za darmo. 

Ansja    345

Zmarł kardynal Franciszek Macharski były metropolita krakowski.Człowiek zasłużony,pełen pokory,skromności.

jacus    102

ja z tymi przymiotami to bym nie przesadzal-ale w porownaniu z innymi wspolczesnymi  hierarchami to naprawde byl czlowiek wielkiego formatu.

garek - miales wczoraj ciezki dzien ?, zmien polmos  B)

Kas    147

Jacus bez polmosu nie da się! !!! Twoich wypocin . To taka przenośna. Naprawę baz połówki nie ogarniam. A to nawet mało! !!!!!!

jacus    102

dam ci dobra rade-pij po przeczytaniu a nie przed i twoj problem sam sie rozwiaze, po 0,7 dopiero zacznij pisac-przynajmniej alkoholem wytlumaczysz belkot swoich postow.....

Kas    147

Dwie też było za mało. Wy tam prawdziwi Polacy w krakowskim nie źle ciagniecie . No prawdziwi dobrze mówię. No bez ironii! !!

Ulman    292

Pocieszasz się że Jarek przynajmniej nie jest głupszy od Donka? Ano nie jest ale mądrzejszy też nie więc gdzie ta dobra zmiana?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Matey
      W związku z brakiem odpowiedniego tematu na forum dotyczącego "codziennej polityki" zakładam nowy wątek. Tutaj bez obaw możecie poruszać tematy polityczne związane m. in. z dopłatami bezpośrednimi czy projektami ustaw
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy