Skocz do zawartości
master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ereksio    129

Interesy Niemiec z Amerykanami to inna bajka. Tak naprawdę trzeba się zastanowić nad relacjami tych państw w tym okresie. Wujek Adaś H. był mocno finansowany przez USA które bardzo długo opierały się udziałowi w wojnie. Rodzina Bushów to tylko mały przykład. Jak zwykle USA czekały aby Europa się wykrwawiła i wówczas łatwiej było jej zaoferować zyskowną dla siebie a niezbędna dla Europy pomoc. Z drugiej strony amerykańskie koszery posłużyły się Niemcami do pozbycia się nadwyżki pejsatej biedoty . Trudno oszacować kto komu pomógł po wojnie. Czy USA w odbudowie Niemiec czy Niemcy w rozwoju gospodarczym i militarnym USA. Wszak to amerykanie przejęli większość zrabowanych przez Niemców skarbów i ich uczonych, a trzeba wspomnieć ,że Niemcy w tym czasie posiadali najlepiej rozwiniętą myśl techniczna i naukową. Widać to po twórcach programu nuklearnego oraz rakietowego NASA. USA nigdy nie pomagały nikomu bezinteresownie. W bliższej czy dalszej perspektywie czasowej każdy kraj został przez nich wydudkany chociaż nie zawsze miał tego świadomość.

post-27529-0-41430100-1444416985_thumb.jpg

Kaszlak79    69

Co nie zmienia faktu, że przeciętny Muller lepiej miał w Niemczech Zachodnich niż Wschodnich. Bez względu na to, jaką teorię do wyzwolenia tego kraju w 1945 roku przykleimy.

ereksio    129

A niby w jaką stronę uciekali bogaci  naziści przed ruskimi żydami. Po Stalingradzie Niemcy do Rosji się nie pchali.

post-27529-0-91652300-1444475681_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

mirro    242

Oj tam, o jtam. Wtedy uciekali teraz sprzedali im oszukanego Volkswagena, dadzą sobie radę.

Ywa    500

http://www.zaborcza.pl/ewa-szydlo-kazdy-uchodzca-musi-zjesc-przymusowo-schabowy/

"PiS wygrywa wybory co za tym idzie, Beata Szydło zostanie premierem, już zapowiedziała swoje pierwsze czynności związane z uchodźcami.  Rozporządzenie premier Szydło wstrząsało wyznawcami Islamu, otóż nakazuje ona zjedzenie schabowego z wieprzowiny przez każdego uchodźce, mimo ,że jedzenie wieprzowiny w religii Islamu jest surowo zabronione.

– Takie posuniecie wyeliminuje fanatyków religijnych a co za tym idzie również terrorystów –"

:blink:

:lol:

mirro    242

A to schabowym mają się otruć? No chyba że ziemniakami. Ale kwaszonego ogórka to napewno nie przeżyją. Tak dać i ogórka.

jacus    102

ja bym sie tak nie smial-jak uczy historia to za x lat bedziemy wpieprzac kuskus,a swin to nawet w zoo nie bedzie.

Ywa    500

Wobec takich restrykcyjnych przepisów, chociaż jestem 100% ZA zdrową żywnością, niech rząd dotuje tą żywność dla sklepikarzy (nie orientuję się do końca)

Sklepik szkolny mógłby stać się jedyną okazją dla dzieci, aby poznałyby, co to jest w ogóle zdrowa żywność, wobec tego czym zalewają nas w marketach....masowymi, tanimi produktami, o długim terminie ważności dzięki cudotwórczym specyfikom.

Z drugiej strony cóż za problem kupić sobie drożdżówkę czy batona przed czy po szkole.....no chyba nie zakazują tego jako drugie śniadanie przyniesione z zewnątrz....  A nawet gdyby, to jeśli ktoś już jest takim łakomczuchem to pewnie ukradkiem zje w ustronnym miejscu, tyle tylko, że biedny w stresie mógłby nabawić się czegoś.

Reasumując jestem ZA takimi sklepikami ze zdrową żywnością w szkołach, ale koniecznie dotowanymi. Przydałaby się do edukowanie dzieci w tym kierunku w szkołach, choćby jakieś sporadyczne prezentacje, gablotki informacyjne itp........ a nie zakazywanie zjadania np.batoników przyniesionych z domu. Mądre dziecko wybierze samo. Nic na siłę.

Ywa    500

Ja oczywiście wybieram się... :) Niestety nie do stolicy.

P.S. Śmiałam się dziś, ponieważ przyjaciółka-biblitekarka dostała polecenie służbowe z pracy, że musi być obecna więc jest nieusatysfakcjonowana takim nakazem.

Ja z radością jej potowarzyszę ;)

Edytowano przez Ywa

Tomasz78    337

To tak jak za komuny 1 Maj ,nakaz odgórny ,trochę to dziwne, lecz różnica wielka ,ale pozytywna

Mattti    405

Ja tam pół Polski mam do przejechania, kilka przesiadek z autobusu do pociągu itd, ale od zeszłorocznego Marszu żyłem jutrzejszym cały rok... :D

jacus    102

nawet kabaretowa noc listopadowa byla nudna jak ten marsz, zadnej ikry,pomysly, walki i ognia, kabaret dorownal rzeczywistosci, na szczescie mamy nowy sejm i rzadne kabarety go nie przebija i bedzie ubaw po pachy, od razu zaczelo sie przedstawienie, z marnym ale jednak udzialem faszystow-pardon nacjonalistow..

Mattti    405

Cooo? Boli dupka, co? Niestety, jedyne co możesz zrobić, to wylewać swoje żale w internecie ;)

3992661000_1447366627.jpg

Ywa    500

Węgry rozliczyły się z Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Spłaciły prawie 721 milionów euro - poinformował w środę węgierski bank centralny. Jest to spłata przedterminowa; ostatnia transza węgierskich zobowiązań wobec MFW była wymagalna dopiero w marcu przyszłego roku.

W 2008 roku MFW i Unia Europejska udostępniły zagrożonym wówczas bankructwem Węgrom kredytowy pakiet ratunkowy w łącznej wysokości 20 mld euro.

z12658341Q,Viktor-Orban--premier-Wegier.

Można ...można?

I dość wygadywania głupot, że nie mamy innego wyboru jak poddaństwo !!!!!!!!!!!!

12219573_1683269681919381_29728109658491

Edytowano przez Ywa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Matey
      W związku z brakiem odpowiedniego tematu na forum dotyczącego "codziennej polityki" zakładam nowy wątek. Tutaj bez obaw możecie poruszać tematy polityczne związane m. in. z dopłatami bezpośrednimi czy projektami ustaw
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy