master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

kozulek2    228

chodzi o to własnie zeby nic nie załatwiała za mnie, to teraz załatwia wszystko za mnie jak nie nasza władza to unia, tylko tego co naprawde potrzebne nie załatwia

znowu będziesz beczał że Ci gospodarka pada? kasy więcej byś tylko chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

@kazulek widzę ze jesteś pierwszy do prania tych gaci ;[

Ty za to pierwszy do rzucania mocnych słów z których nic nie wynika ,wyhamuj

 

 

@karol spróbuj pomyśleć- jeśli to nie będzie zbyt bolesne doznanie :D - jakie skutki gospodarcze i polityczne będzie mięć to wku..ianie naszych sąsiadów :o


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Oj jakiś ty mądry, ciekawe kto za to zapłaci. ;[

 

Nie pochwalam rozrób, ale np podwyżki posłów też idą z naszej kasy i są to o wiele większe wydatki, nei wspominając o chorych paktach klimatycznych, które chcą zniszczyć naszą gospodarkę, ciekawe kto za to zapłaci? :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ty, ja i my wszyscy, a dodatkowo jeszcze za te burdy. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

tacy jak TY to tylko sr** potrafią w gacie , a wyprac nie ma komu?

 

Jest komu !przecież Ty to lubisz robic. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

kozulek

mam inne zródło utrzymania a toto co mam to zabawa raczej nie gospodarka

takze daruj sobie te docinki miszczu cietej riposty

Edytowano przez koma666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hereford    18

Xemit chwale sie że moge ulżyć ci w cierpieniu i znaleść jakiegoś stwora do pobzykania:-) może to będzie miłość kto wie różne żeczy na starość sie zdążają .

Co do mojej pracy mam to szczęście w życiu że nie muszę pracować :-) a zajęty jestem przez rodzine i jaka by ona nie była to MOJA! I na ten poziom nie wchodzimy ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

 

Jest komu !przecież Ty to lubisz robic. ;[

popracuj nad ripostą kolo , bo to cienkie ..co tak skromnie krzykaczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Wiecie, czytając wasze komentarze, w sercu mi się was żal robi, no cóż, kiedyś to zrozumiecie....

 

mariusz i kozulek wasze wypowiedzi są bardzo wysokich lotów, takich, że mój głupi rozum ich nie ogarnia, no ale cóż lewak to lewak, a narodowiec to narodowiec, tak na marginesie jesteście mniejszością :D :D

Moje wypowiedzi to wypowiedzi prostego chłopa ze wsi , to TY pier%%lisz coś od rzeczy , sam nie rozumiesz o czym ty piszesz ,nie jestem ani lewakiem ani mniejszością , ja chcę żyć w normalnym kraju , ale tacy jak TY nie zapewnią tego na pewno .

Sam nie wiem co gorsze w tym taki chory fanatyzm jak u @ gregor... :unsure: czy jakieś drobne incydenty na marszu jak niektórzy piszą........... :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeżeli nie zaczniecie normalnie dyskutować, to zaraz zamknę ten temat! ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

ciekawe co się kryje tak naprawdę za tym ;;GRIEGORIUSEM;; - cóż to za Narodowośc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Młodzi koledzy nie wiedza co to długa pała zomowca (ścieżka zdrowia)

 

 

mamy za dobre czasy można manifestować , protestować i td ale jak ktoś robi zadymę i to tak dla sportu to dzisiejsze prawo ...

przydało by się pała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Nie czerwona, nie tęczowa, tylko Polska Narodowa!

 

Stop homopropagandzie, sto lewactwu, moim zdaniem jak Mikke powiedział dobrze, ze ten homosymbol "równości" spłonął, mam nadzieję, że w niedługim czasie ten okrągłostołowy burdel się rozsypie, i przyjdzie słuszna władza!

 

Czołem Wielkiej Polsce !

Coś niektórych bardzo te słowa zabolały i strasznie się rozwścieczyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

dokładnie , pamiętam czasy jak za ogolony łeb- wiadomo co robili ;) ...oj czasem sam mówię KOMUNO wróc

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Widzę, że macie problem z moją osobą, no cóż możecie się śmiać, ale to co w sercu i w głowie mam to już tego nie ogarniecie. Widzicie, ja taki fanatyczny narodowiec, skrajny prawicowiec, faszysta jakoś może się kulturalnie odnieść do komentarzy a wy "normalni" jakoś od razu wulgaryzmy, i inne wyzwiska. Cóż mainstreamowe media, zrobiły wam tak zwane pranie mózgu i tą sieczke co mówią w głównym ścieku spijacie jak pszczoły nektar z kwiatu, może się obudzicie, i telewizję wyłączycie, wyjdzie wam na zdrowie :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

@GREGOR kto tu jest po praniu mózgu to dla mnie jest oczywiste ..........

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Pisz co chcesz, ale prawda jak oliwa wyjdzie na wierzch w pewnym i słusznym momencie, idź dalej oglądaj Fakty, Wiadomości, Wydarzenia i chwytaj pełnymi garśćmi te "argumenty" postkomuny, ja staram sie patrzeć obiektywnie na rzeczy, ale po twej osobie jakoś tego nie wiedzę, Polska się oddala trzeba o nią walczyć, bo niedługo będziemy nieformalną republiką niemiecką, nie wiele do tego brakuje...


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mnie zastanawia jedno, jak by tak zorganizować jakiś czyn społeczny i porobić trochę za darmo, czy by się chociaż jeden zgłosił z tych zadymiarzy? wątpliwa pewnie sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

. Cóż mainstreamowe media, zrobiły wam tak zwane pranie mózgu i tą sieczke co mówią w głównym ścieku spijacie jak pszczoły nektar z kwiatu, może się obudzicie, i telewizję wyłączycie, wyjdzie wam na zdrowie :)

akurat ja i co niektórzy tutaj koledzy to przeżyli swoje i coś tam dla tego kraju wypocili ....więc daruj sobie takie teksty jak sam masz wyprany mózg... bo niby co możesz wiedzie jak w pieluch robiłeś jak trzeba było stac po słusznej stronie żebyś teraz mógł głupoty wypisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2054

"Spalono Tęczę na Placu Zbawiciela. Nareszcie!!! To jest plac Zbawiciela, a nie plac zboczeńców" - napisał na Facebooku Wojciech Cejrowski.

Dodał, że

 

"Każdy Polak ma konstytucyjne prawo nie lubić Ruskich i głośno o tym mówić ile tylko mu się podoba. Każdy Polak ma konstytucyjne prawo obrzucać ruską ambasadę (nie ludzi, tylko posesję) wszystkim, czym tylko chce, a policja ma obowiązek skutecznie bronić placówki dyplomatycznej nawet tak wrogiego państwa, jakim jest Rosja".

 

dobrze gada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Mogę zrozumieć kierownictwo parti politycznych bo tam jest walka o miliony ale nie rozumie fanatyzmu zwykłych ludzi jak można dać sobą tak manipulować

język jest ten sam musolini hitler stalin kto chce to sobie dopisze ....

 

Twożenie poczucia zagrożenia ,walki , napuszczanie ludzi na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Ja żałuje tylko jednego: Dlaczego Polacy tylko tego jednego dnia nie mogli by razem wspólnie pomaszerowaćna czele z demokratycznie wybranym Prezydentem, kiepskim premierem, nędzną opozycją i narodowcami, czy też innymi debilami. Pokazać światu że to nasze święto bez podziałów...

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Podobno według jednego z ministrów policja ma monopol na przemoc, także o co wam chodzi. A Ci którzy zasłaniają się wypowiedziami typu "że mogłeś stać po słusznej stronie" proste nie dano mi żyć w tych czasach, takze daruj sobie takie odniesienia, tak mogę ja tobie napisać czemu nie byłeś na wojnie?

Kozulek a jaka to słuszna strona była, bo po twoich wypocinach trudno mi na to pytanie sobie odpowiedzieć...

 

No cóż nie każdy musi na milony lecieć, są i ludze którzy mają inne ideały niż tylko kasa...


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj