master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

gregorius    123

a co mnie jakiś Jarek obchodzi, był gdzie był jego sprawa....


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

tak mogę ja tobie napisać czemu nie byłeś na wojnie?

.

 

 

a Ty byłeś na jakiejś ? to była wojna o wolnośc ,której teraz nie potraficie uszanowac ...więc po co to było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2054

i tu jest problem, nie ważne co, kiedy i gdzie ważne aby w każdym zdaniu mówic na przemian Kaczyński i PIS (jak to było wczoraj w kazdej telewizji), już nawet ludzie nie lubiący Kaczyńskiego, ale mający trochę rozumu zauważają to i mają dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Nie nie byłem, ale jakby nie daj Boże taka sytuacja nastąpiła, pierwszy w szeregu bez wahania, a tak nawiasem mówiąc Wy nie potrafiliście osądzić tych czerwonoarmistów, komunistów jednych, i przez was mamy to co mamy w 89 roku powinna polać się krew i to mocno, tak wywalczyliście wolność, że Jaruzelski dostaje emeryturę prezydencką, a Mazowiecki z honorami jest chowany i do tego żałoba narodowa, który jak wiemy komunistą też był, jeden wielki burdel i szwindel...


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Marsz z prezydentem nic by nie dał co niektórym. Bosak czy Zawisza chcieli zaistniec w mediach i cel osiągneli. Zaplanowano trasę blisko placu Zbawiciela/tecza, skłotu i ambasady. ZZałatwiono własną ochronę aby mozna było z pochodu odwiedzac te miejsca i wszystko poszło jak z płatka. Teraz udają, że nie wiedzą co i kto. Maszerując za prezydentem nikt by ich nawet nie zauważył. W polskiej polityce jest wielu ludzi gotowych posunąc się do wielu rzeczy aby tylko załatwić swój interes.

@gregorius zastanów się co piszesz. gdyby polała się krew ciekawe czy ktoś z twojch bliskich by nie ucierpiał? Dla mnie to jakieś bzdury. Powinna polac się krew najlepiej innych nie moja ot i cały nacjonalizm. Mówisz, że pierwszy byś stanoł. Może, ale gwarantuje ci ,że większość z tych ch*jraków zadymiarzy uciekała by tylko gwizd.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Dobrze że byli tacy ludzie jak Mazowiecki

Nawet nie masz pojęcia o czym piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mnie zastanawia jedno, jak by tak zorganizować jakiś czyn społeczny i porobić trochę za darmo, czy by się chociaż jeden zgłosił z tych zadymiarzy? wątpliwa pewnie sprawa.

Na przykład, jak to drzewiej bywło , polegający na zabieraniu nam rolnikom zboża celem wykarmienia proletariatu w miastach . i tu przyznaję Ci racje , na takim czynie narodowca byś nie uswiadczył. Choć stawiam skrzynkę wódki , przeciwko czapce śliwek, że od lewactwa byś się nieopędzil

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Nie nazywaj odrazu ludzi chcących coś zrobić dla siebie i innych lewactwem. Pamiętam za dzieciaka coś w rodzaju czynów społecznych na wsi. Nikt z robiących te prace nawet w partii nie był. Ludzie poprostu zbierali się i coś tam robili. Wiedzieli, że robią dla siebie. Ciekawe ilu z narodowców, patriotów pomogło by w jakiejś pracy nawet fizycznej na rzecz ojczyzny nie ważne czy całego kraju czy gminy. Większość z tych ludzi slogany ma tylko w ustach a pracą jaką kolwiek najzwyczajniej się brzydzi.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

kolego jedną rzecz Ci przypomnę i radzę sprawdzić, kto z kogo formułę skopiował, i czym to skutkuje obecnie

 

w 2010 w takiej formule RN zaczął organizować marsze, w 2011 znowu się udał, a w 2012 nagle prezydent zrozumiał, że marsz ma sens i splagiatował z RN i zrobił piknikowe obchody, i nagle wszystki mainstream zgodnie z prikrazem pokazywał i wielbił komoruskiego, a narodowcy zostali faszystami, nie mówiąc o licznych prowokacjach.

 

Demokracja hmmm ja sądzę, że idiota nie powinien mieć prawa do głosowania ot taka sugestia, bo tylko idioci wybierają takie lewacta jak ruchy czyi innych komoruskich...


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Nie nie byłem, ale jakby nie daj Boże taka sytuacja nastąpiła, pierwszy w szeregu bez wahania, a tak nawiasem mówiąc Wy nie potrafiliście osądzić tych czerwonoarmistów, komunistów jednych, i przez was mamy to co mamy w 89 roku powinna polać się krew i to mocno, tak wywalczyliście wolność, że Jaruzelski dostaje emeryturę prezydencką, a Mazowiecki z honorami jest chowany i do tego żałoba narodowa, który jak wiemy komunistą też był, jeden wielki burdel i szwindel...

wolnośc to nie jest bezkarnośc ... masz to co masz dzięki sobie chłopie, jesli nie potrafisz sie odnalesc to ''przelewaj krew '' kto Ci broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pamięasz coś z dzieciaka .Dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

kolego, nie wklejaj tutaj wikipediii, bo wikipedia, to żadne źródło to internetowa bzduropedia

 

Ja idę spać, pora na mnie

 

Pisze to co uważam za słuszne, i mam prawo do publikowania mych wypowiedzi (jeszcze), moim zdaniem powinna być Norymberga dla komuny, rozliczenie doszczętne tych czerwonych karłów, którzy dzięki układowi w Magdalence, wyszli bez szfanku i jeszcze na tym sie wzbogacili, o krew rządzących mi chodzi oczywiście,

 

A na drzewach zamiast liści, będą wisieć komuniści!

 

 

 

Czołem Wielkiej Polsce!

Edytowano przez gregorius

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@gregor o jakiej ty krwi mówisz, bo na pewno, nie o krwi wtedy rządzących. Co wg. ciebie mieli zrobić Polacy, wziąć kawałek kijka i pogrozić generalicji, wojsku,milicji. Pieprzysz o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1258

akurat ja i co niektórzy tutaj koledzy to przeżyli swoje i coś tam dla tego kraju wypocili ....więc daruj sobie takie teksty jak sam masz wyprany mózg... bo niby co możesz wiedzie jak w pieluch robiłeś jak trzeba było stac po słusznej stronie żebyś teraz mógł głupoty wypisywac.

Mógłbyś rozwinąć i napisać co takiego 'przeżyłeś i wypociłeś' gdy 'trzeba było stac po słusznej stronie'? :)

Byłeś pod Stocznią , czy może na barykadach pod którąś z kopalni?

A może po prostu lubisz ''głupoty wypisywać'' ;)

Po sposobie w jakim odnosisz się do adwersarzy , można wywnioskować , że niewiele złego Cię w życiu spotkało.

Jako , że wiem żeś jest mistrzem ciętej riposty , uprzedzam , że z mojej strony takowej nie będzie :P


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019

trzeba bylo przyjechac do krakowa, pis mial swoj marsz , nop swoj nawet sie w pewnym miejscu spotkali i co-wielkie nic, kaczynski jak zwykle bredzil, narodowcy polscy i wegierscy w liczbie kilku setek przeszli przez miasto bez strat materialnych ,wykrzyczeli swoje faszystowskie bzdury, nawet kibole wisly i cracovii sie nie mordowali jak zwykle-to normalni bandyci bez narodowego zaciecia[zreszta jedni to "psy" a drudzy "zydzi" wiec tonie ich klimaty]- mozna normalnie[no jak na nasz kraj] swietowac.

 

i tylko pamietajcie ze 11 XI to sztuczne swieto wymyslone po smierci pilsudskiego-w tym dniu NIC waznego sie nie wydarzylo[oprocz zakonczenia I wojny], polska tak czy siak by powstala[tak i jak kilka panstw typu wojowniczych czech]

 

mysmy powinni swietowoc "zaduszki witosowskie", pare dni temu w wierzchoslawicach jak co roku wspominano jednego z najwybitniejszych politykow polskich, wspoltworce ruchu ludowego [nie mylic z psl-to parodia partii ludowej] gdyby nie wincenty witos i mobilizacja mas chlopskich w 1920 polski by nie bylo-to wlasnie wtedy przesadzila sie niepodleglosc


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Tacy jak gregorius przelewali by najchętniej krew tylko czyjąś. Dla mnie słowa, że krew powinna się polać to bzdura totalna. Ciekawe czy to samo powiedział by stojąc przed plutonem zomowców z naładowaną ostrą amunicją bronią. Teraz to się można mądżyć, gdy jest pokój.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Obojętnie jaki to by nie był czyn, to ja stawiam skrzynię wódki że byś ich tam nie uświadczył. Nie Jesteś Xemit jakimś młokosem i ja też nie, powiedz to tym co dniami i nocami odbudowywali Polskę po zniszczeniach, co to byli sami towarzysze? a może dorobili się na tym kokosów, czy raczej garbów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

kolego, nie wklejaj tutaj wikipediii, bo wikipedia, to żadne źródło to internetowa bzduropedia

masz coś z głową chłopie , nie pomożemy Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Dzisiejsza policja i prewencja to siusiumajtki, tamci wiedzieli jak machnąć pałką, żeby nie został ślad a bolało jak cholera.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Najlepiej wszystkich innych nazwać lewakami. Sam znam wielu pracujących w prl u którzy w partii nie byli. A naprawdę ciężko pracowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj