master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@nie masz u mnie wirtualne piwo i proszę Cie o zaakceptownie mnie, jako swojego przyjaciela(na nielicznej liście)

 

Przypominam, że Tatar chciał swobody, aby robić to co zacytowałeś pod pozorem walki ze Szwedami. Kmicic mu na to nie pozwolił. Tak samo teraz społeczeństwo nie pozwoli garstce robić to na co przyjdzie im ochota pod pozorem walki o wolność. Jak widzisz rozumiem i interpretuje twoje oderwane od tematu cytaty lepiej niż ty sam.

Sądząc po ilości obraźliwych epitetów pod moim adresem widzę olbrzymią frustracje u ciebie. Nie wiem co ją powoduje. Ale weź wyluzuj odpręż się bo ci coś pęknie. Przecież to tylko luźna wymiana poglądów. Ucz się, czytaj dużo może kiedyś bardziej kulturalnie porozmawiamy. Ja tam nikogo nie przekreślam.

pier**licie Hipolicie

P.s Nazywająć cię Jełopem , proszę wszystkich Jelopow o wybaczenie.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Tęcza tęczą ale nie na Plac Zbawiciela z takimi "artystycznymi cudami".

 

Wiadomo było że będą burdy. Wystarczyło wzmocnić ochronę, zwiększyć liczbę policjantów, wezwać do ochrony wojsko i przede wszystkim "pielgrzymkę" skierować tak aby ominęli ambasadę rosyjską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Być może wszystko poszło zgodnie z planem, tyle że

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Posłuchajcie Mariana Kowalskiego, który mówił, jak sam twierdzi, jego prywatne zdanie, to Formuła Marszu się lekko wyczerpała i na drugi rok możemy się spodziewać czegoś nowego :)

 


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Tęcza tęczą ale nie na Plac Zbawiciela z takimi "artystycznymi cudami".

 

Wiadomo było że będą burdy. Wystarczyło wzmocnić ochronę, zwiększyć liczbę policjantów, wezwać do ochrony wojsko i przede wszystkim "pielgrzymkę" skierować tak aby ominęli ambasadę rosyjską.

Organizatorzy zdecydowanie odrzucili możliwość zmiany trasy przemarszu

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nic nie rozumiesz gląbie z rzekomo wyższym wykształceniem.

Potop to nie Tatarzy a Szwedzi. Zostajesz więc zdegradowany , w moim mniemaniu na Jełopa. panie absolwencie wyzszej uczelni.

Nie wiem czy jełop jest gorszy od głąba? Ale sądząc po stopniowaniu tych epitetów przez ciebie. Widzę, że z każdym moim postem popadasz w coraz większą frustracje i twoja bezradność rośnie. Może jednak spróbuj choć raz napisać coś na temat i do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

A czy ja się czepiam B) . Nawet nie ma szans dać synowi na imię Miiiieeetek :D.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy epitet "nieuk" spełna Twoje oczekiwania. Jesli nie znajde odpowiedni wyraz by nazwać twoją indolencję intelektualna , choć przyznam szczerze że sprawi mi to co nieco kłopotu. Niżej Jełopa nikogo nigdy nie klasyfikowałem.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jeśłi to podniesie twoją samoocenę możesz użyć epitetu jakiego chcesz. Nie wiem co na to moderator ale mnie to nie rusza. Wszak piszesz pod własnym nickiem i twoje wypowiedzi świadczą o tobie a nie o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hallo tu ziemia. Jesteśmy na Hyde Parku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

To że piszesz w HP to nie znaczy że możecie się tutaj obrażać.

Jeżeli nie wyluzujecie to zamknę ten temat, zresztą inne też już tak skończyły bo nie potraficie kulturalnie rozmawiać o polityce.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Spokojnie towarzyszu, jak będzie dopiero nawałka zamykaj, na razie jest względny porządek i spokój :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To że piszesz w HP to nie znaczy że możecie się tutaj obrażać.

Jeżeli nie wyluzujecie to zamknę ten temat, zresztą inne też już tak skończyły bo nie potraficie kulturalnie rozmawiać o polityce.

Ja się na nikogo nie obrażam , a Ty masz jakis problem?

Kiedys ś.p Andrzej Lepper powiedział -Sejm to nie Wersal, więc nie widze piodstaw by Wersalem był Hyde Park na Agrofoto , które żyje z naszych postów.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartollini    1

Nie do końca czuję się nacjonalistą. Bardziej czuje się tradycjonalistą o poglądach wolnorynkowych.

W zeszłym roku byłem na marszu, w tym niestety nie mogłem być.

Ruch Narodowy będący przeciwnikiem obecnej władzy jest atakowany a marsz był idealną okazją żeby go skompromitować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja się na nikogo nie obrażam , a Ty masz jakis problem?

Kiedys ś.p Andrzej Lepper powiedział -Sejm to nie Wersal, więc nie widze piodstaw by Wersalem był Hyde Park na Agrofoto , które żyje z naszych postów.

Słuchaj, zaczynasz ostro przeginać z tym wyzwiskami dzisiaj, już jedno ostrzeżenie załapałeś za obrażanie, nie myśl sobie że wszystko Tobie tu wolno.

Więcej ostrzeżeń nie będzie, tylko wylatujesz z forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@xemit napisz choć raz coś poprawnie. Ja jak mówiłem robie błędy w długich tekstach.

No tak, masz prawo. całe 5 liter "MÓRAŻ" .

MAT 912 Wurzuc mnie z forum.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

@xemit trochę się opanuj z tą pisownią.

taki stary,a ...... nie dziwił bym się jakiemuś młodemu,ale ty.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Poslucham rady. Jesli rajcuje was dyskusja samemu ze sobą , to ja spadam. Siema.

Proszę również wyczyscic wszelkie dane związane z wirtualnym bytem-Xemit , oraz traktować od tej chwili wszelkie posty napisane przez ten by,t jako prywatne i chronione prawem autorskim.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Forum ucierpi jak wyrzucicie byt który zwie się xemitem. HubertOjdana był... i nie ma. Już sporo znamienitych postaci odeszło... Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Czy bycie nacjonalistą to coś złego? Czy bycie antysemtą to coś złego? Czy bycie Polakiem to coś złego? Dobrze prosperujący biznesmen,prezes państwowej spółki, człowiek z elit władzy odpowie ,że to wszystko jest złe. Dlaczego więc pedały nie siedzą w swoich mieszkaniach, Żydzi w Izraelu , a rządzący nie rządzą w naszym imieniu dla dobra Polski, oszukując i sprzedając po kawałku resztki kraju nad Wisłą?

Dzień z życia Polaka : Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawe słodzoną ukraińskim cukrem i... szuka pracy w niemieckiej gazecie - znowu nie ma! Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy i a jak jest to za 1200??? Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło! Bo wszędzie nacjonalizm, antysemityzm tylko Polski brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

ciekawe ilu zostalo takich jak ja z numerem cos kolo 2500

 

gdy dorosli rozmawiaja o polityce to dzieci nie powinny sie wtracac-w powazaniu byly kiedys takie stare madre powiedzenia typu[szczegolnie w galicji]-ryby i dzieci glosu nie maja, co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie,rowno z rownem go..o z go,,em itp., ale czasy sie zmienily i ktos kto ma- nascie czy -dziescia lat mysli ze wszystkie rozumy zjadl wlacznie z wlasnym

 

kto sieje wiatr zbiera burze kazdy ekstremista i z lewa i z prawa powinien o tym pamietac, gdyby nacjonalisci sie zjednoczyli to za kilka kryzysowych lat moga stanowic powazne zagrozenie

mam nowego kandydata na wodza[nomen omen] tumanowicz- nazwisko adekwatne do pogladow.

ereksio a ty gdzie powinienes siedziec - w szpitalu bez klamek??? choc to malymi literami[nie raz juz widzialem ten tekst] w wiekszosci jest prawda.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj