master20002

Nacjonalizm

Polecane posty

Ulman    5531

Pojęcie niemierzalne. Nieokreśloność i ogólność daje szansę aby każdy zagubiony czy przegrany uczepił się tej ostatniej deski ratunku.

Nie mylić tego z patriotyzmem. Patriota bowiem swoją codzienną pracą, borykaniem się z kłodami rzucanymi pod nogi buduje potęgę swojego kraju. 

Duma narodowa daje szansę żulowi by powspominał dokonania innych, być może już nie żyjących i powiedział "no to im pokazaliśmy".

Ale sam d*py nie ruszy.

A teraz mażecie mnie ugotować.

W jakimś temacie PISowski głupek coś pisał że Europa ma u nas dług bo wiele wieków temu chroniliśmy ich przed najazdami turków i mongołów :D  Zapewne rozpierała go duma narodowa ale kazdy normalny europejczyk dzis zabiłby go śmiechem. My tez pewnie mamy jakiś dług wdzięczności u sąsiadów bo coś tam. Duma narodowa to opium dla ludu i to ciemnego ludu.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Duma narodowa nie jest opium. Moim zdaniem to jest jak chleb. Obok hymnu i godła powinna łączyć Polaków. Piszesz że mało kto na zachodzie pamięta że Polska chroniła przed wiekami Europe, przypomnę tu o nie tak dalekiej wojnie polsko-bolszewickiej, o wynalezieniu przez polaków wykrywacza min, o przęjęciu planów v1 v2, rozszyfrowaniu enigmy i o innych rzeczach które dokonali Polacy podczas II wojny światowej co bezdyskusyjnie skróciło wojnę. Zachód zachodem ale Ty jeśli uważasz się za Polak i twierdzisz, że duma narodowa jest opium dla ciemnego ludu, to  jest źle delikatnie mówiąc.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Dla mnie jest to duma z historii Polski, z dokonań naszego oręża i nie przeczę ze możemy być dumni ale duma narodowa  to niewiadomo co - taka wydumka :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

A nie lepiej po prostu podziwiać dokonania innych zamiast być z nich dumnym? Może lepiej brzmi to w odniesieniu do własnych dokonań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ja jestem raczej krytyczny do Polski i Polaków. Wtedy można na trzeźwo oceniać. No i wychodzi dosyć smutno bo nie ma za bardzo z czego być dumnym. A sam nacjonalizm to taka trochę choroba.

 

 

 

Ale co ja wiem - ja jestem jawnym antynarodowcem i nie widzę w sobie zbyt wiele patriotyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

a ja jestem milosnikiem nacjonalistow wszelkiej narodowosci :D  :D  :D , a mimo tego jestem patriota,zeby wiedziec dokad idziesz musisz wiedziec skad wyszedles,

kazdy narod ma swoje wielkie i nedzne chwile-z polakami nie jest inaczej,  pisze o tym prawie w kazdym poscie a mimo tego wierze w wielkosc narodu, swiat nie jest czarno-bialy, dziwne ze wy mlodzi wychowani na 1000 kolorow widzicie tylko dwie barwy.

 

do pewnych spraw trzeba dorosnac- jutro 1 XI , kolo mojego wujka jest pochowany powstaniec styczniowy[jakos sie do rzeczypospolitej krakowskiej przyplatal] kiedys[po 89] harcerska warta stala, ludzie sporo zniczy palili ale potem zapal ostygl ,jak zostaly 2-ze szkoly w ktorej uczyl- ja zaczalem palic swoje i wyjasniac dzieciom dlaczego trace kase na obcego faceta ktory dawno umarl, a w tamtym roku w swieto zmarlych [czyli 2] wieczorem jestem na cmentarzu i z daleka widze gupe mlodych ludzi ktorzy kreca w tamty rejonie jak tam podszedlem to odeszli , patrze a tam mnostwo zniczy ukradzionych z okolicznych grobow- to pewnie byli mlodzi prawdziwi polacy z onr i taka jest delikatna roznica miedzy mna[za swoje] a nimi [kradzionymi]


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 kobieta ma tyle madrosci, ile splynie na nia ze sperma partnera  :D  :D  :D ,

Tego typu teksty dobitnie świadczą o stanie degradacji umysłu jacusia.


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Umysłu ? Nawet tak nie żartuj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

  :D  :D  :D wieczorem jestem na cmentarzu i z daleka widze gupe mlodych ludzi ktorzy kreca w tamty rejonie jak tam podszedlem to odeszli , patrze a tam mnostwo zniczy ukradzionych z okolicznych grobow- to pewnie byli mlodzi prawdziwi polacy z onr i taka jest delikatna roznica miedzy mna[za swoje] a nimi [kradzionymi]

Byłeś świadkiem przestępstwa !

Czy zgłosiłeś ten fakt policji ?

Zgodnie z treścią przepisu art. 304 § 1 Kodeksu postępowania karnego, każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub policję.

Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

dziedzicu-jestes rownie tepy jak lopata ktora wykopales ten wyrwany z kontekstu cytat z mojego postu- to byly slowa jkm ktore ja przytoczylem,  znaczaca jest twoja fascynacja slowem-sperma-przeciez u notorycznego onanisty to slowo nie powinno wzbudzac juz zainteresowania...

 

zetorki-czlowiek ktory jak ty od rana do wieczora siedzi w internecie o zdrowym umysle to sobie moze tylko pomarzyc- gdy mu sprzet zabiora.

 

xD-ja nie jestem synem prl elity[jak niektorzy] i donoszenia nie mam we krwi, poza tym to byli prawdziwi narodowcy, wiec tak szybko spieprzali ze widzialem tylko ich plecy a po tym trudno kogos rozpoznac, przesadzilem -po plecach to sie moga prawdziwi narodowcy spokojnie rozpoznac po swoich imprezach :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No widzisz , dzięki :P , przynajmniej przyznałeś że mogę marzyć , bo mam czym , w przeciwieństwie do kogoś z tak pustym łbem jak ty . :P:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kręcisz pajacuniu ewidentnie coś kręcisz !

Twierdzisz że byłeś świadkiem przestępstwa , rozpoznałeś sprawców ( piszesz że byli to członkowie ONR ) i nie zawiadomiłeś odpowiednich służb .

Gdzie się podziała twa moralność ?

 

Są trzy rozwiązania :

1- jesteś kłamcą

2- jesteś tchórzem 

3- jesteś wyzbyty z zasad i moralności.

 

Znając ,,sympatię" jaką darzysz Obóz Narodowo Radykalny jestem pewien że sekundę po zauważeniu popełnienia przez nich przestępstwa w twych cuchnących czosnkiem łapkach znalazłby się telefon by zawiadomić o tym policję .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Jak nie zawiadomiłeś to szkoda bo trzeba to robactwo tępić. Ja w grudniu muszę iść jako świadek na rozprawę przeciwko takim łysym łbom. Panoszyli się po posesji mojego znajomego , zastraszali jego syna, dopuścili się kradzieży i wymuszenia. 

 

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

xD ja nie pochodze z rodziny ormowcow jak ty wiec donoszenie to nie moja pasja, zreszta o jakim przestepstwie mowisz -10 prawie wypalonych zniczy to najwyzej wykroczenie :D

to mogli byc wszechpolacy ale sadzac po bazgrolach na murach to onr jest aktywny-tylko sprejem oczywiscie.

 

 w jednym masz racje-jak kazdy prawdziwy polak jestem wyzbyty z zasad i moralnosci podobnie jak ci co kradna znicze z grobow zamiast za kilka zlotych kupic swoje-to wedlug ciebie honorowe, chyba ze taki jest honor narodowca. k**wa nie wiem czy wiesz ile kosztuje znicz -za 3 zl  kupisz porzadny, na tyle ich nie stac zeby uczcic pamiec powstanca listopadowego.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Ja jak i moja rodzina uważamy PRL i ustrój komunistyczny za jednoznacznie zbrodniczy i wyraźnie zaznaczyłem to na Agrofoto!

To ty piszesz że milo wspominasz ten okres .

Więc skąd w twej pustej łepetynie pomysł że Moja rodzina ma cokolwiek wspólnego z ormo ?

Jeżeli rzucasz kłamliwe oskarżenia musisz liczyć się z tym że ktoś powie - sprawdzam .

 

A więc SPRAWDZAM !

 

Jeżeli nie zamieścisz na forum Mojego postu którym mógłbyś usprawiedliwić  swoje słowa będziesz KŁAMCĄ !!!


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Z gimb***** i łysymi fr******* nie po drodze. Ale będę w Warszawie na długi weekend więc pewnie podjadę na bydło popatrzeć.

 

 

Wyhamuj z tymi obelgami trochę kolego - Moorgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Nie musisz mi doradzać ;). Dla bydło kojarzy się z onr i mw. 

 

A z racji weekendu w Warszawie na pewno na marsz się wybiorę. Ale nie z  bandytami.

 

 

A czy duda z żoną co się Kornhauser nazywa też idzie w marszu łysych pałek ? Ciekawe jak się pomieścicie z Panią Kornhauser - buahahahahahaha ;)

Edytowano przez B3Agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Nie musisz mi doradzać ;). Dla bydło kojarzy się z onr i mw. 

 

A z racji weekendu w Warszawie na pewno na marsz się wybiorę. Ale nie z  bandytami.

 

 

A czy duda z żoną co się Kornhauser nazywa też idzie w marszu łysych pałek ? Ciekawe jak się pomieścicie z Panią Kornhauser - buahahahahahaha ;)

 

żałosne ,stać będziesz przy ruskiej budce ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

A niby dlaczego żałosne? Co ci się nie podobaże nie mam zamiaru iść w jednym marszu z łysymi bandytami , z idiotami którzy w większości nie rozumieją wykrzykiwanych przez siebie haseł , z rasistami, z ludzmi niszczącymi polską demokrację. No co cię w tym dziwi? Godność nie pozwoliłaby mi stanąć w jednym szeregu z faszyzującym onrem , z kłamcami z pisu.


A kto inny jak ułomki narodowe zakleiły pomnik Narutowicza plakatem? Takie wszy nacjonalistyczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Z gimbusami i łysymi frajerami mi nie po drodze. Ale będę w Warszawie na długi weekend więc pewnie podjadę na bydło popatrzeć.

To niemożliwe ,  bydło promowane przez poprzednią władzę możesz obejrzeć jedynie na historycznych kadrach

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

 

Kto z was się wybiera? :)

 

Oczywiście. Jak co roku zresztą.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj